Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: babina7 » 19 sie 2014, 22:06

Też to widziałam. Nie wyobrażam sobie w moim wieku zaczynać się dorabiać od łyżki....Oni wszystko stracili i na dodatek nie mają żadnej wiedzy co dzieje się z najbliższymi...
zadowolona

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: LIFTING TWARZY U PROF. KOBUSA cz.2

Post autor: Sabrina » 02 wrz 2014, 10:36

Kama fotki bardzo fajne i ja jak bym miala oceniać Twój wiek,to dala bym ci 36-39 jak dla mnie nie wyglądasz na 45. Pokazalam córce ( lat 20) te fotki to powiedziała,ze babeczka po 40 tce!!! Bylam w szoku,ale tak to pewnie jest ze my oceniamy siebie laskawiej i jak jak jestem po 50-tce to tez widzę Ciebie inaczej niz malotaty.

Ja jestem chyba juz 5-albo 6 lat po lifcie, i jeszcze nie wyglądam tak jak przed. Nie wisi mi tak skóra przy pochyleniu glowy do przodu przy faldach nosowych jak przed liftem. Jak naciągnę skóre,to wyglądam duzo mlodziej,ale twarz nie uklada sie naturalnie,widać ze jest rozprasowana,naciągnięta,nienaturalnie młoda. (no) Nie zrobila bym chyba jeszcze następnego liftu,chociaż czasem mysle,ze jak bym miała kase,to moze bym sie odważyła (giggle
Osobiscie wolę jak ociupinka skóry wisi,niz jest jak maska naciągnieta a po rysach twarzy widać ze ma sie juz swoje lata.
LIFT NIE U KUBASA,U INNEGO LEKARZA (happy
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: ullrike » 02 wrz 2014, 15:43

Hehe (mdr no przecież wiadomo o kogo chodzi, Kubas Kobus co za roznica jak zwal tak zawl.
A jeśli chodzi o zdjęcia Kamy mysle ze odbior sabriny corki był taki jaki był ,ponieważ na zdjęciach jest stylizacja na elegancka paniusie.Daletgo Kama tam wygląda na zadbana 40dzieche
jakies dżinsy z dziurami ,fryz trochę mniej ulizany ,trampki inna sesja i może by się wtedy Sabriny corka nabrala.

Awatar użytkownika
kama39
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 792
Rejestracja: 04 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Herne, Niemcy

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: kama39 » 04 wrz 2014, 11:56

Tu moje aktualne zdjecia (nie retuszowane):
https://plus.google.com/photos/11045850 ... banner=pwa" onclick="window.open(this.href);return false;

Mnie tez ta ocena Sabriny corki zszokowala. Jeszcze nigdy od nikogo nie uslyszalam, ze wygladam na babke po 40-stce. Ale pomyslalam, sobie, ze moze w Polsce kobiety rzeczywiscie inaczej wygladaja, sa bardziej zadbane i ogolnie lepiej wygladaja niz Niemki. A zreszta Sabriny corka patrzy codziennie na zadbana i mlodo wygladajaca mamusie, wiec i ocene wieku ma troche sfalszowana. Uwaza matke za standart i mysli, ze wszystkie babki tak wygladaja w jej wieku.
To jakby zobaczyla moje zdjecia, kiedy mialam 30 pare i wygladalam duzo gorzej niz teraz to z piecdziesiatke by mi chyba dala (giggle

Ullrike podsunelas mi dobry pomysl - zakladam dziurawe jeansy i trampki i lece do fotografa (rofl

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: babina7 » 04 wrz 2014, 12:11

i jeszcze fryz mniej staranny........... (rofl (rofl (rofl (rofl (rofl
zadowolona

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: Rainbow_Dash » 04 wrz 2014, 16:33

kurcze ja bym dała też 40, kiedys tu ktos wspomniał,że nie tylko zmarszczki wpływają na wiek, ale ogólnie wygląd twarzy jak się jest starszym jest specyficzny
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: ullrike » 04 wrz 2014, 16:57

Zagadnienie to pośrednio tyczy tematu,ale wydaje mi się ze to jest tak jak pisala Babina o spotkaniu klasowym kobiet 50 paroletnich : czesc naturalnie wygladajaca mlodo czyli w dżinsach i czesc zadbanych tzw panius ,no i ta reszta która pomijamy milczeniem.
Kobiety zadbane to nie rowna się ze wygladajace młodziej . zadbana a mloda to dwie rozne rzeczy.
Tapeta na twarzy uważam ze postarza okrutnie i robi z młodej z każdej paniusie... a i jeszcze wyczesana fryzura..

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: maxi » 04 wrz 2014, 17:05

Dla mnie Kama wyglada na 30-kilku latke za wyjatkiem oczu. Cos w nich jest dojrzalego...nie wiem sama co...Moze to,ze sa takie gleboko osadzone teraz. Nie wiem... oczy wygladaja duzo dojrzalej od Kamy. Tzn. chodzi mi chyba o sposob zoperowania powiek. Sama mam okropne,ciezkie i opadajace ale wlasnie dlatego ich nie robie bo boje sie takiego efektu. Nawet pytalam kiedys dr.Krawczynskiego o to, czemu oczy po podniesieniu powiek wygladaja tak dziwnie jak by byly zapadniete, on mowi ze to po starej metodzie podnoszenia powiek, ze teraz jakos inaczej to sie robi. Ale narazie nie dociekalam, jak przestane widziec to zoperuje.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: babina7 » 04 wrz 2014, 21:29

Kama powiek nie robiła (chyba)
zadowolona

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: Lifting twarzy cz.7

Post autor: eweplu » 05 wrz 2014, 06:39

Kama bardzo fajnie wyglądasz, nie będę pisała na ile lat, bo zawsze z tym miałam problem, żeby określić wiek, ale stylizacja na "panią profesor" super, w tych sukienkach już mi się mniej podobałaś, a ta w grochy do Ciebie nie pasuje, skróciła Ci nogi, moim zdaniem wyszły niekorzystnie.
Kama robiłaś też coś z nosem ? Bo jest taki fajny malutki, bardzo mi się podoba.
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”