Allegro, Buyvip ...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 10 sty 2006, 22:09

kifka pisze:wiki1 to teoje zdjęcie zdaje sie było zamieszczone w kreacjach sylwestrowych :?: jeśli tak to ty jak najbardziej masz warunki na takie cacko :D ale nigdy bym nie powiedziała że nosisz rozmiar xs :shock:
no a jednak..zdjecie akurat tak wyszlo :lol: :lol: ale gdzie ja bym sie nie ubrala w taka bielizne chyba..za male cycki,tam trzeba cos porzadnego wsadzic..chyba bym sie zle czula w czyms takim

Awatar użytkownika
sylwik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 397
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:33
Lokalizacja: KrakÃłw
Kontakt:

Post autor: sylwik » 10 sty 2006, 22:09

warunki trzeba mieć ale najważniejsze jest ... dobre samopoczucie :P i kochający mężczyzna :D a wtedy wszystko jest super :!:
470/520 McGhan 410 anatomy 6.03.2006 Dr. TK
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 10 sty 2006, 22:15

sylwik pisze:warunki trzeba mieć ale najważniejsze jest ... dobre samopoczucie :P i kochający mężczyzna :D a wtedy wszystko jest super :!:
Też racja..ale poki co to chyba sama bym sie musiala w tym ogladac :roll: :roll: :?

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 10 sty 2006, 22:26

no i fajnie...tak sie tu zagadalam,ze wlasnie przed chwila ktos mi zwedzil bluzke sprzed nosa i mnie przelicytowal.. :cry: :cry:

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 11 sty 2006, 00:06

sylwik pisze:wiem co masz na myśli... przytłoczyło mnie dziś bo akurat doszłam do forum o nianiach i catteringu i jeszcze to allegro :lol:
Zastanowiło mnie, czy op nie są dla kobiet, które na to stać po prostu, a nie dla takich jak ja, które muszą kombinować z kredytami żeby spełnić swoje marzenia i pozbyć się komleksów :) A może zamiast kredytowć cycki powinnam wpłacić na lokatę, żeby mój syn mógł iść na studia jak osiągnie odpowiedni wiek? Wiecie, co mam na myśli... Kac moralny albo coś w tym rodzaju.
Ja generalnie nie mam uprzedzeń i lubię ludzi po prostu, za to jacy są a nie w jakim domu mieszkają i jak bardzo markowe ciuchy noszą :!: Nie o to chodzi. Kiedyś miałam co chciałam ale teraz... wybrałam miłość i zrezygnowałam z dóbr oddając prawie wszystko ex mężowi, dobrowolnie :D I teraz po 10 latach buduję mój świat od nowa a nie mam już 20 lat :roll:
Jak pisałam, przeraża mnie to :shock:
sylwik przybij lapke :d
ja tez kupuje najtansze ciuszki...nie tylko dla siebie...jestem nie z tej epoki...nie wiem moze gdybysmy mialy kase to byloby inaczej...ale ja serio odstaje...nie mam tipsow, markowych ciuchow nie mowiac o kosmetykach...czasem mi glupio na tym forum ..i mysle boze co ja tu robie..nie umiem rozroznic tipsa od zelu czy jedwabiu czy cos tam...a marki?? to jak chinski dla mnie... :D
ledwo wiaze konec z koncem..splacam mieszkanie teraz cycki...sama sprzatam...
no coz...ale lubie te nasze babeczki z forum :D i przyznam czasem zazdroszcze..choc 1 dzien chcialabym byc z epoki..wiec zrobie se te "czipsy" :D

ps..i chyba jestem jedyna osoba tu na forum mowiac skromnie co umie oszczedzac :D..ktora jeszcze to lapka w gore.. :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Josie M
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 614
Rejestracja: 13 kwie 2005, 19:35
Lokalizacja: Neverland

Post autor: Josie M » 11 sty 2006, 00:37

tak czytam i czytam, i myśle że jakaś dziwna jestem... :lol: :?:

jeszcze nic nigdy nie kupiłm na allegro :oops:
Jesli cos za bardzo udoskonalasz, na pewno to spieprzysz.

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 11 sty 2006, 01:57

Josie M pisze:tak czytam i czytam, i myśle że jakaś dziwna jestem... :lol: :?:

jeszcze nic nigdy nie kupiłm na allegro :oops:
ja zaczelam kupowac bo nie mialam czasu na gonienie z dzieciakami po sklepach...no moze w lecie..ale zima..nie wyobrazam sobie tego..wozek ..tluczenie sie autobusami po marketach i innych sklepach i 2 rozwrzeszczanych dzieci..tak spokojniej i jak malo czasu :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
bepi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 218
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:40
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: bepi » 11 sty 2006, 08:49

Ja też nie noszę tipsów :lol: :lol: :lol: , bo mnie denerwują, czuję się jakoś tak sztucznie..., raz założyłam i w tym samym dniu obciełam :D , cóż z tego że mam na paznokcie kasę, jak nie potrafię w tym paskudztwie... wytrzymać nawet godziny :(

Awatar użytkownika
sylwik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 397
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:33
Lokalizacja: KrakÃłw
Kontakt:

Post autor: sylwik » 11 sty 2006, 18:29

angelika - łapka :D

tipsów też nie noszę, bo mam swoje długie i bardzo szkoda byłoby mi tyle kasy wywalić na paznokcie :roll: do dobrego fryzjera chodzę, ale max dwa, trzy razy w roku (jak mi za długie urosną :P a raz w roku profesjonalna farba :) ) Marki znam, głównie z widzenia i słyszenia, czasami kupię coś fajnego np. w Reporterze, Hous'ie czy sportowych ale szukam promocji (ostatnio 2 + jeden dowolny ciuch gratis, wybrałam różowy polarek :) ) Kosmetyki markowe ale takie, że wszystkie dostepne w marketach, perfumy na codzień raczej tanie, ale czasem coś z górnej półki "okazyjnie" 8) i na okazje :lol:
Dlatego uwielbiam allegro! Te "okazje" i "promocje" hihihi
470/520 McGhan 410 anatomy 6.03.2006 Dr. TK
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 11 sty 2006, 20:02

No to dziewczynki tez przybijam lapke bo tez nie stac mnie na pania do sprzatania, markowe ciuchy, czeste podroze po egzotycznych krajach. Tipsow nie nosze z racji swojego zawodu , na allegro kupuje po okazyjnych cenach jakies fajne ciekawe ciuszki, umiem oszczedzac czego dowodem bylo uskladanie pieniedzy na operacje. Ale co tam liczy sie serce a nie marka ubrania.
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”