Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: celka-xx » 15 lis 2013, 19:54

Cyryl, jeśli dobrze rozumiem, to teściowa jest wobec Ciebie miła, tylko w trochę nieodpowiedni sposób. Czy ma dobre intencje? Ja nie umiem być nie miła dla starszych od siebie osób, nawet jeśli one są nie miłe dla mnie, np. ostatnio od 60-letniej kobiety (nie ważne kto to) na okrągło słuchałam, że nie umiem gotować, nie smakuje itp. Jak ona ugotowała, to nie umiałam powiedzieć, że nie smakuje, a nie smakowało (ja umiem bardzo dobrze gotować).
Podziwiam osoby, które potrafią wyznaczyć granice teściowej. Nie wpływa to źle na relacje z Twoim mężem? To, że jesteś nie miła?

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: jsia » 15 lis 2013, 21:39

Cyryl, umarłam (giggle

A odnośnie Ewy Minge, to jak dla mnie operacji rzeczywiście nie musiała mieć, usta, nos - taki sam kształt na obu zdjęciach, teraz tylko bardziej napuchnięta.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

Awatar użytkownika
nanette
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 124
Rejestracja: 12 kwie 2013, 12:28

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: nanette » 15 lis 2013, 22:21

Mój sposób na teściową to ''odcięcie od koryta'',czyli zerwanie stosunków z powodów jakże różnych i niezależnych od moich dobrych intencji;)
Bez syna,tego najfajniejszego,tego co mu się w życiu powiodło i (last but not least) pierworodnego-życie ma gorszy smak! To nie jest zła babka,ale...
Przyjechała w odwiedziny do młodego wtedy jeszcze małżeństwa i stwierdziła,że piekarnik jest brudny,zajmie się tym.No i się zajęła-popsikała produktem do piekarników a po godzinie słodkim głosikiem oznajmiła :
No,teraz możesz go wyszorować!
Raz mało se karku nie skręciłam bo teściowa twierdziła,że ''da rade""na stromej drabinie ściągnąć z pawlacza 2 metrową wykładzinę z moim lękiem przestrzeni.
No i to deserowe "tobie nie proponuję dokładki bo pewnie sie odchudzasz"heh
Na całe szczęście mojemu to wisi czy widzi mamusię czy nie i nawet nie zauważył,że ''zrządzenie losu''odseparowało nas od niej na 2 lata.Od tej pory teściowa uważa i nawet się stara;)
Cyryl -czapka z głowy za ta akcję! hehe
Kombinuje jak kon pod gorke;)

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: babina7 » 16 lis 2013, 00:41

Ale jesteście jędze.....Pamiętam jak byłam już mamą studentki i myłam szybkę od kominka. Teściowa podeszła i mojA ręką kierowała pokazując jak mam myć. Mnie zatkało a potem obie wybuchnęłyśmy śmiechem. Przecież to nie ze złośliwości. BędAc w ciąży modliłam się o córkę, bo nie chciałam mieć synowej.
Z zięciem jest jednak fajniej (hi
zadowolona

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: cyryl-bea » 16 lis 2013, 09:14

nie ja nigdy nie jestem niemila - tylko adekwatna

po tym mms, sama stwierdzila ze przegiela z ta kupa i na drugi raz pomysli co robi
wytlumaczylam jej, ze gdyby wnusia w wieku 12 mc namalowala kopie damy z lasiczka, to chcialabym to wiedziec i bylabym jej wdzieczna ale to ze zrobila kupie jest czyms zupelnie normalnym i powinna o tym wiedziec a informacja ta moze zaciekawic jedynie rodzicow lub lekarza hjesli dziecko wczesnij mialo z ta czynnoscia klopot a nie mnie

kiedys mi zwrocila uwage przy niedzielnym stole " ...u nas w domu zawsze sie modlimy przed jedzeniem..."
na to ja jej grzecznie ze ".. jako gosc uszanuje zwyczaje jej domu, ale jak bedzie u mnie to spokojnie moze jesc bez obaw i modlitwy bo ja dobrze gotuje.."

niejedna moja akcja wprawila ja juz w oslupienie, wiec zdaje sie juz jest przyzwyczajona albo tylko udaje, kto ja tam wie (makeup

choc chyba najbardziej przezyla fakt, jak mi kiedys ksiadz wsadzil kartke za drzwi - ze jest moja kolej sprzatania kosciola - dodam ze jeszcze w nim nie bylam mimo, iz pare lat stoi mi pod oknem. Zdecydowanie wole swoj stary kościół, ale i tam zagladam jak poczuje potrzebe a nie jak ktos mne zmusi

a wiec wracajac do kosciola za oknem i kartki
oczywiscie od razu spytalam TZ, czy placi jak idzie do kosciola - znaczy czy daje na tace tyle, zeby i na sprzatanie bylo - stwierdzil stanowczo ze tak,
jakby jednak stwerdzil ze nie, to wyslalabym go zeby po sobie posprzatal - w koncu kultura tego wymaga (angel
ale niezrozumiałam czemu to ja mam sprzatac (whew ?
wiec w przyplywie emocji z tym zwiazanych, odpisalam ksiedzu na ten list ze "w gre wchoddzi tylko wymiana barterowa ja mam 7 okien do umycia i co on na to"
zanioslam te kartke i wsadzilam w drzwi zakrystii - odpowiedzi niestety nie otrzymalam, a dodam ze wole myc podloge niz okna, wiec wymiana bylaby dla mnie korzystna



co na to moj TZ
on mnie zna i tylko mowi :pamietaj ale nie tak, zebym umarl ze smiechu
choc z ta karka do ksiedza powiedzial mi, ze jestem aspoleczna
jakos na odpowiedzi w kierunku jego mamy zanosi sie smiechem, widac mowie to, co on by chcial a na co nie ma odwagi (giggle
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: maxi » 16 lis 2013, 13:07

Cyryl (giggle Ja to mam szczescie,pierwsza tesciowa mieszkala ponad 100km od nas a druga zmarla kiedy aktualny maz byl b. młody ( chociaz mowi,ze by mnie polubila )

Awatar użytkownika
Nectarine88
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 599
Rejestracja: 06 cze 2013, 18:14

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: Nectarine88 » 17 lis 2013, 12:21

cyryl-bea (yes) (giggle usmiałam sie :D odważna jesteś :D ja nawet bym nie wpadła na taki pomysł... :F
Ja podobnie jak któraś z użytkowniczek pisała wczesniej, nie umiem byc niegrzeczna w stosunku do starszych osob... Raz tylko nie wytrzymałam, jak przyszła teściowa , po raz setny zwróciła się do mnie imieniem byłej dziewczyny mojego faceta... (envy

Dana_2
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 595
Rejestracja: 22 sty 2006, 20:15

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: Dana_2 » 17 lis 2013, 13:01

Potrzebuje porady w kwestii uzywania kremu z retinolem (uzywam po raz pierwszy). Zakupiłam na iherb-ie z 1% retinolem, smaruje sie od jakiegos czasu i zlazła mi skóra, cienka warstwa, czy mam juz przestać? bo ile moze warstw skóry "złazic" , prosze doswiadczone o rady praktyczne (giggle czy po kremie z retinolem nałozonym wieczorem, smarujemy cos jeszcze czy nie?

Awatar użytkownika
anima60
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 643
Rejestracja: 14 sty 2005, 23:55

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: anima60 » 17 lis 2013, 13:56

Dana, masz grubą, ładną skórę, to retinol Ci krzywdy nie zrobi.
Jeśli złuszczanie jest zbyt silne, możesz go stosować co 2-3 dni.
Ja osobiście, jakieś 2-3 godziny po retinolu, nakładam krem nawilżąjący lub odzywczy
Złuszczanie jest najsilniejsze przez pierwsze dni stosowania, potem się zmniejsza albo ustępuje całkowicie

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: mijka » 17 lis 2013, 14:03

Dana czytałam - tak jak pisze Anima - że można po godzinie, dwóch nałożyć krem nawilżający na twarz lub nakładać co 2 dzień i czasami tak robiłam zwłaszcza na skórę pod oczami

Ja używam od m-ca Locacid i jestem coraz bardziej zadowolona, najpierw był wysyp, potem delikatne złuszczanie, a teraz używam codziennie i mam wygładzoną buzię bez zaskórniaków i gul. Zostało mi jeszcze trochę śladów po moim wyciskaniu i mam nadzieję, że smarując się Locacidem i co 2 dzień Triacneal'em, że i to zniknie

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”