Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: maxi » 03 lis 2013, 23:03

Nie pamiętam kiedy to bylo, pewnie z 7 lat temu jak zaczęłam istnieć na tym forum,pisalam o tym tylko w innym dziale nawet juz nie pamietam gdzie. Dla mnie osoby,ktore dzieki forum i dokumentacji fotograficznej użytkownikow forum, dokonaly wyboru lekarza,zrobily zabieg i pózniej cisza,zadnych fotek to zwyczajne pasożyty forumowe. Kazda chcialaby ogladac prace lekarza przed operacja i obejzec inne dziewczyny jak wygladaja po zabiegu ale samej sie pokazac to juz nie. To już nie smakuje. Czasami tu zagladam i nawet widzialam nowe buty Mareny ale co z tego? Widzialam i wymazalam z pamieci. A z ta ochrona prywatnosci to troche przesadzacie. Ja tutaj nie mam problemu z podzieleniem sie opinia o lekarzu i dokumentacja fotograficzna tego co zrobilam a moja noga nigdy nie postanie na Faceboooku,Naszej Klasie i innych portalach spolecznosciowych bo aktywnosc na takich portalach jest dla mnie nie do przyjecia

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: Livulka » 03 lis 2013, 23:15

Drogie kobietki:
bardzo często zaglądam do waszego wątku,fajnie się was czyta,jesteście zabawne i czuję sympatię do każdej z WAS-szacunek..
proszę wracajcie do waszej kaszy,zrzucania wagi,opowieści o facetach,wróżek,kosmetyków itd. bo za to was lubiłam (wait ...nie tylko ja.
Każda powiedziała co chciała,zdjęcia wklejacie jeśli macie na to ochotę,jeśli nie-to nie.
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: babina7 » 03 lis 2013, 23:55

no to ja wkleję (giggle (giggle . Trzy pokolenia......Wnusie wyjechały dzisiaj więc od jutra będę żyć kaszą (rofl
Tyle się dla nich nagotowałam, że teraz z przyjemnością odpocznę............
October 2013 148.JPG
October 2013 087.JPG
zadowolona

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: niebieska » 04 lis 2013, 01:34

joanajaski pisze:Pudelek moje drogie administratorki, to robi się wtedy gdy zapominamy o kulturze wypowiedzi i szacunku dla rozmówcy. Niegrzeczne potraktowanie dziewczyn i sprowadzenie ich wizerunku do kaszy jaglanej ...... (puke
To że ktoś niedoczytał, nie znaczy że można go wykpiwać.Tym bardziej że chodzi o forumowiczki bardzo otwarte i pomocne dla innych. Nie wstawiały przecież tych zdjęć dla samych siebie.
wiesz, krotko sie tu w naszym temacie wypowiadasz i byc moze nie wiesz jeszcze, ale poczucie humoru i dystans sa obowiazkowe.
nie zauwazylam, zeby ktos nas tu mieszal z kasza jaglana, a gdyby nawet to calkiem niezle towarzystwo-
zdrowe, smaczne i odchudzajace (sun
a Ty babina dopiero poszalalas, rozpoznaja Cie po wnuczkach na bank, cala okolica bedzie gadac, ze babina na forum sie odzywa.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: Sabrina » 04 lis 2013, 09:05

Nie mogę sie napatrzec jakie cudne masz wnusie,jak super ubrane!! (yes) Córa też sliczna,urodę ma po Tobie (yes) (makeup
Przez jakiś czas córka byla na diecie i robiłam racuchy,naleśniki z mąki razowej. Mówie wam jakie dobre,dalej na niej "jade"
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
nanette
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 124
Rejestracja: 12 kwie 2013, 12:28

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: nanette » 04 lis 2013, 09:27

babina
Przepiękny klan babeczek!Uśmiech i radość.
Ja też się dałam ponieść jaglanej diecie,ale już na kaszę patrzeć nie mogę.
U mnie zero rezultatów na wadze i z centymetrem,metabolizm też się nie obudził(nie stosowałam samej,dodatki warzywne i rybne,czasami jajko)
Chyba jednak muszę pupsko ruszyć,ech ,żeby tak kawałek kołacza bez pracy kiedy wpadł;)
Kombinuje jak kon pod gorke;)

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: babina7 » 04 lis 2013, 10:48

Właśnie zjadłam płatki zalane letnim mlekiem z żurawinką i miodem. Dodałam dwie łyżki ugotowanej jaglanki. Z płatków nie rezygnuję bo po dwóch miesiącach zauważyłam niesamowitą poprawę cery.
Sabrina, z dziewczynkami nie można "spokojnie" przejść (giggle a bez kapelusza nie wyjdą. Kupiłam sobie i musiałam dokupić jeszcze dwa w Reserve (giggle Ja z tych starszych więc koleżanki mało albo wcale nieinternetowe więc jakoś dekonspiracji się nie boję. Całe życie jestem trochę "pod prąd"
zadowolona

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: ulla10 » 04 lis 2013, 10:57

I ja zaczynam dzis przygodę z jaglanką. Bardzo mi posmakowała więc nie powinno być problemu.
Jestem trochę przeziębiona i czekam też na lecznicze właściwości kaszy.

Ullrike, podajmy sobie ręce. Po zmaganiach, zrywach, próbach zrzucenia balastu ważę 63,8!!!!!!!
Ryczeć mi się chce! Nie wiem co się dzieje, motywacja mi spada po kilku dniach ograniczeń.
Pani w kwiaciarni mi mówi że się "poprawiłam" (punch do tego doszło!
Widzę że w barach rosnę niczym Pudzian...gęba zaokrąglona, a cycki które 2 lata temu pomniejszałam znów rosną sobie radośnie!
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: beata-malgorzata » 04 lis 2013, 11:04

Babina
Co za urocze 4 kobietki i male i duze ! (rire

Tydzien na jaglance + inne dodatki , mieso , ser , owoce suszone i - 2.5 kg mniej na wadze . Nawet jesli to tylko woda to i tak jest to moj sukces z ktorego sie ciesze . Dobry pocztek , oby dalej tak dobrze szlo bo mam baaaardzo duzo do zgubienia .
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: babina7 » 04 lis 2013, 11:36

Ja też zbliżam sie do 60 kg (envy . Wszystko przez te moje wnusie........Człowiek gotuje pyszności i muszę chociaż spróbować..... Żarłam duuuużo przy nich. Teraz będzie pusta lodówka ( portfel sie zaokrągli (giggle )
Beatko! To chyba rekord pobiłaś??!!!
zadowolona

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”