Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: cyryl-bea » 20 sie 2013, 08:35

a potem do tematu ponizej - tycie zaczyna sie ...... (giggle
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: marena103 » 20 sie 2013, 11:02

witajcie dziewczyny
wrzuce fotki torebki jaką dostałam od syna na urodziny, właśnie dziecko przyleciało i przywiozło mamusi prezent, dwie bluzki odlotowe i odlotową torebkę,
pisałyście że lepiej wyglądam w sukienkach - i to jest racja, ale ja uwielbiam spodnie, i wg mnie zależy jaką górę się do tych spodni założy, jak widać na zdj poniżej te same spodnie, inna góra i od razu inaczej,
nie uważam żebym do spodni była za gruba, wkońcu waże 56 kg, i noszę rozmiar 38 a nie 48 więc bez przesady, a że jestem biodrzasta - no cóż, girtara byłam i jestem i zawsze 30 cm róznicy między talią a biodrami, taka genetyka
co do torebki to mam gdzieś jeśli ktoś stwierdzi że jestem na to za stara, podoba mi się zajebiście i będę ją nosiła he he (giggle

ps. cyrulku dotarły do ciebie fotki do gz , czy wysłałam komus moje fotki?
gitara1.jpg
girtara.jpg
1bluzka.jpg

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: niebieska » 20 sie 2013, 19:37

nie jestes za stara.
bedziesz za to w momencie, kiedy sama stwierdzisz- za stara jestem.
krystyna mazurowna na codzien chodzi z torebka w ksztalcie pojazdu, chyba to autobus, a ma o wiele wiecej lat.
fajna torba.
ja nawet zauwazylam, ze im wiecej lat mam tym bardziej mam w tyle jak ktos oceni moj wyglad.
ja mam sie dobrze czuc w moim ubraniu, jak kogos oczy bola zawsze je moze zamknac albo glowe odwrocic.

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15237
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: cyryl-bea » 22 sie 2013, 23:38

doratly
ja tylko jestem teraz tak zarobiona ze zaczynam widziec wlasny tylek a wrzesien bedzie jeszcze gorszy
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: babina7 » 25 sie 2013, 23:00

No i jest kilo do przodu po tych lodach (envy . Od jutra post!!!!Wnuczki wyjechały i nic nie robię do jedzenia!
Popatrzcie jak raz wyszłyśmy na spacer (giggle . Dopiero na zdjęciach zauważyłam, że każda z nas ma spodnie w kwiatki, czarne koszulki i okular (happy (happy y
zadowolona

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: ullrike » 25 sie 2013, 23:21

Pitolisz Babina tam ,ze nie zauwazylyscie ubierajac sie jednakowo (giggle
niemniej bardzo fajnie to wyglada (yes)

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: babina7 » 26 sie 2013, 00:56

Po co bym miała pitolić? (giggle Były u mnie miesiąc i raz tak się zdarzyło.......Zresztą ja nie jestem w stanie już ubrać dzieci....Córka je ubiera.
Chodzę na jonoforezę , laser, magnetronik, solux i ciągle mi zgrzyta w kręgosłupie (envy . Przy okazji robię ultradżwięki na stopę (haluxy) i tylko tu czuję różnicę.
zadowolona

Awatar użytkownika
kimm
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 352
Rejestracja: 03 wrz 2010, 19:46

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: kimm » 26 sie 2013, 07:19

fajnie wyglądacie... babina - sama radość na tej smętnej ulicy... (nod (yes)

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: maxi » 26 sie 2013, 12:04

Czasami cierpiąc po mojej operacji ortognatycznej zastanawialam sie po co to zrobilam,przeciez nic mnie nie bolalo...W sobotę upewnilam sie,ze warto bylo :) Bylam z mężem na zawodach,wyścig poszedl mu bardzo dobrze zajął 2-ie miejsce. Po wyścigu wracam na paddock i mlody czlowiek ( znalam go wczesniej z widzenia),ktory idzie obok, zagaduje mnie : jesteś zadowolona? super wynik! No i tak sobie rozmawiamy.Ja,ze jestem oczywiscie zadowolona ale motocykl nie przygotowany moglo byc lepej itd. A ten chlopak do mnie,że faktycznie jestem dumna z...tatusia! Odpowiedzialam,ze to moj mąż. On sie na mnie spojżał ze zdziwieniem,no to mu powiedzialam,ze mam 45 lat. Chlopak byl w szoku, pogratulował mi wyglądu i powiedział,ze mnie nie poznał.Mój nowy najlepszy kolega ;)

Awatar użytkownika
marena103
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2197
Rejestracja: 21 sie 2008, 13:32
Lokalizacja: polska
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 9.

Post autor: marena103 » 28 sie 2013, 11:13

babina , po pierwsze w trakcie zabiegów nie odczuwa się poprawy tylko tak ze dwa tygodnie po, poza tym dużo dziewczyn na forum neurochirurgicznym poleca pilates, ja nie ćwiczę, ciągle powtarzam od jutra, nawet na tej piłce mi sie nie chce, ale od wrzesnia wezme się za siebie, póki co, dużo spaceruje, do pracy 3 km piechotka i wracam piechotką razem 6 km, a od poniedziałku zaczynam rehabilitacje i mój najukochanszy - hydromasaż, to jest miód na mój kregosłupek, od szyjeczki po kuperek
zapomniałam cię wychwalić - wyglądasz zajebiście - tez chce tak wygladac mając 56 lat, dajesz wiare w ludzi (rofl

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”