Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 16 gru 2012, 20:19

jakiej firmy te buty? One są podobne do tych co ma Rozynkowa. Ona ma wyższe ale mogłabym mieć takie też............
zadowolona

Awatar użytkownika
Gosia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 22 sty 2005, 21:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Gosia » 16 gru 2012, 20:52

buty kupilam w sklepie "Venezia" w Arkadii w Warszawie.
Gosia

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 16 gru 2012, 22:24

są w sklepie internetowym. Chyba nawet taniej wychodzi? Kupiłam (yes) w naturalnym kolorze
http://www.venezia.pl/botki-p-4945-29-14.17.18.29.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.venezia.pl/botki-p-4946-29-14.17.18.29.html" onclick="window.open(this.href);return false;
zadowolona

Awatar użytkownika
Gosia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 22 sty 2005, 21:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Gosia » 17 gru 2012, 10:48

taniej wychodzi w internecie, ja dalam 420 zloty. Oprocz mojego koloru, byly brazowe i podobny model w kolorze czarnym. Buciki sa bardzo wygodne:-) Kupilam tez fajne czolenka na platformie Lasocki w sklepie CCC. Zrobie zdjecie to wrzuce. Czolenka sa ze skorki, bardzo wygodne, kosztowaly 199 zloty, dostalam rabat 20%, poniewaz zapisalam sie i dostalam karte klubowa CCC.Musze powiedziec, ze to nie pierwsze buty Lasockiego ktore kupilam. Za kazdym razem jestem pytana (mieszkam w Belgii) gdzie takie fajne buty kupuje:-)
Gosia

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: k_asiaczek » 17 gru 2012, 10:54

jeśli chodzi o buty z venezii to polecam przed zakupem w necie iść do sklepu i przymierzyć bo mają strasznie rozwaloną rozmiarówkę (thinking ja ostatnio mierzyłam 40, którą zawszę noszę i stopa mi latała a moja przyjaciółka nosząca 39 kupiła kozaki w rozmiarze 37 (smirk
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: niebieska » 17 gru 2012, 11:01

kupuje sporo butow w tych sklepach, bo nie ma dla mnie alternatywy, jak dla mnie jedyny sklep z duza iloscia fajnych fasonow i akceptowalnymi cenami.
rozmiarowka jest dowolna, ale najgorsze jest, ze maja coraz gorsza jakosc, dla osob zwracajacych uwage na obuwie te buty zrobily sie wlasciwie jednosezonowe.
w drugim roku sa mocno pozaginane i w ogole psu z gardla, a nie chodze ciagle w tych samych.

Awatar użytkownika
Gosia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 22 sty 2005, 21:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Gosia » 17 gru 2012, 11:27

W venezii kupilam poraz pierwszy buty. Wychodze z zalozenia ze one beda na jeden sezon, bo nie sadze zeby ten fason przetrwał więcej niz jeden sezon;-) Jesli kupuje buty polskich producentów, to przeważnie nie tych bardzo znanych jak Rylko itp. Swojego czasu kupowałam buty firmy Wodowski i byłam bardzo zadowolona. Jest dużo nieznanych polskich producentów, którzy tez maja fajne fasony i dobra jakość.
Gosia

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: niebieska » 17 gru 2012, 11:42

a to juz zalezy co kto lubi, mnie nie leza polskie buty, prawie zawsze wsciobia jakis irytujacy detal.
w tym roku nabylam krajowe baleriny- smietnik po 2 miesiacach (tak sie roczlapaly) i wiosenne botki tuz za kostke, zalozylam 2 razy, zle sie w ich czuje, jakos bazarowo, moze ze wzgledu na jasny kolor.
mam jeszcze sklep gdzie bywaja fajne buty hiszpanskie i kaiser ciut tanszy, niz w innych sklepach.
ja za 5 stow wolalabym ponosic 2 sezony, jak uda mi sie kupic tansze to nie narzekam :)

Awatar użytkownika
Gosia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 22 sty 2005, 21:45

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Gosia » 17 gru 2012, 12:03

....zgadzam sie ze zalezy kto co lubi.
Faktem jest wloskie buty maja ciekawsze fasony i wzory ale sa z bardzo delikatnych skor i nie nadaja sie na kazdy chodnik, raczej z domu do samochodu i odwrotnie:-) Przynajmniej ja w Brukseli gdzie mieszkam to rozwalam swoje buty na tamtejszych brukowych chodnikach w tempie niesamowitym, a szewcy ktorzy w wiekszosci pochodza z Maroka tylko mi te buty potrafia dobic zamiast naprawic....
Lubie bardzo wloska linie Janet&Janet i Janet Sport, tej firmy buty sa dosyc dobrej jakosci. Mam od nich kilka par i jestem zadowolona.
Mam tez buty wloskiej marki Tod's, i w zyciu juz ich wiecej nie kupie, bo mi sie rozczlapaly w dosc szybkim tempie:-)a nie chodzilam w nich codziennie. Nie sa zniszczone, ale rozciagnely mi sie wszerz a ja mam szczupla stope i po prostu lataja mi na boki.
Ich wzory podobaja mi sie bardzo, ale sa bardzo drogie.I niestety moim zdaniem na jeden sezon. Moze mialam pecha.
Gosia

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: niebieska » 17 gru 2012, 12:13

venezia produkuje w chinach.
ja mam bardzo dobre doswiadczenia z wloskimi butami, mocne, nie odksztalcaja sie, wrecz nie do zdarcia.
ale zakonczyly sie juz one niestety, gdyz teraz na marki pollini, gozzi moge sobie popatrzec jedynie a i to najlepiej przez szybe (envy

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”