Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 24 lis 2012, 14:30

No , bo ja nie słyszałam wcześniej o takiej roślince (giggle .Może kupię skoro "surowa " lepsza. Niedawno dowiedziałam się, że roslinka lubczyk, to po prostu maggi. Kupuję teraz susz lubczyku i już nie trujemy się vegetą ani maggą....
Na wiosnę kupię świeży lubczyk .
zadowolona

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Sabrina » 24 lis 2012, 16:22

Ha ha Babina tez wczoraj lubczyk kupiłam. Geslerka mówiła:)
Kurcze jak piszecie ze ta roslina taka bleee,to nie kupuje. Kawe pije gorzką,herbate raz na pare tygodni wiec nie przytyję jak dodam łyzeczke miodu, tylko myslałam zeby oszukiwać jak by mnie wzielo na upieczenie sernika,albo Dukanową oszukaną nutelle (giggle
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: ulla10 » 24 lis 2012, 19:12

Od dawna używam lubczyku zamiast maggi. A rośnie toto jak popierniczone :)
Ja sobie mrożę na zimę, ale też czasem daję suszony lubczyk.
Co do stewii to potwierdzam. Jak dla mnie smak nie do przyjęcia.
Natomiast xylitol, czyli cukier brzozowy ma tylko o 50% kalorii mniej niż biały cukier a moim zdaniem sypać go trzeba trochę więcej. Tak więc ani finansowo, ani dietetycznie się moim zdaniem nie kalkuluje.

Która to pisała o vit E na twarz??? :D Wypróbowałam i bomba! Mieszam ampułkę z żelem ze świetlika, ew kwasem hialuronowym z Biochemii i służy mi super.
Używam na zmianę juvitu i vit E.

Chciałam jeszcze bardzo podziękować za polecenie bazy maskującej pory z Benefitu!!!!
Jestem zachwycona!!! Najlepszy produkt tego typu jaki miałam. Na mojej skórze czyni cuda. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozszerzone pory znikają :)))) W sephorze dałam 145 zł.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Kwiatuszek* » 24 lis 2012, 20:35

Jak jestesmy przy seporze to polececam tusz marki benefit " they're Real" jak dla mnie bomba. Kupiłam juz drugie opakowanie. Teraz jest do jutra włacznie jest promocja 20% na wszystkie produkty.

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Quer » 24 lis 2012, 21:00

Lubczyk podobno jest też afrodyzjakiem (happy
Niektóre przyprawy mają działanie narkotyczne
"Terminem "narkotyk" określa się każdą substancję, syntetyczną lub naturalną, bardziej lub mniej czystą chemicznie, której zażywanie wywołuje zmiany świadomości, postrzegania i nastroju. Definicja ta obejmuje, poza narkotykami nielegalnymi oraz podlegającymi kontrolowanemu użyciu, napoje alkoholowe, kawę, herbatę, tytoń, niektóre rośliny aromatyczne (np. cynamon, gałkę muszkatołową, oregano, paprykę, pieprz, tymianek, kurkumę, cukier, imbir, goździki) i wszystkie leki wpływające na psychikę.'

Sabrina czy po ty kremie tak jak pisze skóra się poprawia, robi się grubsza ?

Cieszę się ze ten Benefit wam sapsował:)

Mogę dziś juz porównać Benefita , Dr. Branta i Loreal bazę korygujacą. Na ceneo ok 38zł 15ml http://www.stylistka.pl/img/kosmetyk/18 ... 0185_4.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Wydajność nie wiem jeszcze.
Efekt wszystkich trzech porównywalny. Dr. Brand ( ten jasny) dodatkowo nadaje taki zdrowy koloryt skóry - najlepszy dla kogoś kto nie uzywa podkładu, Loreal -konsystencja pianki, dodatkowo rozjaśnia . Skóra wydaje się taka rozświetlona, porcelanowa.
Na te bazy nakładam bardzo, bardzo leciutki podkład nawilzajacy. Wczesniej uzywałam tylko ciezkich , kryjaco-matujących.
Koniecznie wykańczam pudrem zmikronizowanym9cokolwiek to znaczy (clin ), wygladzajacy, transparentny - Vischy. Bardzo wydajny, całkowicie niewidoczny. Pudełko wystarcza na ok 2lata. http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.ph ... ucts_id=59" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie ma efektu maski a skóre mam dosłownie jak po Photoshopie. Moja naturalna jest tłusta, porowata. Jka będę miała chwilke to zrobię fotkę
Wczoraj dziewczyna w Sephorze dała mi próbkę , podobno jakiegoś super mazidła na wyrównanie skóry, zwężenie porów. Kram pilegnacyjny. Jak się sprawdzi to napiszę.

I na koniec trochę humoru (rire
http://img.izismile.com/img/img2/200904 ... 144_40.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://zapodaj.net/images/ec2f6ca9a35ee.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 9255_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: majamajamaja » 24 lis 2012, 22:45

Quer, dziadek, wystraszony, podobal mi sie najbardziej. Dokladnie to samo bym napisala!

Jak tam, zadna nie ma zdania co do oczyszajacego dzialania naszych comiesiecznych dolegliwosci?
Bo nie wiem, co to bedzie, jak zaloze sobie kiedys spirale? Pewnie umre pare lat wczesniej, albo co?
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 24 lis 2012, 23:05

ale przy spirali będziesz sie dalej oczyszczała (giggle . To razej ja umrę brudna......
Coś w tym jest, bo przed okresem zwykle jest gorsza cera, nerwy puszczają....Może trzeba z innej beczki na to spojrzeć? Np. po 50 kobieta jest już idealna i nie potrzebuje upustu krwi (yes)
W niektórych kulturach na czas okresu kobiety są izolowane i mieszkają w oddzielnych pomieszczeniach , bo są uważane za nieczyste.....
Może jutro sie wybiorę po tą bazę jak tak chwalicie...
Dzisiaj chodziłam za czarnym żakietem i kupiłam oczojebny płaszczyk ot. kobieta (giggle . Jak uda mi się zrobić zdjęcie z nieprzekłamanym kolorem, to wstawię.
zadowolona

Quer
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 748
Rejestracja: 05 sie 2009, 17:03

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: Quer » 24 lis 2012, 23:27

kosmetyli w Rossmanie -40% do 28.11
http://www.rossnet.pl/?gclid=CKf-vODS6LMCFcpZ3godxx4AMw" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: majamajamaja » 24 lis 2012, 23:38

Babina, to ja chyba cos zle zrozumialam. Przeviez przy spirali juz nie ma miesiaczki, czy sie myle?
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 7.

Post autor: babina7 » 25 lis 2012, 00:34

oczywiście, ze jest i to często obfitsza .Dlatego też nigdy nie zakładałam. Przy tabletkach jest mały okres, a czasem prawie niewidoczny. Żyłam na pastylkach ponad 30 lat.....A jakie były silne.Teraz w całym opakowaniu jest tyle hormonu co dawniej w jednej. (giggle
zadowolona

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”