Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

pambill
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 30
Rejestracja: 31 lip 2010, 14:45

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: pambill » 03 mar 2011, 22:48

Ja studiuje w collegu z USA, w malyym miasteczku, na kierunku communications / mozna w kierunku PR uderzac, przed kamera, i po drugiej strionie karmy, wszelkiego rodzaju edytowanie i produkcja filmow, reklama, itp. ) takze dziedzina jak widac baardzo szeroka. Jestem teraz na 3cim roku, jeszcze jeden zostal a wtedy na mastera / magistra / gdzies, marzy mi sie Los Angeles abo New York... (inlove A jak nie to sie zobaczy, moze anglia... jest ktoras ktora studiuje w USA?? albo gdzies indziej tylko nie w Polsce? :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: tOOsia » 04 mar 2011, 00:48

Jak bylam mala chcialam byc aktorka lub malarka.
Aktorka poniekad zostalam, gralam w teatrze amatorskim i nawet w dwoch amatorskich filmach.
Do szkoly teatralnej w Krakowie nie dostalam sie... ale poznalam Edwarda Lubaszenko ;)
Zaczelam studia na kirunku geografia, nie skonczylam.
Wyjechalam do UK i zaczelam od pracy w magazynie.
Teraz pracuje w biurze. Wykonuje prace tak prosta, ze przez te trzy lata cofnelam sie do poziomu poczatkow LO.
Marzy mi sie lingwistyka. Jezyk Hiszpanski lub Wloski
czesto mysle o szkole wizazu lub charakteryzacji.... moze faktycznie w takim zawodzie spelnilabym sie...

czuje ze czas ucieka mi przez palce,,,,
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: marryme » 04 mar 2011, 03:48

Toosia
Nie martw się,nie jesteś osamotniona w swojej ,,stagnacji''.
Wielu moich znajomych odczuwa to samo,ludzie po studiach i niezadowoleni ze swoich prac.Mało kto ma takie szczęście,żeby w bardzo młodym wieku wiedzieć co lubi robić i do czego dąży.I potem dostać super płatną i satysfakcjonującą pracę.Ja niedługo też zmieniam kraj,bo ma dość mojego otoczenia,muszę zacząć coś nowego.

Może spróbuj zapisać się na kursy językowe albo wizażu?Albo jakieś szkoły w stylu naszych policealnych.
Nie orientuję się za dobrze w systemie edukacji brytyjskiej ale zaczynam się sama tym interesować.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: Lilith » 14 mar 2011, 22:02

Ja nie mam zamiaru zmieniać swojej pracy ( poruszane w wątku ) tak,tak, wciąż ta sama firma (rofl . Ostatnio zafundowała mi kurs wizażu i makijażu w New Look ( już po, certyfikat w kieszeni ) oraz kurs podwyższający poziom z angielskiego ( za parę miesięcy się zacznie, już po egzaminie kwalifikującym do odpowiedniej grupy ) (clapping . Trzymam za Was kciuki, żebyście znalazły pracę, ktora da Wam satysfakcję, bo to połowa sukcesu. Gdybyście miały pytania, zapraszam na priv. Chętnie udzielę informacji i w miarę możliwości pomogę (happy
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
L-instant
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:05

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: L-instant » 30 kwie 2011, 22:04

wolny zawód - to jest to :) ja pracuję (w końcu! po dopiero co skończonej dłuuuugiej edukacji (whew ) w najogólniej mówiąc - branży prawniczej, pełna satysfakcja i niezależność (yes)
alexis777 pisze:A ja obecnie się aplikuję...
alexis777 czyżby któraś z aplikacji prawniczych?

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: idealiste » 30 kwie 2011, 22:33

ja właśnie stoję przed wyborem kierunku studiów, czasu zostało niewiele. w grę wchodzą tylko kierunki humanistyczne (giggle
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

Awatar użytkownika
L-instant
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:05

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: L-instant » 30 kwie 2011, 22:43

idealiste jeżeli prawo to bierz od razu pod uwagę 5 lat studiów i 3 lata aplikacji (do tej pory było 3,5). Ja w momencie rozpoczęcia studiów chyba nie do końca zdawałam sobie sprawę, że do 30-tki będę się uczyć (clin

alexis777 mogę spytać jaka? (albo chociaż mi napisz na priva bo umieram z ciekawości i cieszę się, że "koleżankę" tu spotkałam (giggle ) ja w tamtym roku skończyłam (whew

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: Lubka » 30 kwie 2011, 22:53

idealiste-tez tak myslalam kiedys i wybralam pedagogike-najwiekszy blad mojego zycia...siedze teraz w uk od 4lat i swoim dyplomem moge sobie co najwyzej (mooning podetrzec i na maxa zaluje, ze poszlam za powolaniem i tym czego chcialo mi sie uczyc zamiast wybrac cos, co po prostu jest w pl oplacalne (clin
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ewelcia109
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1147
Rejestracja: 11 lut 2010, 00:00

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: ewelcia109 » 30 kwie 2011, 23:33

ja naleze do osob ktore nienawidza tego co robia :(
siedze tez w Anglii ja pierdziu ide do pracy zakladam ich piekny uniform i zygac mi sie chce jak go wkladam
juz w tym momencie mam depresje przytlacza mnie ta praca ,choc szanuja mnie czuja do mnie respekt i ja szanuje ta prace bo jak juz cos robie to oddaje sie calym sercem to....- po prostu MASAKRA..dlaczego?..hmy ?
dla kasy w wlasnym kraju czlowiek nie moze zyc normalnie tylko wegetuje mam nadzieje ze jeszcze troszke i to sie zmieni wlasnie kupilam dzialke i sie bedziemy budowac z projektem pod wlasna dzialalnosc i dam rade musze dac (whew (movie (movie jeszcze wiele czasu minie za nim hmmyyyy poczuje zapach tego co lubie .... (triste
Allergan-410FX-410g Dr.Katarzyna Ostrowska -Clark Medimel
Allergan-365TSF-Okragle inspira -poprawka Dr.Artur Broma Warszawa
.Ale nas kusi to co nieświadome, Kochamy : wino miłośc i krew" Ernst Junger
Większość żyje w szarych regułach i oczekiwaniach nadanych przez innych. a pozostali?...tańczą w rytmie własnych emocji i bicia serca.....

Awatar użytkownika
L-instant
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:05

Re: Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Post autor: L-instant » 01 maja 2011, 08:45

alexis777 (handshake (happy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”