pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 11 lut 2011, 14:53

frostis, a co masz w nosowo-wargowych?
mi sie wydaje ze to sie na nic nie zdaje, mialam kiedys matridex i marny efekt raczej...
pewnie lepszym sposobem byloby podniesienie policzkow jaka voluma czy czyms ...
i jak dlugo Ci sie restylane utrzymuje?
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
frostis
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 07 lut 2011, 14:27
Lokalizacja: sztokholm

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: frostis » 11 lut 2011, 19:23

Robilam kiedys Restylane.Trzymalo mi sie pol roku,dokladnie magiczne 6 mcy,jak obiecuje producent.Pozniej lekarz sam mi zaproponowal Restylane-perlane,z wiekszymi molekulami,gesciejszy,dluzej sie trzyma.Mam juz 9 mcy i dopiero zaczyna lekko,lekko puszczac,na pewno jeszcze bedzie dobrze wygladac ze 2 mce.Wiec dostrzykne dopiero pod koniec kwietnia lub w maju.Ale ja jestem troche przewrazliwiona,nie toleruje zadnej zmarszczki na moje twarzy (headbang Ciezki taki zywot! Na szczescie na czole gladziutko,jeszcze tam nic nie majstrowalam.Ale faldy nosowe to u mnie juz normalka i wypelnianie co jakis czas.
z obserwacji moich wynika,ze to wlasnie faldy nosowo-wargowe najbardziej szkodza twarzy kobiecej. (tmi Nawet nie zmarszczki na czole,lub kurze lapki,tylko wlasnie te bruzdy.dodatkowo dodaja taki posepny,malo sympatyczny wyraz twarzy.takie ja mam przynajmniej odczucia.....
Wlasnie dzisiaj ogladalam swoje zdjecia jak mialam restylane w ustach,sama sie soba zachwycalam.Ale niestety szybko mi zeszlo,a nie usmiecha mi sie co pol roku z siniakami chodzic.Chyba zrobie sobie permanentny makijaz na usta.Moja best kumpelka zrobila i pieknie to wyglada.Pierwszy tydzien miala kolor bardzo ciemnego brazu kontur ust (giggle okropnosc,ale pozniej jak strupek zszedl to super juz sie zaprezentowala.Dobrala jej kolorek idealnie ,taki jasno cielisty,mieszanka rozu i lososia.Chyba sie tez skusze.Ladnie jej usta obrysowala i sprytnie tym konturem powiekszyla,teraz wydaja sie pelniejsze.

Awatar użytkownika
JonaS
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5524
Rejestracja: 29 cze 2009, 22:09

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: JonaS » 13 lut 2011, 23:24

w piatkowym wydaniu gazety wyborczej czytalam artykul "pochwala lekarza za pieniadze" tak w skorcie dla tych osob ktore nie czytaly.. artykul jest o lekarzu ktory dostal maila od firmy PR zaoferowali mu za 400 zl miesiecznie, ze beda zamieszczac o nim dobre opinie na forach internetowych, takich jak znanylekarz.pl dobrylekarz, ranikinglekarzy itp itd
codziennie copywriterzy tych firm umieszczaja na roznych forach dobre opinie o lekarzu i kreuja dyskusje na jego temat... a sam lekarz co tydzien dostaje raport z dzialan firmy...

ogolnie bylam w sozku jak to przeczytalam, nie mialam pojecia ze firmy PR zajmuja sie wypisywaniem fikcyjnych opinii... przecierz to nieetyczne...
14.04.2010 - Łątkowski - nos (calkowita korekta) + wymodelowanie brody
04.03.2011 - Łątkowski - implant brody
27.01.2015 - Kasprzyk - Silimed Maximum 330 HI (wys.11,1 szer.11,1 proj.5,4)
29.07.2015 - Kubasik - lifting szyi
03.02.2020 - Kubasik - korekta powiek górnych
16.01.2023 - Samir Ibrahim - plastyka brzucha z liposukcją

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3401
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: -asia » 14 lut 2011, 00:07

Mamy nawet na forum temat mowiący o tym jak różne firmy próbują kreować wizerunki:
http://www.beautywpolsce.com/forum/view ... 10#p647210" onclick="window.open(this.href);return false;
podałam w nim na końcu link do tego artykułu GW, o którym pisze JonaS
na wszelki wypadek podam i tu:
http://wyborcza.pl/1,75478,9088022,Poch ... iadze.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
JonaS
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5524
Rejestracja: 29 cze 2009, 22:09

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: JonaS » 14 lut 2011, 00:10

-asia
dzieki... zanim to napisalam to sie zastanwialam czy jest na forum o tym temat ale nie moglam znalesc (clin
14.04.2010 - Łątkowski - nos (calkowita korekta) + wymodelowanie brody
04.03.2011 - Łątkowski - implant brody
27.01.2015 - Kasprzyk - Silimed Maximum 330 HI (wys.11,1 szer.11,1 proj.5,4)
29.07.2015 - Kubasik - lifting szyi
03.02.2020 - Kubasik - korekta powiek górnych
16.01.2023 - Samir Ibrahim - plastyka brzucha z liposukcją

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3401
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: -asia » 14 lut 2011, 00:19

Tak, jest osobny temat ale tu też dałam linka do tego artykułu bo im wiecej osób będzie wiedziało o tym procederze tym lepiej (rire .

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 14 lut 2011, 21:52

frostis, a mi wypelniacz w bruzdach nie pomaga, bo ja tam zmarszczek jako takich nie mam tylko tak skora policzkow mi sie uklada jakby zaduzo jej bylo ... dlatego mysle ze u mnie trzeba by bylo podniesc-wypelnic policzki pod oczami zeby zlikwidowac te cholerne bruzdy ... ale jeszcze do tego nie dojrzalam mentalnie ... (giggle
jesli chodzi o permanetny to chodzil mi kiedys bardzo intensywnie po glowie ale ja sie boje bolu - jeszcze zeby to na 10 lat starczalo to moze ...
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
frostis
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 07 lut 2011, 14:27
Lokalizacja: sztokholm

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: frostis » 17 lut 2011, 20:42

Ja sie obawiam troche Voluma robic policzki.No chyba,ze lekarz swietny i juz widzialas efekty jego pracy u innych pacjentek.
Moj lekarz sam mi mowil,ze to nie jest latwe pracowac Voluma,ze moze sie lekko asymetrycznie rozlozyc itp....
Popatrz np na Ewe Minge,ona ma volume w policzkach (headbang Masakra! Ja bym lekarza udusila ,jakby mi taka krzywde zrobil.Gdzies na forum czytalam ,ze Gorniak wlasnie robi policzki Voluma,ale u niej to akurat ok wyglada.Za to ma makabrycznie brzydkie,rybie usta zrobione.
Jak cie kusi,to zrob! I daj znac.Mysle,ze to jest fajny zabieg,ale wszystko zalezy od umiejetnosci lekarza.Latwiej sie w zmarszczke wkuc ,niz wyprofilowac caly policzek.

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: bluebeleczka » 22 lut 2011, 02:38

hej laski. nie bardzo wiedzialam gdzie o tym napisac i to chyba najodpowiedniejsze miejsce.
wlasnie jakas godziene zostalam napadnieta. trzech czrnych kolesi wjechali w moje auto od tylu, zabrali mi telefon (pieniedzy nie mialam) i probowali zabrac moj samochod ale nie wiedzieli gdzie jest hamulec reczny. balam sie jak cholera kiedy jeden z nich mnie dopadl, balam sie ze dostane nozem. w sumie to nawet nie wiem czy sie balam, bylam w szoku i chyba wciaz jestem.
pisze bo musze sie wygadac a nie mam za bardzo do kogo.
trzech mlodych lebkow w kapturach, zdazylam zapamietac samochod i niestety polowe numeru rejstracyjnego. watpie zeby ich zlapali. moje auto pojechalo na "badania". nie pamietam zeby mieli rekawiczki wiec jak sa notowani to jest szansa, choc to pewnie za mala sprawa dla policji.
ich glosy juz beda ze mna do konca zycia, chyba.
co za swiat. (triste
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 22 lut 2011, 07:28

Blue, to straszne! (triste Ja bym chyba zawalu dostala (wow Najwazniejsze,ze nic Tobie nie zrobili, cale szczescie,ze TYLKO tak sie to skonczylo (thinking

Co za swiat,co za ludzie...masakra, nigdy nie wiadomo kiedy cos takiego moze sie przytrafic (no) (emo
3maj sie slonce (kiss
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”