pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 15 lis 2010, 20:51

Kermit (rofl (rofl (giggle (giggle

Ola, a jak tam sobotni wypad na shopping? Wolalo cos? (happy
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 15 lis 2010, 21:07

A Shanda nawet mi nie mów (headbang Ja już sama nie wiem, czy taka wymagajaca jestem, czy jak.
Ja kocham proste rzeczy, nie lubie żadnych brokatów, koronek, cekinów i innych horrorów i nic mi ostatnio nie pasi (headbang i ja tez sama z siebie nie jestem zadowolona i to też jest problem.
Zapuszczam włosy i mam fryzurę przejściową i wyglądam jak idź i nie wracaj, ale co zrobić.... I tak nijak wyglądam (thinking
Byłam w sobotę z potworem i on sie obkupił, a ja eeeeeee szkoda gadać, na pocieszenie polazłam do Douglasa i tam troszku kasiory zostawiła. Nie chcę nic kupować na siłe ciuchów, do których nie jestem do końca przekonana, no nic w każda sobotę robię turnus po mieście, a nóż coś się w końcu pojawi, co mnie zadowloli (giggle (giggle (giggle

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 15 lis 2010, 21:28

Ola ja tam tez nie lubie przesadnych rzeczy tj jakich cekin,napisow itp ale tez nie spodziwalam sie po sobie,ze kupie w Zarze taka krowiasta kamizelke (rofl (rofl tu rowniez TZ mnie pochwalil (bylam w szoku!) bo mowil,ze jest swietna (angel (z reguly jak widzi takie rzeczy to nie przytocze jego komentow (thinking ) (giggle
Na sile nie ma sensu wydawac kasy, kiedys tak robilam,ale juz sie oduczylam.Co prawda nadal przepuszczam wieksza czesc 'majatku' (rofl ale nie jest juz tak zle jak predzej (envy

Dzisiaj szukalam jakiegos rozswietlacza-bronzera i wpadlam w Superdrugsie na to cudo : Gosh Giant Sun Powder

http://img210.imageshack.us/img210/6045 ... der590.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

No w morde, normalnie KWC ( pozniej czytalam opinie na wizazu i same ochy i achy) wiec musze tez tam opinie wystawic bo to jest REWELACJA!
Nie jest jakis mega brokatowy czyli tandetny, tylko taki zlotawo-brazowy, buzka jak opalona , zlocista, swieza..no super zakup a do tego jaki ogromny (bronze

To takie moje pocieszenie, bo nie mam Ziemi Egipskiej, nie wiem gdzie ja kupic/zamowic bo u mnie tutaj tego ni ma (envy

EDIT:

Czy to jest ta ziemia egipska? http://cgi.ebay.co.uk/BI-KOR-EGYPTISCHE ... 4153f12239" onclick="window.open(this.href);return false;
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 15 lis 2010, 23:16

ola banderola pisze: ... w każda sobotę robię turnus po mieście ....
(giggle turnusy to sa tygodniowe albo dwutygodniowe psze pani (clin (giggle


Dziewczyny a mi jest raz przykro raz mnie taka zlosc bierze... .
robie na urodziny koncert, sciagam kapele z zagramanicy, oplacam im przeloty, na obiad zapraszam i sniadanie, oplacam tez klub, akustyka, oswietlacza, druk ulotek i plakatow, dwom pozostalym kapelom tez wypada zaplacic i DJom choc symbolicznie ... potrzebne mi prawie 200 osob, ktore zaplaci za swoj bilet zeby to wyzerowac, nie mowiac juz o jakims zarobku, bo nie o to chodzi ...

i co? i wlasnie sie zaczyna ... maile i smsy ... "Ewcia, a wpuscilabys mnie za free na koncert? wiesz, ciezka sytuacje mam", "Ewa czy mogloby jedno z nas wejsc za darmo, wiesz, my teraz z prowincji, nie oplywamy .. ", "Ewa, czy jest opcja zebys mnie na liste gosci wpisala na te swoje urodziny?"

tylko wlosy sobie z glowy wyrwac, nie lubie odmawiac znajomym, ale kurde mol, pojedynczy bilet to nie sa jakies wielkie pieniadze ... tlumaczenie ze urodziny? to niech mi prezentu nie kupuja tylko za ten cholerny bilet zaplaca - tyle kosztuje co butelka wina czy flaszka wodki, no juz bez przesadyzmu! co ja mam wymyslac? i w ogole DLACZEGO ja mam wymyslac powody dla ktorych nie moge polowy znajomych wpuscic za free!? normalnie szlag mnie trafi ...

na szczescie, tfu tfu tfu, nikt z najblizszych osob mnie na razie o to nie poprosil, wiekszosc sobie zdaje sprawe jak to wszystko dziala i wie ze jesli znajomy organizuje to wlasnie tym bardziej wypadaloby zaplacic za wstep zeby go w dodatkowych kosztach nie pograzac ... rece opadaja .. i troche przykro mi na mysl o tym co beda gadac Ci, ktorym odmowie ...
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 15 lis 2010, 23:35

ewawawa pisze:
ola banderola pisze: ... w każda sobotę robię turnus po mieście ....
(giggle turnusy to sa tygodniowe albo dwutygodniowe psze pani (clin (giggle


Dziewczyny a mi jest raz przykro raz mnie taka zlosc bierze... .
robie na urodziny koncert, sciagam kapele z zagramanicy, oplacam im przeloty, na obiad zapraszam i sniadanie, oplacam tez klub, akustyka, oswietlacza, druk ulotek i plakatow, dwom pozostalym kapelom tez wypada zaplacic i DJom choc symbolicznie ... potrzebne mi prawie 200 osob, ktore zaplaci za swoj bilet zeby to wyzerowac, nie mowiac juz o jakims zarobku, bo nie o to chodzi ...

i co? i wlasnie sie zaczyna ... maile i smsy ... "Ewcia, a wpuscilabys mnie za free na koncert? wiesz, ciezka sytuacje mam", "Ewa czy mogloby jedno z nas wejsc za darmo, wiesz, my teraz z prowincji, nie oplywamy .. ", "Ewa, czy jest opcja zebys mnie na liste gosci wpisala na te swoje urodziny?"

tylko wlosy sobie z glowy wyrwac, nie lubie odmawiac znajomym, ale kurde mol, pojedynczy bilet to nie sa jakies wielkie pieniadze ... tlumaczenie ze urodziny? to niech mi prezentu nie kupuja tylko za ten cholerny bilet zaplaca - tyle kosztuje co butelka wina czy flaszka wodki, no juz bez przesadyzmu! co ja mam wymyslac? i w ogole DLACZEGO ja mam wymyslac powody dla ktorych nie moge polowy znajomych wpuscic za free!? normalnie szlag mnie trafi ...

na szczescie, tfu tfu tfu, nikt z najblizszych osob mnie na razie o to nie poprosil, wiekszosc sobie zdaje sprawe jak to wszystko dziala i wie ze jesli znajomy organizuje to wlasnie tym bardziej wypadaloby zaplacic za wstep zeby go w dodatkowych kosztach nie pograzac ... rece opadaja .. i troche przykro mi na mysl o tym co beda gadac Ci, ktorym odmowie ...

Wiesz co, to chyba tylko o nich swiadczy, nie sa to dzieci tylko dorosli ludzie wiec powinni wiedziec jak to wyglada, ile Cie to kosztuje i ze wypada bez gadania zaplacic za bilet PLUS choc skromny prezencik, jakies winko czy cus..naprawde nie rozumiem takich ludzi, a wiem,ze tak jest i Ci wierze i rozumiem,ze po czesci to Ci przykro a z drugiej strony wnerw (envy
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 16 lis 2010, 00:13

marryme pisze:Michitka
Przyznam,że nie rozumiem Twoich dylematów,jesteś młoda,atrakcyjna,tylko Ci pasuje bawić się i szaleć.Niczym się nie przejmuj i rób to,na co masz ochotę.Kobita bez chłopa,to 100% kobita,pamiętaj o tym. (giggle
Tylko oczywiście sama nie chodź w jakiejś podejrzane speluny czy inne budy,ale o to bym Cię nie podejrzewałam,nie pij drinków od nieznajomych,itd.Takie podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Tootsia
Nawet mi nie mów...kiedyś zerwałam z facetem przez takie ciągłe pilnowanie.
Miałam zapewnioną 24-godzinną kontrolę,miliony pytań i podejrzeń,po prostu-więzienie.
Nienawidzę czegoś takiego,zaraz uciekam.
Nie twierdzę,że Twój facet taki jest,ale kurcze,w związku potrzebna jest również odrobina wolności.

ale kto mowi o pilnowaniu???
on poprostu tak lubi imprezy, ze gotowy jest na kazda :D
pilnowac sie juz nie dam, co prawda nie pilnowano mnie nigdy w ten sposob ale byl taki jeden co chcial zarzadzac moim kontem w banku, najpierw zmienilam piny i hasla a potem powiedzialam "sp.... " :D
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 16 lis 2010, 00:15

Shanda tak, to jest wlasnie ziemia egipska-jakby co mozesz tez zamawiac bezposrednio ze strony internetowej Bi kora ;)

Ewa don't worry bo sie zmarszczek nabawisz a do liftingu pamietaj, ze jeszcze daleka droga (clin
ale ty 18nastke rozumiem wyprawiasz, ze tak hucznie, tak (tongueout ????

Ola bo g**** w sklepach jest teraz-tzn ja bym i pare rzeczy wynalazla ale przez te cholerne cycki, ktore musze poprawic w grudniu, to znow musze sobie odmawiac (headbang ,ale dobrze, ze i tak wiekszosc jest nic nie warta bo mniej do mnie gada w sklepach (giggle
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 16 lis 2010, 00:37

Shanda, dzieki za dobre slowo. od dalszych znajomych nie chce zadnych prezentow, ja sie w ogole moge obyc bez ... ale kurde mol sepom nie bede stawiac tego koncertu - to tak jak ja bym im prezent - nie ma! (wait (shake nie chca przychodzic na koncert - nikogo nie zmuszam.

Lubka, dzieki, czas leci, ani sie obejrzymy jak sie bede klasc na stole (giggle
no i nie, osiemnastka dopiero za rok ... a ja co roku tak sobie hucznie bo lubie miec urodziny (giggle (party (drink (dance (music (beer (cake (drink (music (party
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 16 lis 2010, 08:40

Shanda, no ja kiedyś też tak miałam (giggle kupowałam żeby tylko kupić, ale na szczęście to już za mną (whew

Ewa przeczytałam Twojego posta i samej mi ręce opadły, teraz to już będę mogła buty na stojąco wiązać, bo aż tak mi opadły!!!!!!!!!! Ludziom to się w dupach poprzewracało, iść na imprezę urodzinową i to na krzywy ryj to jest dla mnie nie do przyjęcia. Ja bym się chyba z wstydu spaliła (angel Brak mi słów (wow (smoke

Ewa moje turnusy są jednodniowe (giggle

Lubka, a dlaczemu Ty te cycochy jednak poprawiasz, co zmniejszasz jednak, czy co (clin

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 16 lis 2010, 09:15

Ola ja też ostatnio 1-2 razy w tygodniu mam takie turnusy i nic nie mogę kupić, a już jestem na głodzie zakupowym (headbang normalnie nic do mnie nie gada, ostatnimi czasy tylko sobie fajny sweter kupiłam w ilości sztuk 1. jeszcze trochę a będę goła i wesoła latać jak mi się znudzi wszystko co w szafie mam (giggle
Kermit rządzi (rofl

Ewa też nigdy tego nie rozumiałam. Obcego człowieka by nie prosili żeby wchodzić za darmo, ale swojego znajomego można naciągać. Dobrze że tylko niektórzy tak myślą. Wiem, że ciężko się odmawia w takich sytuacjach, ale dasz radę. Moi znajomi zawsze są w szoku jak dzwonię, że potrzebuję jakieś fajne miejscówki na mecz, których np. nie ma w sprzedaży i podkreślam że nie chcę ich za free. Podobno jestem wyjatkiem i wszyscy inni mają fochy jak muszą coś zapłacić.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”