pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: nesia » 14 lis 2010, 21:44

Michitka pisze: na Zachodzie nie ma problemu jak dziewczyna idzie na imprezę, a Polska wiadomo jaka jest
eee, nie przesadzaj chyba ze mówiąc "Polska" masz na mysli jakąs małą miejscowość.
NIe masz płci przeciwnej do imprezowania skrzyknij z jedną koleżankę i smiało, takie babskie wyjścia nie tyle mieszczą się w kwestii "wypada" czy "nie wypada" a raczej "wskazane". Sama bym wyskoczyła, ale brzuszek mi przeszkadza (clin
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 14 lis 2010, 22:16

Michi ja czesto wole isc na impreze sama, a TZta zostawiam w domu (rofl jakos lepiej sie bawie (giggle takze smialo idz sama lub jak nesia napisala- zgarnij jakas kumpele (happy
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
missP
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 169
Rejestracja: 07 lip 2009, 10:55

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: missP » 14 lis 2010, 23:17

Michitka idź i baw się dobrze (drink (giggle
wrzesień 2010->nosek

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 14 lis 2010, 23:36

Michitka czy ty myslisz, ze na imprezy to wszyscy przychodza wylacznie w parach?? Wyciagnij jakas kolezanke czy ogolnie znajomych i idz sie pobawic i nie rozmyslaj wiecznie o tym, ze nie masz faceta i co teraz. Przeciez to nie koniec swiata a z taka odnosze wrazenie zwieszona mina pt. o ja biedna, nieszczesliwa bo nie mam faceta, to napewno nikogo nie poznasz. Wiecej optymizmu (clin
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 15 lis 2010, 01:46

Michitka pisze:Niestety wokół mnie większość to już małżeństwa lub pary, więc się pytam, bo na Zachodzie nie ma problemu jak dziewczyna idzie na imprezę, a Polska wiadomo jaka jest
ze niby jaka jest? ja w polsce przeciez a jakos nie mam takiego problemu.
ja Michi mysle ze ten problem jest w Twojej glowie (wait - masz takie nastawienie do swiata ze az mi czasem rece opadaja, bez urazy. glowa do gory i nie samymi facetami czlowiek zyje ... osobiscie uwazam, ze swietnie mozna sie bez takiego bawic (clin (party
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 15 lis 2010, 08:57

Shandzik dobrze Cię zrozumiałam, tylko chodziło mi o to że nawet po pierwszych słowach nie martwiłam się o naszego herbatnika, bo od razu sarkazm wyczułam.

Michi jak widzisz dziewczyny są jednomyślne. Jak tak Ci źle samej to może rzeczywiście weź jakąś koleżankę, żeby było Ci raźniej.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 15 lis 2010, 18:21

ja to bym chciala czasem isc na imnpreze sama z dziewczynami jak za starych dobrych czasow... a ta moja cholera jak tylko slyszy slowo "impreza" to w piec minut gotowy i czeka pod drzwiami :D
a jak sie wstawi to mi tak dziala na nerwy, ze kiedys go udusze po imprezie :D

Michi nie pytaj tylko wskakuj w kiecke i lec. Najlepiej z jakas paczka znajomych albo z samymi babeczkami. Zobaczysz ze zabawa bedzie super.
Sama, bez zadnego w miare zaufanego towarzystwa lepiej nie idz bo to troche niebezpieczne
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 15 lis 2010, 19:17

Michitka
Przyznam,że nie rozumiem Twoich dylematów,jesteś młoda,atrakcyjna,tylko Ci pasuje bawić się i szaleć.Niczym się nie przejmuj i rób to,na co masz ochotę.Kobita bez chłopa,to 100% kobita,pamiętaj o tym. (giggle
Tylko oczywiście sama nie chodź w jakiejś podejrzane speluny czy inne budy,ale o to bym Cię nie podejrzewałam,nie pij drinków od nieznajomych,itd.Takie podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Tootsia
Nawet mi nie mów...kiedyś zerwałam z facetem przez takie ciągłe pilnowanie.
Miałam zapewnioną 24-godzinną kontrolę,miliony pytań i podejrzeń,po prostu-więzienie.
Nienawidzę czegoś takiego,zaraz uciekam.
Nie twierdzę,że Twój facet taki jest,ale kurcze,w związku potrzebna jest również odrobina wolności.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 15 lis 2010, 19:37

lil sexy pisze:Shandzik dobrze Cię zrozumiałam, tylko chodziło mi o to że nawet po pierwszych słowach nie martwiłam się o naszego herbatnika, bo od razu sarkazm wyczułam.

Michi jak widzisz dziewczyny są jednomyślne. Jak tak Ci źle samej to może rzeczywiście weź jakąś koleżankę, żeby było Ci raźniej.
No tak, w sumie sarkazm u Herbatnika to norma, jak moglam nie zaskoczyc (rofl (giggle
Ogolem to lubie te teksty Oli (happy (yes)

Ewa- no ba! bez faceta impreza 100x lepsza (giggle bo nikt sie nie obraza i nie stroi fochow (happy
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 15 lis 2010, 20:11

Ja i sarkazm, no błagam (giggle (giggle (giggle (giggle (clin

Wróciłam przed chwilą ze szprachania i znowu, jak trafnie zauważył mój potwór jestem nerwowa (envy
Taaaa znowu wkurzyła mnie ta wieśniara z Biełegostoku, nie żebym coś miała do Białego, ale ona to jest jakiś ewenement (headbang
Taka paniusia, która pokazuje lektorce, że zeszyt prowadzi i że ma wszystko ładnie podkreślone (wow (wow (wow
Nie znoszę takich osobników, dorosła dupa, a zachowuje się jakby miała 6 lat. No i dzisiaj przyszła, więc zapytałam, gdzie ma worek z muchomorem, ale chyba nie zajarzyła (tongueout Potem zobaczyłam, że ma zielone paznokcie i cienie też i aż mi się cisnęło na język: A jak tam Kermit, ale odpuściłam, bo i tak nie zatrybiłaby zapewne (dull
Powiem Wam, że ja chyba nerwós jestem, bo mnie często coś wpienia i chyba powinnam pomyśleć o boksowaniu, bo te durne rzeczy mnie wykończą.

P.S Co tam u Was, co se robicie kobity ???

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”