pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 25 paź 2010, 23:07

ewawawa pisze:
lil sexy pisze:W takim czymś to co najwyżej mogłabyś się przekonać jak będziesz wyglądać jeśli zatrudnisz się w agencji towarzyskiej. (rofl
nawet w opisie ktorejs z tych peruk jest ze swietnie sie nadaje na wieczor ... kawalerski! (rofl (rofl (rofl (rofl
hahaha, czyli to oczywista oczywistość (rofl mogli jeszcze dopisać że świetnie sprawdza się w różnych warunkach klimatycznych, również przy drodze (giggle
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 25 paź 2010, 23:13

Mieszkalam juz w ladnym mieszkanku z chlopem (bylym) przez prawie trzy lata i dobrze mi bylo we wlasnym kaciku (gorzej mi bylo z bylym ;) ).
Nikt nie zajmowal za dlugo lazienki, nikt mi nie robil balaganu w kuchni, nie bylo awantur o sprzatanie czy niesprzatanie. Nie lubie sie klocic i nigdy tego sie nie uczylam... az do czasu gdy zamieszkalam z dwoma innymi babami :D

Zamieszkalam z ludzmi dwa lata temu po to zeby oszczedzic troche kasy i zeby miec do kogo gebe otworzyc.
Wlasnie tego sie boje najbardziej, ze popoludnia bede spedzac sama w domu, bo Michal pracuje na calkiem inna zmiane niz ja.
O dziwo to on mnie namawia na wlasne mieszkanie. Myslalam ze to wlasnie on bedzie obstawal przy tym, zeby mieszkac z innymi bo jest bardzo towarzyski, bardziej niz ja. A tu prosze.

Sprawdzalam mieszkania. Znalazlam nawet takie suuuuper apartamenty. Niestety Michal twierdzi, ze wyjdzie nam to za drogo. Musze nad nim popracowac bo nie ma nic takiego co by jemu odpowiadala cena a mi standardem :D
Nie bedzie w tej kwestii kompromisu :D

Myslalam o tym, ze jak zamieszkamy tylko we dwojke to przygarniemy pieska, zeby nie czuc sie samotnie :)
Juz dawno wybralismy jakiego pieska chcemy (chyba wtedy ze cztery miesiace ze soba bylismy :P ) , moze niedlugo sie to wszystko pouklada.


Poza tym.... mam superasny gorset w stylu elzbietanskim, czarno czerwony, tkany w wielkie kwiaty z pasem do ponczoch (nie ma osobnego pasa, tylko ten gorset ma takie przedluzenie i zabki... nie wiem jak to nazwac). Spodnice skonczylam. Mam gotowy caaly stroj. Moge byc nawet wampirem tak jak kolezanka, bo ona napewno nie bedzie wygladac tak super :D
Dzis prezentacja calosci przed chlopem. Wydaje mi sie ze sie spoci :D
Ten moj kostium wampira bardziej przypomina stroj dziewietnastowiecznej kur....tyzany ;) ale do tego bedzie make-up i troche krwi.

Ewa nie kupuj tego czegos na ebayu (no chyba ze na haloween). Przymierz w jakims porzadnym sklepie tak jak mowi shanda.
Kolorek super i wydaje mi sie ze by do Ciebie pasowal.
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 25 paź 2010, 23:23

tOOsia pisze: Poza tym.... mam superasny gorset w stylu elzbietanskim, czarno czerwony, tkany w wielkie kwiaty z pasem do ponczoch (nie ma osobnego pasa, tylko ten gorset ma takie przedluzenie i zabki... nie wiem jak to nazwac). Spodnice skonczylam. Mam gotowy caaly stroj. Moge byc nawet wampirem tak jak kolezanka, bo ona napewno nie bedzie wygladac tak super :D
Dzis prezentacja calosci przed chlopem. Wydaje mi sie ze sie spoci :D
Ten moj kostium wampira bardziej przypomina stroj dziewietnastowiecznej kur....tyzany ;) ale do tego bedzie make-up i troche krwi.
No to teraz ja o fotke poprosze bo sama sie zapoce z ciekawosci jaka bedziesz miala kreacje (sun (yes)
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 25 paź 2010, 23:25

tOOsia, no cos Ty? przez glowe mi nie przeszlo zeby to kupic (giggle
napisalam ze mialam pomysl zeby kupic peruke na allegro ale znalazlam jedynie badziewia i wkleilam przyklady

masz fotke tego gorsetu? brzmi super
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 25 paź 2010, 23:42

Narazie nie mam fotki ale napewno zrobie.
Jak go zobaczylam w sklepie to bieglam do przymierzalni jak glupia mimo, ze to byl ostatni i to L-ka :D
I o dziwo ta eLka na mnie pasowala (normalnie nosze najwyzej M :D )
a na dodatek.... wszystkie gorsety w tym sklepie byly za pol ceny i dalam za niego tylko 22 funty :D


aaa i zapomnialam, ze kupilam sobie rekawiczki koronkowe czarne i czerwona pomadke
mialam juz czarna kupiona ale jak sie nia pomalowalam to mi sie nie podobalo bo mam dosyc waskie usta a czerwona sie skomponuje z caloscia
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 28 paź 2010, 12:42

Witam was kochane ...
dawno nic nie pisałam bo jakos tak mi sie ta ciąża nie najlepiej układa, cały czas mam problemy poważne z prawą nerka i bedę musiała urodzić mojego synusia w 36 tyg. to jest 06,12,2010 poprzez cesarkę... (whew
ale najważniejesze że on ma sie super i lekarze mówią że wszystko z dzidzią jest oki....
przytyłam 17kg. kawał baby ze mnie (muscle ...
pozdrawiam serdecznie... (kiss
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: k_asiaczek » 28 paź 2010, 13:39

dona ale będziesz miała prezent na mikołaja (clapping trzymaj się cieplutko i wagą się nie przejmuj bo i tak tego u Ciebie pewnie nie widać a poza tym po porodzie zrzucisz raz dwa przy małym (yes)
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 28 paź 2010, 15:42

k-asiaczek no mikołaj bedzie w tym roku super... (inlove ...
co do wagi to mam nadzieje że zlecę bez wiekszych problemów ale to już na drugim planie... (clin
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 29 paź 2010, 16:12

dona7 pisze:Witam was kochane ...
dawno nic nie pisałam bo jakos tak mi sie ta ciąża nie najlepiej układa, cały czas mam problemy poważne z prawą nerka i bedę musiała urodzić mojego synusia w 36 tyg. to jest 06,12,2010 poprzez cesarkę... (whew
ale najważniejesze że on ma sie super i lekarze mówią że wszystko z dzidzią jest oki....
przytyłam 17kg. kawał baby ze mnie (muscle ...
pozdrawiam serdecznie... (kiss
Dona siostra mojego męża też się wstrzeliła w dość nietypowe terminy, czy jak kto woli daty.
Pierwszego syna urodziła 8 marca - czyli dzień kobiet, a drugi przyszedł na świat 6 grudnia i też była cesarka i też Kraków (giggle
Życzę dużo zdrówka i jak najmniej stresu (flower) (sun będzie (yes)

Karolka, a gdzie Ty??? Małżeństwo Cię kochana tak pochłonęło, czy co (heart Hmmmm a może kurde zamieszkali na tej Jamajce, zapuścili dredy, palą maryskę i słuchają Rege (rofl (rofl (rofl (rofl

Ewa, a co Ty chcesz na taki kolor włosy zafarbować (thinking Matko nie (wait (shake
W blondzi e Ci perfekt (makeup

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 30 paź 2010, 00:52

burgund

ale juz chyba nie chce bo czerwone dodatki mi wtedy odpadna.

chce sobie kupic najpierw burgundowa peruke ale nie wiem gdzie. jesli bym sie w niej dobrze czula przez 10 wyjsc, to farbuje - jesli nie, to szkoda tego czasu na powrot do blondu ...
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”