pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 24 paź 2010, 22:06

marryme zapraszam z nami, impreza bardzo fajnie sie zapowiada :)
kupuj kiecke i chodz :)

ja sie dzis wkurzylam po raz kolejny na moja "przyjaciolke" z domu
obracamy sie w tej samej ekipie, wiec idziemy na te sama impreze haloween
wczoraj powiedziala mi jak sie przebiera to i ja jej powiedzialam
szyje sobie dluga kiecke, bedzie miala gorset
dzis poleciala na szoping, kupila sobie takie same buty jak ja, takie same rekawiczki i nawet rajstopy takie same....
kiedys jej zrobie krzywde!!! przysiegam!!!
tak sie cieszylam z mojego kostiumu, teraz tak nie pojde bo wszystkim wkolo ona wmawia jaka jest super i jakie ma fajne pomysly, zaloze sie ze bedzie wszystkim mowila ze to ja od niej zgapilam
jutro jade po nowy kostium :(
strasznie sie juz tym wsyztskim denerwuje, spedza mi ta dziewucha sen z powiek
zawsze musi miec to co ja i zawsze musi byc bardziej chwalona i lepsza
gadalam dzis o tymz moja bratowa i ona zapytala dlaczego ja z nia jeszcze mieszkam :(

a my mamy kontrakt na dom do konca marca :(

Michal sie na mnie wkurza ze chcial zebysmy sie wyprowadzili ale ja nie chcialam. Fakt, rozmyslilam sie ze wzgeldow finansowych bo dzielic jedna chate w cztery czy piec osob jest taniej niz wynajmowac chocby maly flat
teraz zaluje tej decyzji
mam tej glupiej pi**** dosyc!!!
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: Lubka » 24 paź 2010, 22:17

toosia zastanawia mnie to dokladnie tak samo jak twoja bratowa-dlaczego ty nadal z nia mieszkasz?? a nawet jesli, to ja bym z nia w ogole nie gadala i napewno nie bylaby moja kolezanka jak to taka zołza wredna...a to, ze macie umowe do marca to nie macie w umowie okresu wypowiedzenia 4 tygodniowego?? no a nawet jesli to przeciez jak wy sie wyprowadzicie to pozostali musza gdzies mieszkac, wiec zostaliby tam zapewne, wiec wystarczy poinformowac landlorda, ze tylko wy sie wyprowadzacie z tego domu i juz. A ze taniej...no ja wiem, ze taniej-w tej chwili wynajmujemy dom z moim lubym i jego bratem i 5 miesiecy temu sprowadzil nam do domu jakas totalna pomylke zwana jego dziewczyna, z ktora ani moj luby ani ja nie potrafimy i nawet juz nie chcemy sie dogadac-juz wczesniej o jej akcjach pisalam w tym watku, dlatego miesiac temu zostali poinformowani, ze maja opuscic ten dom i koniec i mam w nosie, ze bedziemy wiecej placic-wolimy miec swiety spokoj niz wracac po pracy do domu z niechecia i sie wnerwiac co rusz przez jakas pomylona gwiazdunie. Finansowo bardzo mi to teraz nie na reke, bo mielismy wiele innych rzeczy zaplanowanych, ale ze tak sie potoczylo z ta lalunia...dom to miejsce, gdzie powinnismy sie czuc najlepiej i wracac do niego z ochota, miejsce gdzie mozna odreagowac wszelkie stresy z pracy itp a nie na odwrot.
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ola banderola » 24 paź 2010, 22:26

Toosia, skoro wiedziałaś, że ta woja daremna znajoma, to taka papuga, to mogłaś nauczona doswiadczeniem, nie zdradzać jej swojego pomysłu na kostium, a tak musisz bidulo kombinować (happy

Ja Wam dziewczyny współczuję serdecznie takich współlokatorów, nic tylko za drzwi takie coś (punch

Ja się w tym roku nigdzie nie wybieram, tak na prawdę, to ja już o wczasach myślę, gdzie by tu 4 litery wygrzać...

Marryme a za co byś się kobito przebrała ? (angel

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 25 paź 2010, 03:57

Ja wiem, jestem naiwna, niepotrzebnie jej mowilam.
Wiecie to jest taki typ dziewczyny, ktora wladowala by sie chlopakowi kolezanki do lozka po to tylko, zeby zrobic zamieszanie, udowodnic sobie, ze jest cos warta....
Zreszta... robila juz takie akcje.

uswiadomilam sobie ze ona tak zaczela sie zachowywac (nasladowac) dopiero jak znalazla sobie chlopaka
chyba ma problem jakis, duzo wieksze kompleksy niz mi sie wydawalo choc wlasnie dzieki chlopakowi powinna czuc sie piekniejsza od innych (ja tak mam :P)

nie bede juz o niej pisac bo szkoda gadac

Zdecydowalam ze przebieram sie za taka troche inna smierc, albo moze jakas martwa panne mloda ;) bede pasowac do mojego chlopa :)
buty zakladam inne, inne rajstopki (a wlasciwie ponczochy), rekwizyty mam raczej uniwersalne
dziewucha kupila sobie rekawiczki takie jak ja mialam na haloween w zeszlym roku wiec ja sobie jutro kupie jakies super koronkowe, nie bede w tych samych co rok temu :D (albo nie bede miala wogole... nie wiem jeszcze)
gorsety w zeszlym roku mialysmy takie same (wtedy sie lubilysmy troche bardziej) i ona bedzie miala wlasnie ten na sobie, ja jade kupic jakis ladniejszy jutro i jej powiem dopiero w sobote ... para jej z uszu pojdzie ze ona w starym a ja w nowym
sukienke juz sobie prawie skonczylam przerabiac, troche bylo roboty bo nie bede sie prosic o maszyne od kolezanki wiec robilam recznie ale wychodzi calkiem spoko
Jak mnie Michal dzis zobaczyl podczas przymiarki to mial taaaaaaaaakie oczy :)

postanowilam ze sie wyprowadzamy ale chyba dopiero w nowym roku
chyba wytrzymam te dwa miesiace :/
dobrze, ze tym razem nie bedziemy spedzac razem swiat bo zeszloroczne byly najgorsze w moim zyciu
nie pojechalam do brata bo ona byla sama w domu, szkoda mi sie zrobilo
zawsze bylam glupia i naiwna :/
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 25 paź 2010, 20:44

tOOsia nerwow szkoda na takich ludzi, olac, wyprowadzic sie albo wyrzucic i tyle

a mi burgund po glowie chodzi, ale ja mam sporo czerwonych dodatkow i mogloby sie gryzc.
moze sobie peruke na probe zakupie ... sama juz nie wiem (thinking
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 25 paź 2010, 22:27

Ewa dobry pomysł z tą peruką. Nie musisz od razu kupować, idź gdzieś gdzie mają peruki z naturalnych włosów i zobacz jakby Ci było w kolorze o którym myślisz, poprzymierzaj, ale jak coś Ci wpadnie w oko to możesz zakupić i sprawdzić jak się czujesz. Możesz też mieć taką perukę np. tylko na okazje kiedy masz ochotę się trochę odmienić.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 25 paź 2010, 22:44

moze masz racje, myslalam zeby na allegro zakupic ale jakies badziewia tylko znalazlam:
http://img12.allegroimg.pl/photos/orygi ... 1255968286http://duzyslon.pl/fotki/albums/userpic ... GHGG~0.jpg
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 25 paź 2010, 22:47

W takim czymś to co najwyżej mogłabyś się przekonać jak będziesz wyglądać jeśli zatrudnisz się w agencji towarzyskiej. (rofl
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: shandapanda » 25 paź 2010, 22:55

Toosia ja od dawien dawna powtarzam- lepiej wiecej placic ale miec za to swiety spokoj i 'wlasny' kat (yes)
Tez na poczatku mieszkalam to u znajomych, to sobie sama lokatora sprowadzilam...NIE,NIE,NIE! Nigdy wiecej... samemu najlepiej!
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 25 paź 2010, 23:02

lil sexy pisze:W takim czymś to co najwyżej mogłabyś się przekonać jak będziesz wyglądać jeśli zatrudnisz się w agencji towarzyskiej. (rofl
nawet w opisie ktorejs z tych peruk jest ze swietnie sie nadaje na wieczor ... kawalerski! (rofl (rofl (rofl (rofl
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”