pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 19 paź 2010, 00:26

No to wychodzi na to ze moje zycie to jakas kiepska komedia, bo ciagle na takie baby trafiam...

chyba naprawde jestem taka za*****sta, ze wszyscy wkolo mi zazdroszcza hehe (giggle


Ze wszystkich znajomych blizszych i dalszych mam JEDNA przyjaciolke, ktora w zyciu mi niczego nie zazdroscila i nie dogryzala w zaden sposob, nie rywalizowalla.
Ja tak samo traktuje ja i wiem ze ze wszytskim moge do niej przyjsc, z kazdym malym problemem czy smutkiem. Jak slyszy ze cos jest nie tak to nie usmiecha sie pod nosem tylko naprawde wysluchuje i stara sie pomoc.
Oprocz niej mam moja rodzine i chlopaka. Wiem ze na tych ludzi moge liczyc.
Baby sa wredne.
Strasznie mnie mecza takie znajomosci jak te w pracy i w domu. Chciclabym zmienic otoczenie ale narazie nie moge sobie na to pozwolic.
Moze za kilka miesiecy cos sie zmieni.
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: lil sexy » 19 paź 2010, 08:08

Baby są straszne, ale nie wszystkie (clin

Ewa niestety takie osobniki to nie tylko w komediach, więc cieszmy się że na takie nie trafiamy (yes)

Ja chyba takich nie spotykam dlatego, że od zawsze miałam prawie samych kumpli, a z nimi nie ma takich akcji. Mam 1 przyjaciółkę, którą poznałam w liceum i 3 świetne koleżanki napotkane na uczelni, a reszta to faceci.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: dona7 » 19 paź 2010, 13:29

To powiem wam że ja na szczeście nie miałam takich sąsiadek , koleżanek , znajomych ...
znaczy bardzo szybko sie ulatniałam od takich osób a jak sie czegos przez przypadek dowiedziałam ,podchodziłam zdzieliłam w łeb :batte i problem miałam z głowy....ja nigdy w czyjeś zycie nie ingerowałam i nigdy nie pozwole żeby ktoś sie moim głosno interesował......nienawidzę takich ludzi... (headbang
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 19 paź 2010, 16:15

u mnie to chyba wynika z faktu ze nie jestem na zadne towarzystwo odgornie skazana, pracuje w domu lub kontaktuje sie z ludzmi "na krotko", sama sobie dobieram kolegow i kolezanki, sasiadow mam nie przez sciany a kolejnych naokolo nigdy nie poznalam z wyjatkiem starszej milej pani na przeciwko. takoz i w rodzinie wszystkie osobniki w normie (whew

czyli kolejny powod do radosci o ktorym pojecia wczesniej nie mialam (happy
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 19 paź 2010, 19:27

No to tylko pozazdroscic (yes)

ja staram sie byc twarda ale czasmi mi nerwy puszczaja, wtedy marudze do chlopa, potem on ma mnie dosc i sie na mnie denerwuje i nie chce gadac... i mi przechodzi bo wole sobie z nim pogadac niz sie nerwowac przez jakies nic nie znaczace postacie
planuje sie odcinac od takich ludzi ale potrzebuje na to troche czasu i odwagi :)
najpierw zmiana otoczenia w domu (byc moze wynajmiemy cos gdzie bedziemy mieli prywatnosc) a potem zmiana pracy... z tym bedzie gorzej ale wierze ze dam rade :)



dzis mialam rozmowe z moja mama przez telefon na temat urlopu i Michala, ze go lubi i bla bla
tylko ja smuci, ze ja do kosciola nie chodze i chce zebym chodzila (headbang
powiedzialam jej ze pojde w swieta... chyba :D

kto chce mame bereta? (rofl
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 22 paź 2010, 19:03

Nikt nic nie pisze.... chyba Was zanudzilam ostatnim postem. Juz sie nie da edytowac to pisze nastepne bzdury...


co robicie na haloween?
obchodzicie to "swieto" w jakis sposob?
my w zeszlym roku zorganizowalysmy duza impreze i mialysmy super stroje seksownych wiedzm :) kazda sobie kupila gorset i kapelusz, do tego uszylysmy pelerynki, spodniczki i rozne inne pierdoly.
W tym roku mamy zaproszenie do znajomych i musimy miec kostiumy. Chcialam sie przebrac za tego topielca z filmu the ring :D ale poszlam dozis do sklepu charity i kupilam bufiasta oldskulowa suknie slubna.
Troche ja przerobie na seksowna ;) do tego kozaczki na obcasie, mocny make-up i bede wampirza panna mloda
moj chlop chyba bedzie wampirem

jakie macie pomysly na dodatki dla wampirzycy w sukni slubnej?
kupilam sobie bialo czarna zakrwawiona sztuczna roze
we wlosy dam kawalek postrzepionej firanki
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: ewawawa » 24 paź 2010, 03:31

ja jak zwykle na impreze halloweenowa, tym razem chyba u nas niewyjazdowo
tOOsia, al chyba nie biale kozaczki? (clin
butki z demonii by Ci do kreacji pasowaly
http://www.x-tra-x.de/bilder/artikel/40011.jpg
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: tOOsia » 24 paź 2010, 15:49

Fajne te butki :)
postanowilam przerobic suknie totalnie bo te bufiaste rekawy wcale nie byly seksowne ;)
dol wykorzystam, bo ma sliczny tyl w elzbietanskim stylu, mam zamiar posdpiac spodnice z przodu nad kolanami, zeby bylo widac nozki :)
do tego dam sobie czarny gorset, kabaretki i czarne wiazane kozaczki.
Kupilam czarna pomadke i bialy "fluid", wampirza krew :)

moj chlop bedzie smiercia, ma kose i plaszcz z lancuchem, do tego pomalujemy go na bialo
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
missP
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 169
Rejestracja: 07 lip 2009, 10:55

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: missP » 24 paź 2010, 17:54

Cześć (angel pamięta mnie ktoś jeszcze?


Ale ładna jesienna pogoda dzisiaj u mnie. Aż musiałam się wyrwać z domu i pójść na zakupy (giggle Nie wiem co to za okazja, ale dostałam w sephorze 10% zniżki, nie mogłam sobie odmówić i kupiłam perfumy (giggle
wrzesień 2010->nosek

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: pogaduchy o wszystkim i o niczym:) cz. 2

Post autor: marryme » 24 paź 2010, 19:07

Jak ja bym poszła na imprezę Halloween (angel (sun Niestety nic mi się nie szykuje w tym roku,a tak chciałabym się za coś przebrać. (thinking
Life is a journey,not a destination.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”