Lato - laski na ulicach

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: she » 14 cze 2010, 20:35

W Nowym Yorku, to jest taka mieszanka typow ludzi, ze tam kompleksow raczej nie mozna sie nabyc. A wlasciwie to mozna sie ich nawet pozbyc :P Bo tam jest cala masa tlusciutkich Amerykanek:P ;) I mimo pieknych modelek, ktore tak naprawde gina w tlumie, to raczej rzadko spotyka sie wyjatkowo pieknych ludzi. To takie perelki czasami tylko pojawiajace sie na horyzoncie.... Predzej spotkasz przystojnego Amerykanina, niz piekna Amerykanke :P
A poza tym w Nowym Yorku to najlepsze zakupy mozna zrobic, a i wiec niezle idzie sie ubrac :P A wiadomo, ze jak czlowiek fajnie ubrany, to to polowa sukcesu :P
Ja uwazam , ze pieknych kobiet to mozna duzo spotkac w Serbii na przyklad :) Ukrainie i Rosji. Nie gniewajcie sie prosze, ze to powiem, ale nawet Polki mniej sa ladne, niz np. dziewczyny z Kijowa :P
Prosze mi wybaczyc po raz drugi, ale WIelka Brytania to masakra pod wzgledem "urodowym", wbrew pozorom Francuzki do super pieknych tez nie naleza.
Przyznaje, ze Tajki potrafia byc bardzo ladne i niektore Arabki tez prawdziwie rasowe babki potrafia byc ( ale nie wszystkie!).
Chinki odpadaja, Japonki raczej tez ( ja nie przepadam za bardzo za azjatycka uroda)
Bardzo ladne sa kobiety z Etiopii na przyklad. One wyrozniaja sie sposrod kobiet Afryki.
NO i jeszcze laski z Pld. Ameryki ( przykladowo Wenezuela) i Latynoski, generalnie tez wyrozniaja sie pod wzgledem urody .
Poza tym takie generalizowanie, jest dosyc niesprawiedliwe, bo w kazdej nacji znajdzie sie piekne i brzydkie dziewczyny.
A jeszcze poza tym uroda to pojecie wzgledne i to co jednym sie podoba, innym zupelnie nie.
Takie moje zdanie. (bronze (clin
A przede wszystkim to wiecie co? Tak troche jezdzac po swiecie, dochodze do wniosku, ze my to troche przesadzamy z ta pogonia za idealem. Wydaje mi sie, ze kobiety na swiecie podchodza do tego z wiekszym luzem, niz my tutaj, w Polsce na przyklad. Generalnie mlode dziewczyny Wschodniej Europy strasznie powaznie podchodza do tych kwestii. troche nawet za powaznie. Ja rozumiem, zeby dbac o siebie, ale zeby katowac sie tym,czy tamtym, zeby wiecznie byc na diecie i odmawiac sobie kawalka ciasta raz na czas, to to naprawde przesada.
U nas na przyklad , kiedy dziewczyna jest troche przy kosci, to jakby automatycznie rezygnuje z dbania o siebie. Albo zupelnie sie zapuszcza, bo nie wiem, wydaje jej sie , ze jest gruba i ze dbanie o siebie, fajny ciuch nie maja sensu, bo i tak nic nie zmienia ( co jest blednym mysleniem!). A wlasnie podoba mi sie to u innych nacji , ze dziewczyny nawet te przy kosci, staraja sie wygladac ladnie. I sie umaluja,i ubiora fajnie. A przynajmniej probuja. Uwazam, ze to super. Bo nie trzeba byc szczuplym, zeby dobrze wygladac.
she

myfairlady
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 95
Rejestracja: 16 lut 2010, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: myfairlady » 14 cze 2010, 21:25

She - ale z Ciebie kosmopolitka -wow. Posłużyłam się trochę stereotypami, ale w szczytnym celu poprawienia sobie humoru. Jak trochę podróżuje po świecie to np. w ośrodkach turystycznych nie widziałam chyba jeszcze ładnej Niemki czy Amerykanki - co nie znaczy że takie nie istnieją oczywiście :-). Uważam że w Polsce jest generalnie mnóstwo pięknych kobiet, ale faktycznie bardzo serio podchodzimy do spraw związanych z wyglądem i mamy mnóstwo kompleksów. Paradoksalnie polscy mężczyźni ich kompletnie nie mają, chociaż nie są najpiękniejsi - podobną opinie wyraziły Trinny & Suzanne jak były w Wawie w ten weekend.

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: she » 14 cze 2010, 21:37

Myfairlady zgadzam sie z Toba w 100% :) My, kobiety za bardzo powaznie podchodzimy do spraw wygladu, a nasi faceci wlasnie nie! Ciekawe! :)
she

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: Michitka » 18 cze 2010, 21:20

Najważniejsze to zaakceptować siebie i pewność siebie. Jeżeli nie ma się tych cech to nawet uroda super modelki nie pomoże (clapping
Ogólnie ja na ulicach widuje i bardzo szcupłe dziewczyny z cellulitem czy dość zaaznaczonych brzuchem czy też bardziej otyłe dziewczyny i te i te nie przejmują się...noszą i mini i szorty...nie wiem czy to lepiej niż jakieś tuniki.
Ważne by dobrze czuć się we własnym ciele!!!


A co do generalizowania kobiet w innych kulturach...hm to tak jak u nas.... są kobiety i chudne i grube...i piękne i brzydkie itd.

Ja natomist co zaobserowałam to, to iż Azjatki (tym skośnookim mniej lub bardziej) świetnie i z gustem się ubierają. Naprawdę mają jakieś to wyczucie...choć i w ich sklepach jest jakiś lepszy wybór ciuchów
A latynoski ja zapamiętałam jako naprawdę zwykłe dziewczyny.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: katarzyna14 » 18 cze 2010, 21:55

Michitka ma racje trzeba siebie zaakceptowac! A nie wiedzilam ze w Niemczech sa swietne laski kazdy gadal ze niemry sa brzydkie i wogole grube itp nie wiem nie widzilam tylko slyszalam
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: Aguuu » 21 cze 2010, 09:53

Przyłączam się do tematu. Jak nie raz zobaczę taką panią "idealną", chudziutka, z dużymi cycami, i pięknie opalona, i jeszcze tyłek ładny, to potrafię wpaść w takiego doła, że ojeju jej (thinking
co prawda, nie zdarza się to często, bo zazwyczaj każdy ma coś nieidealnego, ale jak już taki ideał się trafi, to dół... Życie jest niesprawiedliwe.
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: she » 21 cze 2010, 11:21

Aguu, ja tez tak mam. No niestety czlowiek jest taki "nieforemny" :/ No ale co mam zrobic? zabic sie? (thinking
Dlatego wlasnie robie sobie te wszystkie operacje, ktore mi pomagaja poczuc sie lepiej. I wiem tez, ze na pewno lepiej wygladam. Wiec to dziala. Ale idealna nigdy nie bede i trza sie z tym pogodzic. Po prostu trzeba robic wszystko, by wygladac najlepiej, albo po prostu dobrze, na tyle , na ile czlowiekowi mozliwosci pozwalaja. Poza tym bycie super laska tez nie jest takie super ( przynajmniej tak mi sie wydaje), bo najprawdopodonie faceci sa z Toba, pokis mloda i piekna. A potem?....Poza tym taka przesadna uroda mozesz zwyczajnie oniesmielac ( a nasi polscy mezczyzni to pod tym wlasnie wzgledem sa straszni. Oni boja sie pieknych kobiet! czy Wy to widzicie?)
No i jeszcze jedno, czego nienawidze, a czasami tego tez doswiadczam ( mimo, ze ZADNA super laska nie jestem ), ze jesli juz dziewczyna fajnie sie ubierze, umaluje, uczesze- to to samo w sobie tak zwraca uwage, ze nic tylko wszyscy sie na Ciebie gapia. Jakie to jest BEZNADZIEJNE! Co prawda ja juz sie przestalam przejmowac, nawet smiac mi sie z tego chce, ale z drugiej strony jest to o prostu BEZNADZIEJNE. (headbang
W ogole to zauwazylam, ze znalezc super laske na ulicy, to tak,jak szukac igly w stogu siana. Wbrew pozorom naprawde niewiele jest takich dziewczyn. Kazdy, doslownie prawie kazdy ma jakies wady!
Kobity, przede wszystkim wlasnie FAJNE CIUCHY , MAKIJAZ, FRYZURKA I USMIECH NA TWARZY ( blysk w oku?;)) i to jest przepis na zewnetrzne piekno, ktore kazda moze osiagnac. I nie ma sie co zalamywac, ze czlowiek nie wyglada jak Claudia Schiffer, bo to i tak niczego nie zmieni, a tylko szkoda czasu. Brac sie za siebie, spojrzec na siebie z innej perspektywy, podmalowac, ubrac ladnie i usmiechnac sama do siebie. A potem ruszac w podboj swiata i meskich serc! (punch
she

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: Aguuu » 21 cze 2010, 11:34

tak się składa, że pracuje w miejscu gdzie duuużo ładnych kobiet się przewija. Są dni kiedy ideałów nie widzę w ogóle, ale są też takie dni, kiedy widzę laskę za laską, takie idealne.... Nie wiem jak jest z charakterem ich i mnie to nie obchodzi, bo wiadomo że pierwsze na co się zwraca uwagę to wygląd. I to on potrafi mnie zdołować bardzo, bardzo. Choć jako tako jakiś wielkich kompleksów nie mam, ale jak widzę taki ideał to mnie szlag trafia. Przynajmniej coś jednego nieidealnego mogłaby w sobie mieć w wyglądzie, a jak widzę takie ideały to naprawdę życie jest do dupy. Niesprawiedliwe i tyle. Nie wiem czy nad sobą dużo pracują, czy nie, ale cóż, np. nad cyckami nie da się naturalnie popracować żeby były większe, i jak panna ma idealną figurę i duuuże naprawdę ładne cyce, to po prostu jest niesprawiedliwość życiowa. Która wpędza mnie często w dół. Choć moje cyce są ładne, wcale nie małe, i fajny maja kształt, to jak widzę duuuuże to mnie zazdrość zżera. Jeszcze jak widze duże, i figurę nieidealną to spoko, jakoś mnie to nie dołuje, ale jak panna ma wszystko co najlepsze, to dół. Bez względu jaki ma charakter, wygląd ma ekstra, i to jest przykre. Bo czasem nie mam wpływu na coś co bym chciała (naturalnie) zmienić. hieh.
kręcę? może. Newer majnd. Czasem żywię szczery żal do świata za niesprawiedliwość w przyrodzie :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: she » 21 cze 2010, 11:56

hah:) Oj Kotku, to powieksz sobie te swoje cyce i juz ! (rofl (clin
( to tak zartem pisze, bo troszke rozsmieszyl mnie Twoj post a propos duzych cycow ;)
Pozdrawiam (flower) :):):)

P.S. A swoja droga swiat jest cholernie niesprawiedliwy i ja zaczelam sie do tego przyzwyczajac. Dawniej strasznie bolal mnie ten fakt, a teraz ? no coz....nic na to nie poradzimy (speechless
Moze w przyszlym zyciu bedzie lepiej (tongueout (clin
she

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: nikolettkaa » 21 cze 2010, 14:16

tak jak dziewczyny się tu wypowiadały , odpowiednie ubrania + makijaż i fajnie zrobione włosy to ponad połowa sukcesu - ja widzę to po sobie .. , na codzień jak biegne do pracy wkładam zwykłe dzinsy tunikę ew. top okulary przeciwsłoneczne make up no make up , włosy w kitałkę :) wtedy czuje się taka nie widzialna, ale mam dni kiedy ubiorę mega krótkie obcisłe spodenki , bluzeczkę z dużym dekoldem i szpilki (mimo 178cm wz) ułoże włosy i zrobię ekstrawagancki makijaż a nie udaje mi się przejśc przez miasto nie zauważonej (zaczepiają mnie nie tylko panowie ale i panie ) ... ja natomiast zazdroszczę kobietą , które każdego dnia potrafia tak jak ja od czasu do czasu wyglądać pięknie i świcić jak perełka ;)) (giggle
mimo wszystko jak kkażda baba jestem zazdrosna, i jak widzę jakąs fajną pannę na mieście to na pocieszenie mówię tak : zęby zrobione, makijaż zrobiony , włosy pzedłużone szczupła bo szczupła ..widać dużo wydaje na op. plastyczne i estetyczne.. wtedy moj partner sprowadza mnie do pionu i mówi spojrz nA SIEBIE - CZEGO CI BRAKUJE??
odpowiedz: akceptacji dla siebie...
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”