ostatnio ogladany film....cz2.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: Annetta » 12 kwie 2010, 16:29

Ola, mam nadzieje ze stronki Ci sie przydadza (rofl

Widzialam Wyspe tajemnic-bardzo fajny film (yes)

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: majamajamaja » 12 kwie 2010, 19:31

iff pisze:Obejrzalam wczoraj "Bekarty wojny" ...Tarantino jest specyficzny...akurat wczoraj jakos chyba nie bylam w nastroju na takie filmy...i krwawe i troche brutalne. Mieszane mam uczuacia i nie wiem czy jestem na tak czy na nie. Ale warto zobaczyc.
Nie moge nie skomentowac. Ogladalam "Pianiste" Polanskiego. Sceny zrzucenia dziadka z balkonu z ktoregos tam pietra prosto na ulice nie moge wymazac z pamieci. Ogladalam ostatnio film o zydowskiej rodzinie na Wegrzech, gdzie podczas II wojny s. Adam Sors, zdobywca zlotego medalu w szermierce, rowniez zostaje zamordowany w obozie w okrutny i ponizajacy sposob. Film Tarantino jest przeciwwaga dla tych innych filmow. I samo wyobrazenie sobie, ze wojna moglaby sie tak skonczyc, dalo mi naprawde spore poczucie satysfakcji!!!
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 12 kwie 2010, 19:48

Pianista piękny, wzruszajacy film i ta muzyka (heart

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: Annetta » 12 kwie 2010, 23:13

Pianista rowniez mnie urzekl (nod , film bardzo dobry no i oczywiscie przepiekna muzyka.

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: Aguuu » 12 kwie 2010, 23:18

ja ostatnio oglądałam dwie części Sagi Zmierzchu, po przeczytaniu książek (nie lubię czytać raczej, ale te cztery części wciągnęłam w jeden tydzień (rofl ) stwierdziłam, że muszę obejrzeć. Pierwsza część mnie zawiodła, bo wiele pozmieniano, dodano, i ujęto. Ale druga nawet ok . Polecam książkę przede wszystkim, ale i film również:)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: bluebeleczka » 18 kwie 2010, 13:05

"The Road" - jakas tam wizja upadajacego swiata i ludzkosci. ojciec z synem probuja przetrwac ciezkie czasy. przemieszczaja sie z miejsca na niejsce w poszukiwaniu jedzenia i noclegu. to juz drugi film jaki obejrzalam w ktorym pokazany jest czlowiek jako istota kierujaca sie tylko i wylacznie odruchem. kanibalizm.
drugi film to "miasto slepcow". ludzie traca wzrok, sa odseparowani. zaczyna sie walka o wladze, gwalty i inne naprawde nieprzyjmne sytuacje.

filmy ciezkie ale zarazem ciekawe jak my ludzie na codzien inteligenci, czysci, pachnacy w garniturach jednego dnia zmieniamy sie w potworow, oczywiscie generalizujac. wizje troszke apokaliptyczne.

dla odmiany cos spokojniejszego "dear john". zaczyna sie jak zwykle romansidlo, a ja takie lubie na wiosna bo zawsze mam depresje i lubie sie powruszac. nie powiem zeby mnie zachwycil ale nie jest to tez standartowe romansidlo.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
anja177
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1032
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:28
Lokalizacja: Glasgow/ PL

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: anja177 » 18 kwie 2010, 20:48

bluebeleczka pisze: dla odmiany cos spokojniejszego "dear john". zaczyna sie jak zwykle romansidlo, a ja takie lubie na wiosna bo zawsze mam depresje i lubie sie powruszac. nie powiem zeby mnie zachwycil ale nie jest to tez standartowe romansidlo.
właśnie planuje go zobaczyć w najbliższym czasie (happy

Ostatnio obejrzałam "Trade" (z Alicja Bachleda-Curuś) i "Mała Moskwa" - obydwa polecam! (nod
:)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 18 kwie 2010, 20:56

Ja obejrzałam personal effects i zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!! Film straszliwie nudny, nie budzący żadnych emocji, takie bezpłciowe nic. W mojej skali dostaję 1 (star bo Michelle Pfeifer jest fajną babeczką (makeup

Drugi to Dorwać byłą - typowa amerykańska komedia, lekka, łatwa i przyjemna (clin
W mojej skali (star (star (star ale tak na wyrost, bo lubię Jennifer Aniston (heart

Trzeci to Starcie Tytanów - i przyznaję, że mitologia to bardzo wdzięczny temat do ekranizacji (yes)
Jeżeli ktoś lubi filmy takie jak: Troja, 300 etc. to polecam (yes) Mnie się podobał. Film można obejrzeć w wersji 3D!
W mojej skali dam mu (star (star (star (star i pół gwiazdki, bo w szkole średnie zaczytywałam się w tej bajkowej mitilogii (clapping i mam sentyment (clin

Anja177 - też widziałam Trade (clin (yes)

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: bluebeleczka » 18 kwie 2010, 22:23

ja tez ogladalam "trade i "bounty hunter". oba filmy dosyc dobre choc o roznej tematyce. pierwszy raz ogladalam alicje jako aktorke. (yes) lubie gerarda butlera i j aniston. (clapping
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
marta20wawa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 331
Rejestracja: 09 cze 2009, 10:10
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: marta20wawa » 20 kwie 2010, 13:29

nieproszeni goście - powstał w oparciu o dzieło (Ji-woon Kima) Koreańskiego horroru pt. "Opowieść o dwóch siostrach" z 2003 roku,polecam bardzo ciekawie sie kończy... :)
Niewielu ludzi dostaje to, czego pragnie i tak niewielu zasługuje na to, co dostaje....."

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”