ostatnio ogladany film....cz2.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

magdoonia
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:33

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: magdoonia » 31 mar 2010, 09:15

A ja się dopiero na Avatara wybrałam :) podobało mi się, ale bez przesady:) Efekty super i dla nich właściwie idzie się na film bo fabułę to w 5 min można opowiedzieć :)

Dom zły też oglądałam. Qrde!! Dziwny był!!!. Mam go w komputerku, ale wykasuję w diabły....
zrezygnowałam z forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: Annetta » 02 kwie 2010, 14:47

Polecam film "Moon" bardzo ciekawa historia, film spokojny ale z przeslaniem. (nod
Akcja toczy sie jak w tytule na ksiezycu (ja nie jestem fanka fantastyki ale ten film mnie urzekl), no i to jest byc moze przyszlosc ludzka)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 02 kwie 2010, 18:32

Ja obejrzałam Kwiat Pustyni - (pleure przykre to strasznie, że tyle kobiet na świecie cierpi w imię idiotycznych obrządków etc. Wcześniej czytałam książkę i wiadomo, że zazwyczaj w lekturze zawartych jest nieco więcej informacji niż później na ekranie, ale i tak warto obejrzeć (movie wszak to prawdziwa historia...

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: szkarolina » 02 kwie 2010, 20:03

Annetta, podzielam zdanie co do filmu "Moon" - bardzo mi sie podobal mimo tego, ze na poczatku bylam do niego sceptycznie nastawiona.

Ostanio ogladalam tez "Shutter Island" i "The Blind Side" - obydwa polecam! Nie wiedzialam ze Sandra Bullock potrafi w ogole grac! (clin

Co do filmu "Dom Zly" to uwazam, ze obok "Wszystko co kocham" jest to jeden z lepszych polskich filmow nakreconych w ostatnich latach. Niestety nie uwazam tez aby byl przekolorowany...taka gorzka prawda. I jeszcze odnosnie polskich filmow, widzialyscie "Galerianki"? Ja bejrzalam ten film dopiero niedawno i w dalszym ciagu jestem w lekkim szoku, nie zdawalam sobie sprawy, ze takie zjawisko w ogole istnieje - bardzo przygnebiajace i niestety podobno prawdziwe...
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
anja177
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1032
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:28
Lokalizacja: Glasgow/ PL

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: anja177 » 02 kwie 2010, 20:24

Obejrzałam dzis 'Desert flower' - przyznam, że jeden z lepszych filmów jakie kiedykolwiek widziałam. (clapping Polecam gorąco!
Żałuję, że nie czytałam wcześniej książki, ale pewnie to niebawem nadrobię.
:)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 02 kwie 2010, 20:29

Szkarolina jak byłam w grudniu w PL, to wybrałam się do kina właśnie na - Dom Zły i byliśmy z mężem pod wrażeniem (yes) chociaż nie ukrywam, że dziwnie się po nim czułam, nie potrafię tego nawet ubrać w słowa, taka wypluta emocjonalnie... A widziałaś może Rysę, świetny polski film - polecam!!!!!!!!
A wszystko, co kocham koniecznie muszę obejrzeć, bo jest podobno rewelacyjny!!!!!!!

Anja - zgadzam się film dobry (yes)

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: szkarolina » 02 kwie 2010, 20:34

Olu nie widzialam "Rysy" ale juz zapisalam sobie na liste to do, a wlasciwie to see (clin "Wszystko co kocham" jest fantastyczne i na pewno Ci sie spodoba! Jest to zupelnie inny polski film...taki swiezy i lekki, a przy tym nie glupawy jak wiekszosc lekkich, polskich filmow...
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: Annetta » 02 kwie 2010, 21:17

Szkarolina poczatek filmu Moon jest nieco nudnawy-ale warto obejzec (nod
Ja chyba strone wczesniej pisalam o Galeriankach-tez ten film niedawno zobczylam i rowniez jak ty doznalalm malego szoku- (wow

Musze jeszcze zobaczyc polecane przez was;Wszystko co kocham i Dom Zly.

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: ola banderola » 03 kwie 2010, 09:54

No to ja koniecznie muszę ten Moon obejrzeć (happy

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: ostatnio ogladany film....cz2.

Post autor: bluebeleczka » 03 kwie 2010, 10:59

ja w nocy ogladalam dwa filmy. pierwszy to wlasnie "dom zly" a potem "miasto aniolow"- stary ale jary. musialam wyrownac emocje po pierwszym. dom zly rzeczywiscie swietny, niestety czulam potem totalna pustke, emocjonalny letarg.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”