Jak mija nam dzień? cz.5

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: ola banderola » 13 sty 2010, 13:27

No dokładnie kurs waluty robi swoje, ja na szczęście nie mam tego problemu, bo mieszkam w Niemczech ;)
Mnie wkurza jedno u Niemców, że na wczasach mają manie rezerwowania sobie leżaków, zostawiając na nim ręcznik, a czasem bywa i tak, że ten ręcznik leży tam cały dzień, bo osoba, która sobie zarezerwowała dany leżak nie pojawiła się :evil: nie rozumiem tego :roll: ale my Polacy nie jesteśmy lepsi, potrafimy narzekać i mówić głupoty w stylu, że woda była za słona,a jaka miała być :-? a np. Morze Czerwone to, co oni myśleli, że smak coca-coli będzie miało, ja pitole, no ręce mi opadają :-? Natomiast podziwiam Rosjanki, które nawet na plażę idą w makijażu i na obcasach :-o

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: dosia » 13 sty 2010, 14:09

Ola , moze takie porównanie z tą wodą do naszego morza , no bo tam to naprawdę woda jest duzo bardziej słona niz w Bałtyku , mnie to normalnie oczy tak szczypały ze niewyróbka , a juz nie daj Boże się tej wody opić :-D
A teraz się jeszcze pochwale że mi się to właśnie zdarzyło , tak to jest jak stare baby idą na fale poskakać , co nie eniii?

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: ola banderola » 13 sty 2010, 14:25

Być może dosiu ;)
Ja mam pytanie odnosnie Teneryfy, czy tam są jedynie plaże z czarnym piaskiem :-D ???

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: Aguuu » 13 sty 2010, 14:26

a ja nie oparłam się wyprzedaży i kupiłam bluzkę za całe....
...uwaga....


....9 zł.... :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Uwielbiam przeceny PDT_Love_09
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: dosia » 13 sty 2010, 14:43

Aguuu , a gdzie buszowałaś?

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: Aguuu » 13 sty 2010, 14:46

w arkadii, dokładniej New Yorker :p

Tam to zawsze znajdę dla siebie coś fajnego i nie drogiego. Lubie ten sklep, i przeważnie jako pierwszy jest przeze mnie "zaliczany" :p
A bluzeczkę może wkleję w zakupach, jak aparat się naładuje :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: ola banderola » 13 sty 2010, 14:51

Aguuu :-D no to faktycznie okazja :-D

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: Aguuu » 13 sty 2010, 14:53

no, żebym miała więcej $$$$$ to pewnie bym jeszcze poszukała i zapewne znalazła, ale teraz ciężki okres mam, więc i z jednej bluzeczki się cieszę ;)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: dosia » 13 sty 2010, 14:59

no to i ja sie chyba do arkadi wybiorę , chociaż byłam ponad tydzień temu i owszem przeceny spore , ale wszystko poprzebierane , rozmiarów tych najbardziej chodliwych nie było :-D . Może dlatego ze ja byłam w sobotę , a wtedy ludzi sporo i te kolejki przy kasach :-D

Awatar użytkownika
bujanna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 27 paź 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: bujanna » 13 sty 2010, 15:05

ola banderola pisze:Być może dosiu ;)
Ja mam pytanie odnosnie Teneryfy, czy tam są jedynie plaże z czarnym piaskiem :-D ???
Tam gdzie byłam na plażach to tak, jest sztuczna plaża z żółtym piaskiem w stolicy kraju, tez piękna warto pojechać na nią i zobaczyć. PDT_Love_09
Wogóle to ja sie zakochałam w Teneryfie i jak bym miała wybierac gdzie chce mieszkac to własnie tam PDT_Love_09 PDT_Love_09 PDT_Love_09
plastyka - 2.2.2009 juz po
cycochy do góry - 01.03.2010 już po

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”