Jak mija nam dzień? cz.5

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: ola banderola » 13 sty 2010, 09:17

No właśnie wczoraj sporo czytałam o tych wycieczkach fakultatywnych i ten park, o którym piszesz nesia robi naprawdę wrażenie, jak również kwestia zobaczenia wulkanu :-D :-D :-D
A z tą kasą to na pewno :badgrin: bo czytałam, że jest wycieczka podczas, której można zrobić zakupy w dzielnicy, gdzie swoje butiki mają projektanci, no i mój mąż powiedział, że tą wycieczkę sobie na bank odpuścimy :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: eniii » 13 sty 2010, 09:54

dzięki nesia , ale nabrałam ochoty na zwiedzenie tej teneryfy :roll:
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: nesia » 13 sty 2010, 10:06

Jedźcie dziewczyny jedźcie :-)
A i jesli chodzi o disco w klubach na miescie - bylismy w dwóch takich najbardziej znanych i obleganych - jeden na łodzi zacuomwanej przy porcie, drugi normalnie w budynku - panował totalny zjadz ubraniowy tzn. dziewczyny odsrtojone niczym na sylwestra, faceci w większości tez. Więc radze zabrać w razie cos też ubranko "wyjściowe" ;)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: eniii » 13 sty 2010, 10:17

no tak nesia bez tego ani rusz ;)
ola a Ty będziesz już po rozwiązaniu czy przed ?
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
bujanna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 27 paź 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: bujanna » 13 sty 2010, 12:02

nesia pisze:Ja byłam w Costa Adeje hotel 4* Bahia Principe - bardzo urokliwy, połozony na skale w zatoczce. Sam hotel tzn. pokoje, czystość, jedzenie, obsługa itp itp oceniam na bardzo dobry; zwracam uwagę iż hotel jest w zatoczce wiec do punktów rozrywkowych nocnych nalezy podjechac taxi bądź wynajetym samochodem - co nie jest kłopotem. (wygooglujcie sobie dane o hotelu - poczytacie dokładniej - ja polecam, wypoczełam w nim na maxa).
Jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne to koniecznie LORO PARK - miejsce w którym trzeba być - na wielkim obszarze ziemi rozlokowane zwierząta od afrykańskich po pingwiny; tresowane papugi, świetne pokazy delfinów, orek itp itd.; WULKAN TEIDE - niesamowite przezycie wjazdu na sam wulkan, przy dobrej pogodzie podejscie pod sam krater...; warta polecenia jest również wysepka Las Palmas oraz GOMERA - niezwykły krajobraz, park narodowy, mokradła gdzie kręcono Jurayski park, język gwizdany itp itd. Na Gomerę i wulkan radze zabrać z soba jakies okrycie wierzchnie ponieważ róznica poziomów niesie z soba różnice w temperaturze ;)
Z atrakcji typu statki ze szkalnym dnem, statki pirackie, wieczory regionalne nie korzystałam więc sie nie wypowiem ;)
Generalnie polecam, polecam.
A i wezcie sporo kasy, nie jest to miejsce najtańsze; ale warto warto 8-)
Wszystko sie zgadza dziewczyny Teneryfa to cudowne miejsce, PDT_Love_06 do tego opisu dodała bym jeszcze wycieczkę statkiem gdzie można zobaczyc dzikie delfiny i orki pływające i skaczące przy samym statku niemal na dotknięcie ręki. No i Jungle Park dla dzieci super sprawa jest to park linowy, mozna sie wspinac, przechodzic, przeciskac super.
Można wypożyczyć samochód i zwiedzić Teneryfe w z dłuż i w szerz PDT_Love_06
plastyka - 2.2.2009 juz po
cycochy do góry - 01.03.2010 już po

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: dosia » 13 sty 2010, 12:44

a ja ciekawa jestem czy to prawda , że jak zamawia się wycieczkę do danego hotelu np. na Teneryfę z niemiec to jest taniej niż z polski , może wiecie coś na ten temat...

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: eniii » 13 sty 2010, 12:44

oj cudownie tam musi być
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: ola banderola » 13 sty 2010, 12:56

dosia z niemieckimi biurami jest tak, że one wykupują w danym hotelu np. całe piętro lub dwa i również uczestniczą w renowacji hotelu, dlatego też Niemcy zawsze mają lepsze pokoje, w lepszym standardzie.
A, co do pytania, czy jest taniej to na pewno taniej wychodzą Malediwy i Dominikana,ale co do reszty to mam wątpliwości... Jadąc z niemieckiego biura podróży będziesz miała na pewno lepszy pokój, ale wiesz niemieckim biurom podróży też zdarzają się wpadki ;)
No i jak tam nie jechać PDT_Love_05
upload/1263383898_fuerteventura_0.jpg

Awatar użytkownika
bujanna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 27 paź 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: bujanna » 13 sty 2010, 13:07

My akurat na Teneryfie bylismy przez niemieckie biuro, kupilismy w Polsce wycieczkę, przez polskie biuro różnica była tyko taka że bilety były po niemiecku, i mielismy miec niemieckiego rezydenta, no i w cenie zamiast ok. 12tys, zapłacilismy 8tys, (2+2 na 14tyg opcja All). (rezydent niemiecki okazał sie polakiem :-) )
Problem w tym ze w tym czasie euro kosztowało 3 zł, a teraz ponad 4zł, więc sie nie opłaca, to zalezy od kursu waluty te tańsze wycieczki.
Ale zawsze moze trafić sie jakas okazja, my taraz w ferie jedziemy do Egiptu na 3 tyg, za 9tys opcja All hotel z aqaparkiem 2+2 os. więc chyba nie jest drogo :-|
plastyka - 2.2.2009 juz po
cycochy do góry - 01.03.2010 już po

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Jak mija nam dzień? cz.5

Post autor: eniii » 13 sty 2010, 13:15

też słyszałam że Niemcy mają lepiej
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”