DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: iff » 30 gru 2009, 21:45

Moj wielorasowiec (pies ze schroniska) nauczyl sie (przy naszej pomocy) tolerowac kota. Znosi dzielnie jego obecnosc chociaz bywa zazdrosny. Kot jest 8 kg, dlugowlosa przytulanka i pies ciezko znosi nasza "milosc" do kota i czeste czochranie go na kolankach...wtedy na chama wpycha swoja morde do glaskania obok mordy kota. Takze czulosci trzeba dzielic po rowno.
I czasami psu zdarza sie "zaburczec" gdy kot go wQ...wia lazac mu tuz przed nosem i patrzac mu przy tym w oczy. Czasami mysle, ze ten kot-skubaniec robi to specjalnie!

Awatar użytkownika
veronnika
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: krakow

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: veronnika » 30 gru 2009, 21:45

marryme, bardzo ciekawy pomysl z tym przynoszeniem pudelek ze sklepu :-) pudelko to fajna sprawa, na poczatku mozna obwachac (ok 1 godz) pozniej wejsc, wyjsc, wejsc i tak bez konca :-D ogolnie zabawa na pare godzin.

a w krakowie wlasnie spadl snieg i moj kot juz 3 razy dzis byl na spacerze i dalej miuczy mi pod oknem :-D uroki syberyjczyka....

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: nesia » 31 gru 2009, 09:34

iff pisze: I czasami psu zdarza sie "zaburczec" gdy kot go wQ...wia lazac mu tuz przed nosem i patrzac mu przy tym w oczy. Czasami mysle, ze ten kot-skubaniec robi to specjalnie!
Hahahha i to nie pierwsza opinia jaką słyszę o tak postępujących kotach. Te kocury to jednak sprytne i zadziorne bestie :-)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: turek.mg » 31 gru 2009, 10:05

haha uśmiałam się jak poczytałam o Waszych kotkach, mój też uwielbia pudełka, kosze na bieliznę itd, szafy, nie raz go zamknęłam :oops: a śpi przeważnie w mojej sypialni, w moim łóźku i najlepiej na mojej poduszce :roll: :badgrin: muszę zamykać przed nim drzwi na noc bo ciężko się śpi, a on wtedy stoi pod drzwiami i miałuczy uparcie, niekiedy jestem nieugięta, chodź dziś spał ze mną naszęście w nogach ;)
co ciekawe choć ma miskę z wodą to co rano ten sam rytuał wchodzi do wanny i miauczy żeby mu nalać wody, leję trochę a on pije, i tak co rano :roll: niewiem jak go tego oduczyć, wogóle lubi wodę, nie odpuści żadnej mojej kąpieli, siedzi na krzesełku obok i obserwuje, albo chodzi po rancie wanny, dwa razy wpadł :badgrin:
suszył się potem trzy godziny i miał pięknie uprane futerko :badgrin:

co do pieska na wiosnę chcę kupić golden retrivera - szczeniaczka, mam nadzieję że się polubią, mój kotek jest bardzo ugodowy i uwielbia towarzystwo, psie również, mam nadzieję że się zaakceptują ;)

Awatar użytkownika
veronnika
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: krakow

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: veronnika » 31 gru 2009, 11:20

turku, tez syberysjkie koty maja jednak cos ze soba wspolnego :-D uwielbia wanne, pic z niej wode, towarzyszyc mi przy kapieli, wpadac do niej, moczyc sie...

Awatar użytkownika
punta69
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 01 mar 2007, 16:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: punta69 » 01 sty 2010, 01:10

Hej dziewczynki ja mam dwa persy białego kotka i czarną sunię która lubi pralkę-o mały włos kiedyś by się wyprała....może teraz byłby biała? a u Mamy mam brytyjczyka-KOCHAM KOTKI mru,,,
Ci Pa :)


_____________________
18 maj 2007-powiekszenie piersi 350cc Mentor HP,dr.Dmytrzak

Awatar użytkownika
veronnika
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: krakow

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: veronnika » 02 sty 2010, 17:27

punta69, milo poznac nastepna "kociasta" :-D jezeli masz jakies zdjecia swoich futer to chetnie poogladamy (przepraszam, ze wypowiadam sie za ogol :-) )

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: Lilith » 03 sty 2010, 20:23

Ja tez mam dwa persy. Jeden skonczyl dwa latka w Wigilie, a drugi ma pol roku. Ten starszy miauczy jak zje i trzeba mu powiedziec "na zdrowie", a jak wychodzi z kuwety tez sie drze i trzeba mu powiedziec "gratuluje" i biec do kuwety, bo to znaczy, ze kazal sprzatnac... :roll: Jak moja mami to uslyszala to zapytala czy przy gratulacjach sciskamy mu lape :-? A ten mniejszy jest tak nachalny, ze nie da sie przegonic. Najchetniej to siedzialby na twarzy i sie ocieral. No i wszystko git, tylko sie slini futrzak z podniety jak pies.Kocham obydwoch gamoni o kazdej porze dnia i nocy ( z wyjatkiem 5 rano kiedy urzadzaja koncert na dwa glosy :evil: )
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: turek.mg » 04 sty 2010, 09:55

o rany mój też jak wyjdzie z kuwety to miauczy żeby sprzątnąć, zresztą jak idzie do niej to też to komunikuje :badgrin: dobre te nasze kotki ;)

Awatar użytkownika
veronnika
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: krakow

Re: DOMOWE ZWIERZACZKI cz. 6

Post autor: veronnika » 05 sty 2010, 15:01

koty ogolnie biorac uwazaja sie centrum swiata wiec komunikuja nam kazda czynnosc jaka wykonuja lub zmiane swojego polozenia w domu :-D nie dadza nam o sobie zapomniec :-)

Daria miala dzisiaj zabieg kastracji, biedna lezy obok mnie i wypoczywa

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”