Co studiujecie, gdzie pracujecie, co zamierzacie???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

amelja
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 165
Rejestracja: 11 lut 2005, 11:55
Lokalizacja: katowice

Post autor: amelja » 12 wrz 2005, 22:30

zarzadzenie zasobami ludzkimi to po prostu rekrutacja, selekcja kadr- tak po krotce;)
ale temat jest oczywiscie duzo szerszy,
moim zdaniem - nie wiem czy sie zgodzicie, - w duzej mierze oparty na psychologii , ktora uwielbiam,
w tym roku chce podyplomowo wlasnie ten kierunek studiowac po trochu;
Ktos pytal czy praucuje juz w zaqwodzie,
nie, nie pracuje, pracuje w branzy prawniczej, troche lepsze pieniadze niz po zasobach- aczynajac, ale kasa -wiadomo - to nie wszystko!
moze moj pracowadwca mnie zrozumie i w koncu przeniesie do zespolu ktory zajmuje sie kardami- oby :P

Sylwka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 129
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:01
Lokalizacja: GdaÃąsk

Post autor: Sylwka » 13 wrz 2005, 09:29

Skończyłam 5 letnią administację, teraz dokańczam prawo - w przyszłym roku się bronię :D O ile zaliczę 23.09 historię sądownictwa - uczę się pilnie z moimi nowymi cycuszkami :D

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 13 wrz 2005, 09:45

O :)) to może się znamy z uczelni Sylwia... ale to na priva

No ja też kończyłam 5 letnia administrację... teraz niby na urlopie wychow., ale prowadzę firme transportową męża... transport międzynarodowy, certyfikat kompetencji i takie tam... generalnie mam biuro w domku ale nie wiem do końca co dalej a juz w przyszłym roku kończy sie moje urlopowanie od etatu...

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 13 wrz 2005, 11:00

Skończyłam- dzienną Administrację na Politechnice Radomskiej, po roku pobytu w Stanach- wróciłam na SUM na UMCS - obroniłam magistra z MSP.
Pracuję na Uczelni.

amelja
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 165
Rejestracja: 11 lut 2005, 11:55
Lokalizacja: katowice

Post autor: amelja » 13 wrz 2005, 17:20

dzywczyny prawniczki- wspolczuje wam, nie jest latwo w tej branzy, do mojej firmy mnostwo absolwentow prawa przychodzi prosic o prace, nawet po aplikacjach:(
ale niestety chyba ogolnie nie jest latwo o prace po jakimkolwiek kierunku, takie czasy ... :cry:

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 27 wrz 2005, 19:33

oj to tylko mi odwalilo z takimi studiami....historia..(czyt. histEria :lol: )...4 rok...marzenie..praca z dzieciakami...jakos sie z nimi dogaduje:)...tylko bron boze gimnazjum....no i hiszpanski... na razie poczatki:)ale to juz kurs...moze potem jeszcze studia??? :roll:
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 27 wrz 2005, 20:26

Jestem wieczną studentką :wink: Najpierw Studium Piosenkarskie, potem anglistyka - nie skończyłam a obecnie 3 rok Edukacja opiekuńczo-wychowawcza. Chciałabym pracować w pogotowiu opiekuńczym- z dziećmi i młodzieżą, które mają trudną sytuacje w domu( a właściwie czasem tragiczną). No i poza tym śpiewam i mam nadzieję, że będę to robić jeszcze długo :)
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 27 wrz 2005, 21:04

gracja pisze: poza tym śpiewam
ojej jak fajnie,napisz cos wiecej o tym,plissss :lol:

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 27 wrz 2005, 21:40

Szyszuniu sprawdź priva - tam masz szczegóły :) A tu napiszę tylko tyle, że po ukończeniu Studium Piosenkarskiego w Poznaniu stwierdziłam, że za zadne skarby świata nie chcę trafić do bagna jakim jest show buisness muzyczny 8) No i nie trafiłam :wink: Byłam co prawda w "Drodze do gwiazd" i na tym koniec. Mam świetny zespół, z którym gramy na weselach, studniówkach i innych imprezach okolicznościowych. I dzięki temu uzbierałam sobie na cycki :D
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 27 wrz 2005, 22:09

zaspiewasz mi na weselu?? :wink: jak takowe jezcze kiedys bede miala :wink:
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”