Jak mija nam dzień? cz.4

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: nikolettkaa » 12 paź 2009, 20:34

marta2454 pisze:nikolettka przyjdzie i czas na ciebie to wtedy zobaczysz na własnej skórze jak to jest ,a co do niani to czasem i u mnie by się przydała nie powiem, tyle że ta super niania :badgrin: :badgrin:

mamy 21 wiek wszystko można zaplanować :] ... ja nikomu nie zycze by musiał pracować tak jak ja po 300 h miesięcznie ;))
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
luna 1
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1916
Rejestracja: 04 sie 2008, 17:38

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: luna 1 » 12 paź 2009, 22:14

nikolettkaa pisze:no nie przesadzajmy ja nie pracuje jako pracownik budowlany a jako przedstawiciel handlowy , tyle ,ze muszę się nachodzić + dodatkowo na cały etat w salonie optycznym-uważam ,ze nie powinno się porównywać tych dwóch prac do siebie bo każda jest na swoj sposób mecząca- ja uważam mimo to ,ze przebywanie z dzieckiem w domu jest przyjemne i pozwala załatwić wiele rzeczy ( pomijamy , czas kiedy dopadnie malucha choroba )- z dzieckiem mozna skoczyć na zakupy do fitness klubu, zostawić na 2-3 godziny opiekunce , pracy nie zostawimy na 2-3 godziny nie pojdziemy w jej trakcie na zakupy.. ;)) ja tak to widzę
Nikoletka nie zgodze sie z Toba z tym załatwianiem spraw na macierzynskim.Zeby dac dziecko do piekunki to trzeba miec kasiore,a skoro sie nie pracuje to skąd ją wziąc? wypad do fittness klubu na cwiczonka to tez nie jest takie fajne bo trzeba miec dziecko na oku, nie da sie ćwiczyc tak swobodnie bo dziecko nie przespi godzinki przy głośnej muzyce...każdy wybiera to co chce, ty wybrałas prace po 13 godz dziennie, zakupki mozesz zrobic w sobotę albo w niedziele ;) ewentualnie wieczorkiem, a skoro jestes przedstawicielem to w trakcie pracy tez pewnie czasami załatwiasz swoje sprawy ;)
ja mam dwójkę dzieci, siedzialam w domu i w cale nie mozna było tak jak piszesz załatwic z nimi wielu spraw,później poszłam do pracy na 3 zmiany po 8 godz w fabryce bo tylko tam mnie chcieli z malymi dziecmi na karku, z mężem pracowalismy na różne zmiany, żeby własnie nie placic opiekunce za pilnowanie.Teraz pracuje 5 dni w tygodniu 8 godz dziennie, w pracy jestem na jednym etacie w domu na drugim :-? Kazda kobieta ktora decyduje sie na zalozenie rodziny niestety musi sie z tym liczyć, z dodatkowymi obowiązkami ;) To jest moje zdanie :-D
Nikoletka ciesz się że masz tylko ten jeden etat mimo że trwa 13 godz :-D moje dwa zajmuja mi 24 na dobę ;)
pozdrawiam :-D
Dostęp do Galerii Zamkniętej + zdjęcia PRZED - meyd@beautywpolsce.com
zdjęcia PO - tylko NOSY - menelik@beautywpolsce.com
reszta zdjęć PO - foxxia@beautywpolsce.com

Awatar użytkownika
chiquita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 10 cze 2007, 19:17
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: chiquita » 13 paź 2009, 00:04

nikolettkaa pisze: ... ja nikomu nie zycze by musiał pracować tak jak ja po 300 h miesięcznie ;))
Bez urazy, ale jak sama Napisałaś - mamy 21 wiek i nkt Cię nie zmusza do wykonywania pracy po 300h/miesięcznie -sama się na nią Zdecydowałaś...

GosiaczEq, na samą myśl o Twoim wyjeździe wracają wspomnienia - jak ja czekałam na ten Meksyk :-)
Tylko Wukuruj się do tego czasu, bo szkoda byłoby się pocić nie z powodu słoneczka ;)

Zaczął się nowy tydzień a ja chciałabym, żeby trwał dłużej bo pomimo tego, że cały zaplanowany co do minutki
to czasu i tak za mało na wszystko - dopiero skończyłam pracę na dziś ...
czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi ...
14.11.2007 Dr. Skupin okrągłe 400hp MENTOR pod mięsień

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: marta2454 » 13 paź 2009, 10:41

cześć laseczki zgadzam się z tobą chiquita w 100% każdy sam wybiera sobie drogę taką jaką chce ,nikolettkaa jesteś młoda nie musisz pracowac po tyle godz.jeżeli ci to nie odpowiada ,ale chyba sama wybrałaś taką drogę więc nie ma co narzekać ,każdy ma złe i dobre dni .
U mnie zapowiada się słoneczny dzionek applaus applaus ,glądałam wczoraj pogodę w Pl i przeraziłam się bo już w tym tygodniu ma tam padac snieg .
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
dżagaaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 470
Rejestracja: 23 maja 2008, 17:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: dżagaaa » 13 paź 2009, 12:19

tak śnieg i zimno jak cholera jest..a nawet nie ma jeszcze temperatury ponizej 0 :cry: nie wiem jak zniose kolejna zime..juz mnie plecy bola , chyba je przewiałam :doubt: chcialabym mieszkac w cieplych krajach :roll:

w niedziele uratowałam malutkiego szczeniaczka..chodzila taka kulka po ulicy, brudna, wystraszona, zziebnieta i glodna..jak chcialam ją wziąć piszczala ze strachu..ale w koncu udalo mi sie z kolezanka przewiezc psiaka do domku. i teraz jest szczesliwy.. applaus i ja tez bo nie mialabym serca zostawić go na pastwe losu...
a oto owa pocieszka..

upload/1255861824_DSC00100_20_281_29.jpg
a dałyśmy jej na imię DŻAGA :)
upload/1255861843_DSC00094.jpg

upload/1255861858_DSC00087.jpg
6.04.2009 - okrągłe Mentor 300cc
dr.Kolasiński.

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: nesia » 13 paź 2009, 12:25

jaka śliczna :-) a jakie miała szczęście że trafiła na Ciebie 8-)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: marta2454 » 13 paź 2009, 12:41

dzagaaaa jaka świetna psiunka ,a jak ją nazwiesz ???też bym tej psiuni nie zostawiła na pastwę losu

ja też nie lubię zimy ,w tej częsci Anglii co ja mieszkam nie ma zimy tu zima wygląda jak u nas jesień chcociaz w tamtym roku padał śnieg ale zaraz topniał i nawet dzieciaki nie miały się jak nacieszyć nim
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
dżagaaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 470
Rejestracja: 23 maja 2008, 17:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: dżagaaa » 13 paź 2009, 12:45

Nazwałyśmy ją Dżaga:)
Dla mnie idealna zima to 15-18 stopni.. :-D moze byc pochmurno, deszczowo raz na jakis czas ale zeby nie bylo mrozu :-? pozostaje mi wyjechać np do włoch :-D
6.04.2009 - okrągłe Mentor 300cc
dr.Kolasiński.

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: marta2454 » 13 paź 2009, 13:12

dżagaa swietne imię dla niej wybrałaś hihi
Włochy piękny kraj świetny klimat byłam dwa razy mam tam znajomych moja siorka pracowała we Włoszech dwa lata i też się zakochała w tym kraju
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
luna 1
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1916
Rejestracja: 04 sie 2008, 17:38

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: luna 1 » 13 paź 2009, 13:16

Dżaga jesteś wielka :bravo śliczny ten psiunio :-)

ja tez nie znosze zimy, ja w ogóle nie lubię zimna, wiatry, deszcze....brrr arf a tu juz zapowiadają sniegi i przymrozki, masakra :(
Dostęp do Galerii Zamkniętej + zdjęcia PRZED - meyd@beautywpolsce.com
zdjęcia PO - tylko NOSY - menelik@beautywpolsce.com
reszta zdjęć PO - foxxia@beautywpolsce.com

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”