Jak mija nam dzień? cz.4

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: k_asiaczek » 29 wrz 2009, 18:51

no tak, tylko trzeba skądś wziąć ten raz ;)
trochę się boję czy dobrze robię ale jak mam studiować dziennie 2 lata i potem szukać pracy nie wiadomo ile to chyba wolę teraz zacząć pracować :-|
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: GosiaczEq » 29 wrz 2009, 19:14

Kasia a nie da sie pogodzic jedno z drugim??? na UJ to pewnie nie ma takich mozliwosci:D:DD: . haha ja jestem na tym ksw lol KA:D i chyba tam tez jest jak na kazdej uczelni... :doubt: .
Ide dzis po indeks (ktory powinnam miec 25.09) a baba mowi, ze nie ma, to chociaz legitke no i znalazla ale chce dowod wplaty, to jej mowie,ze moja mama wyslala faksem ..bo kurde chcieli wplate na 2 dzień;o a ze ja tez place calosciowo:D to nie mialam skad;/ i dowodu nie mialam..mama wyslala w pt był, dzis mi baba mowi, ze ona zadnego xero nie dostala :o;o grr :evil: .
Potem ide do studium jezykowego przepisac ocene z angielskiego... ktorego NIENAWIDZE :doubt: i wielce zadowolona, ze nie bede musiala sie z nim uzerac ... a tu baba mowi, ze mi nie zaliczy.. bo w indeksie mam wpisane z ćw ZAL a nie ocenę :shock: to nic, że miałam ang 5 lat, ze wychodzi mi 2x tyle godzin niż tutaj mam mieć, no i 4 z egz, a semestralnie mam ZAL i tak mam na kazdym przedmiocie ktory sie konczyl egzaminem.. zajecia na ZAL a do wyliczenia ocena z egzaminu! Ona nie zaliczy bo oni ZAL traktuja jak 3 a 3 nie przepisuja;d... ale ze ja juz wieczna studentka.. to 1 co zapytalam sie do kogo mam pisac odwolanie??:D
Nie bede chodzila na jezyk, ktorego nie miałam wyboru zmienić i który jest dla mnie udręką :doubt: . A jak mi sie nie uda zalatwić, to stwierdzilam, ze zmienie sobie na grupę, która w ogole nie zna angielskiego.. przynajmniej nie bede musiala sie uczyc wtedy tego :doubt:
A co najlepsze baba mówi, ze może mi ocenę przepisać z egzaminu ;o ale ćwiczenia mam zaliczyć.. bezsens :-|
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
Vodia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2056
Rejestracja: 29 kwie 2006, 15:46
Lokalizacja: DE

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: Vodia » 29 wrz 2009, 19:27

No fakt :-| a duzo masz za semestr Kasia?
Ja place 2360 dokladnie :-? a jak zapomne puscic raty to mi z odsetkami wyjdzie 2400 :-?

Gosia to walek arf u mnie w szkole tez takie cyrki sa. Mam w grupie kolege ktury studiowal juz na polibudzie i mial np. tam juz mikroekonomie i poszedl do babki zapytac czy mu przepisze ocene to mu powiedziala, ze jest nie powazny bo przeciez politechnika ma nizszy poziom z mikroekonomii niz UE :-D
Najlpiej zrobnisz jak pojdziesz do dziekanatu i sie poradzisz co z tym zrobic. Wiem ze na niektorych uczelniach mozna napisac podanie do dziekana w takich sprawach i on decyduje co z tym zrobic.
11.06.2007 - nos (CKN) - dr Łątkowski
21.03.2016 - znowu nos (część chrzęstna) - dr Skupin :)
czas na usta...

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: GosiaczEq » 29 wrz 2009, 19:30

No ponoc ta babka z ktora mam pogadac, bedzie dopiero za 2tyg wiec i tak nie bede chodzic na ten ang, potem jade...wiec najwczesniej pojde w grudniu haha no ale bede pisac, bo chore to jest..
no ja mam geografie i nawet nie ide pytac o przepisanie.. mimo, ze moje studia to 80% geografii.. tylko rozszerzonej na 10 przedmiotów.. ale to przecież też nie to samo ;)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: k_asiaczek » 29 wrz 2009, 19:33

Vodia pisze:No fakt :-| a duzo masz za semestr Kasia?
Ja place 2360 dokladnie :-? a jak zapomne puscic raty to mi z odsetkami wyjdzie 2400 :-?
2300zł. a semestr to jest 6 miesięcy, tak? czyli następna opłata od kwietnia?
GosiaczEq pisze:Kasia a nie da sie pogodzic jedno z drugim???
ale w sensie czego? studiów dziennych i pracy? takiej pon-pt 8-16 to nie ma mowy arf
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Vodia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2056
Rejestracja: 29 kwie 2006, 15:46
Lokalizacja: DE

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: Vodia » 29 wrz 2009, 19:34

Gosia ja tez mialam gegre na pierwszym roku :-D . Geografia polityczna i gospodarcza dokladnie :-?

Ja bym na Twoim miejscu poszla. A moze sie uda i wtedy zawsze to jeden przedmiot mniej i zaoszczedzony czas ;)


semestr to 5 mies ;) wiec jezeli bedziesz placic druga rate to powinna ona byc gdzies w lutym zaraz po sesji zimowej.
11.06.2007 - nos (CKN) - dr Łątkowski
21.03.2016 - znowu nos (część chrzęstna) - dr Skupin :)
czas na usta...

magdoonia
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:33

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: magdoonia » 30 wrz 2009, 09:14

straciłam dziś głos i jestem załamana. OP we wtorek aww
zrezygnowałam z forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: eniii » 30 wrz 2009, 11:04

a mi bania pęka !!! miałam jechać do lekarza ale chyba pójdę spać - normalnie mam już wszystkiego dosyć :cry: nawet przy tak pięknej pogodzie jak jest dzisiaj
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: marta2454 » 30 wrz 2009, 15:01

u mnie dziś także dosyc cieplutko jest a ja juz mam z gardłem lepiej ale cos mnie boli pod pachami i boje się że to węzły chłonne chyba bede musiala sie wybrać do lekarza :(
a poza tym to dzisiaj jestem zabiegana i na nic nie mam czasu
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jak mija nam dzień? cz.4

Post autor: k_asiaczek » 30 wrz 2009, 17:31

a ja dziś 2 godz spędziłam w dziekanacie arf
w pracy byłam króciutko a potem szefowa nas zabrała do drukarni żebyśmy zobaczyły co wciskamy klientom ;)
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”