Komentarze do naszych fotek 3 cz.VIII

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Bouncy
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 20 sie 2008, 10:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bouncy » 25 lut 2009, 14:09

Zaczynam czuć sie dziwnie :roll:
Widziałam Wasze fotki, jesteście młode, szczupłe, zgrabne, niektóre wysokie (moje marzenie), macie cudne długaśne nogi, fajne cycolki (nieważne poprawione czy nie, najważniejszy efekt). Niejdna z Was wygląda lepiej niż ja, chyba zainwestuję w lustra i prezenty porobię :p
A tak na poważnie to można osiagnąć taką figurę i z 70 kilowego kaszalota zrobić (fotki w załączeniu). Ja mam silną wolę i determinację, ale wiem, ze niektórym jest trudno zebrać się w sobie (podobno mam rewelacyje działa na kobiałki chcące coś ze sobą zrobić, motywuję pozytywnie ect. przynajmniej tak mówi moja siostra) więc jakby co zawsze na moje wsparcie i pozytywną motywację mozna liczyć. Jestem "samoukiem" w dziedzinie kształtowania sylwetki, ale kalectwa sobie nie narobiłam więc...:)
Seks jest jednym z dziewiêciu argumentów za reinkarnacj¹. Pozosta³e osiem mo¿na pomin¹Ì.

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 25 lut 2009, 14:15

Bouncy, zdradz nam jak osiagnelas takia cudowno figurke hihi
bo ja mam blizej do kaszalota niz do ciebie hahaha :badgrin:
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
Bouncy
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 20 sie 2008, 10:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bouncy » 25 lut 2009, 14:34

cukiereczekPL pisze:Bouncy, zdradz nam jak osiagnelas takia cudowno figurke hihi
bo ja mam blizej do kaszalota niz do ciebie hahaha :badgrin:
Cwiczyłam i diametralnie zmieniłam sposób odzywiania. Głównie callanetics (hmm jeszcze ktoś to ćwiczy?) na rzeźbę i aeroby (orbitrek, bierznia) na spalanie.
Nie dietuję się jakoś specjalnie, czasami dla ułatwienia korzystam z wszelakich tabletek niwelujących uczucie głodu (i to tych hardcorowych).
Wydaje mi się, że tym, które zawsze były zgrabne i ładne chyba jakoś ciężej się zmotywować (ale to moje odczucie) a takim jak ja...wystarczy jedno (no może dwa) spojrzenie na fotkę sprzed lat, zeby od razu zebrać dupę w przysłowiowe troki i pogalopować na siłownię :)
Seks jest jednym z dziewiêciu argumentów za reinkarnacj¹. Pozosta³e osiem mo¿na pomin¹Ì.

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 25 lut 2009, 14:41

marta2454, co ty pijesz smirnoffa z butelki Ty niegrzeczna slodka blondynko? ;)
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Post autor: ladykate » 25 lut 2009, 14:49

Bouncy talia pierwsza klasa 8-)
Londyjka pisze:marta2454, co ty pijesz smirnoffa z butelki Ty niegrzeczna slodka blondynko?
to pewnie smirnff ice?
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
mona124
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 899
Rejestracja: 27 paź 2006, 09:56

Post autor: mona124 » 25 lut 2009, 15:17

Bouncy figura moich marzeń!
Mam zamiar taką mieć tego lata ;)
ale sporo jeszcze pracy przedemną, jeśli wogóle to możliwe :(

Awatar użytkownika
sonder
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 196
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:46
Kontakt:

Post autor: sonder » 25 lut 2009, 15:53

[quote="Bouncy"]
A tak na poważnie to można osiagnąć taką figurę i z 70 kilowego kaszalota-Sory ale ja waze 70 kg i wcale sie nie uwazam za Kaszalota...wrecz przeciwnie Bardzo sexi!!!
400 i 425
Dr.Pawel Niemkiewicz
08.07.2008

Awatar użytkownika
Bouncy
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 66
Rejestracja: 20 sie 2008, 10:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bouncy » 25 lut 2009, 16:01

sonder pisze:
Bouncy pisze: A tak na poważnie to można osiagnąć taką figurę i z 70 kilowego kaszalota-Sory ale ja waze 70 kg i wcale sie nie uwazam za Kaszalota...wrecz przeciwnie Bardzo sexi!!!
Sonder, pisząc "kaszalot" miałam na myśli tylko i wyłącznie siebie. Przy tej wadze tak się własnie czułam. Poza tym waga to sprawa indywidualna, dochodzi kwestia wzrostu, rodzaju budowy, proporcji ect. I tak jak mówisz, jedna kobiałka przy wadze 70 kg będzie seksowna inna ulana (np. ja).
Seks jest jednym z dziewiêciu argumentów za reinkarnacj¹. Pozosta³e osiem mo¿na pomin¹Ì.

Awatar użytkownika
sonder
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 196
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:46
Kontakt:

Post autor: sonder » 25 lut 2009, 16:06

Bouncy, ;)
400 i 425
Dr.Pawel Niemkiewicz
08.07.2008

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: marta2454 » 25 lut 2009, 16:51

Londyjka, ladykate, dokładnie to smirnoff ice bo to fotka zimprezki ;)
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”