Zycie zaczyna sie po 40-tce.Tak ja cz.2

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 12 lut 2009, 10:01

Mi nic nie wcisną,nie ma szans. Żaden zabieg typu odchudzający,upiększajacy,leczniczy nic nie da,bo takich zabiegów trzeba zrobić serie czyli min 7-12. Szkoda kasy. Ja jedynie poszła bym na masaż relaksacyjny całego ciała,nie byłam nigdy,a podobno super rozluznia i uspokaja. Ja jestem okropnym nerwusem,więc mi by takie cos sie przydało.
Masaż uspakajajacy chyba wykonam zanim urocze panie zaczną nam wciskać na siłe zabiegi i mówić jakie mamy braki,bo jak będę juz wyciszona,to nie skomentuje ich naciągania ;)
U nich na stronie pisze,że jak ktoś nie korzysta z zabiegów,to musi dopłacic 20% do ceny,ciekawe ile zabiegów trzeba wziąć ,zeby nie trzeba było dopłacać? Czy trzy masaże wystarczą.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 12 lut 2009, 11:14

hehe. Może masaż uspokajający gdzies po drodze, żeby juz uspokojonym przyjechać:-)
W sprawie dopłat i ilości zabiegów Kwiatuszek do nich napisał, jak odpiszą to pewnie da znać.
Dzięki Agatko za info. Lepiej byc przygotowanym. pewnie bym sie na te wibracje skusiła, gdyby nie Twoja opinia :-)

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 12 lut 2009, 11:43

Własnie o to w meilu zapytałam ale jak narazie nie raczyli odpisac.

Dziewczyny popatrzcie jeszcze na ten Nałeczow może znajdziecie coś co byłoby jeszcze fajniejsze.
Nie liczyłabym jednak na te małe wille bo tam trzeba potem latać. Chyba ,że wcale nie nastawiamy sie na żaden zabieg to po nam szukac spa, szukajmy tylko noclegow, albo hoteli. Ja tam własnie jakis masaż, jacuzi, ewentualnie maska z błota morza martwego. Tak w granicach 150 gora 200 zł. sabrina ma racje takie kuracje trzeba seriami brac, ale piling ciała masaż zawsze to przyjemne. jedziemy po przyjemnosci.

My z Ula tak sie ta jacuzji nacieszyłysmy potem masaz tym pasem, Ula troche sauny i zleciało ponad 2 godziny jak z bicza trzasnął. potem malowanko, fryz i dalej w miasto. Potem powrot, gadanie i gadanie i czas szybko zleciał.

Dziewczyny zastanowcie sie czy nie lepiej hotek, poszperam jeszcze dzisiaj. Na masaz zawsze i wszedzie mozna iść. Z drugiej strony nie ma jak na miejscu. tam ceny nie sa horendalne takie z wyzywieniem 145 zł, tak sobie.

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 12 lut 2009, 14:58

No ale ja bym chciała jakies jacuzzi, masaż, piling na całe ciało i pedicure. W domu w zyciu sie na to nie wybiorę, bo nie mam czasu. Została bym przy tym.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 12 lut 2009, 15:24

Kwiatuszek*, no ale w tej willi to jest wszystko na miejscu,nie musimy latać nigdzie do innych budynków.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 12 lut 2009, 18:49

Jak Wam to pasuje to mi też, ładnie tam jest zresztą, ni ma co szukać innego. Nie za duzy nie za mały taki w sam raz.

O Jezu a z tym jedzeniem to lepiej żeby było niedobre, bo ja i bez tego uwielbiam chleb i dobre jedzonko, a jeszcze w grupie. Smakuje podwojnie, cha, cha.

To co 2 doby czy trzy jak myslicie?

Awatar użytkownika
sonder
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 196
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:46
Kontakt:

Post autor: sonder » 12 lut 2009, 20:32

Hej dziewczyny podczytuje Was czasami i stwierdzam ze Tworzycie super Ekipe!!!!!lubie tu do Was zagladac bo ..latka leca i wszystkie chcemy wygladac mlodo i kwitnaco a mozna sie od Was wiele nauczyc.Serdecznie pozdrawaim [smilie=my heart fire up for you.gif]
400 i 425
Dr.Pawel Niemkiewicz
08.07.2008

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 12 lut 2009, 20:44

Kwiatuszku, no ja to bym w piatek dotarła i w niedziele wyjechała. To 2 doby wychodzi

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 12 lut 2009, 21:28

Muflon a czym ty zamierzasz jechac?Autkiem czy pociagiem??Ja wolalabym sie zjawic w piatek o przyzwoitej przedpoludniowej porze,No zeby tam troche pobyc ,a nie dwa dni wolami jechac i jeden sobotni dzien zaliczyc.
No i zastanawiam sie w jakis sposob dojede,chbyb a pociagiem ,Bo cieniasem lekki obciach i nie wiadomo czy mi sie gdzies po drodze nie rozkraczy,jak zaczne jechac 80 na godzine :badgrin:
To autko na krotkie dystanse.

Agathas pieknie nam opisala.Dzieki za wskazowki przyda sie wiemy na co sie nastawiac.
Kwiatuszek a Ty sie nie martw , przez dwa dni nie przytyjesz:)
Z Krakowa macie fajnie,mozecie sie umowic i jedna ekipe co do transportu stworzyc.
A marena obiecala ze nas odwiedzi:)
Ja nie wiem z czego tam skorzystam ,Dwa miesiace po plastyce z rozplatanym brzuchem nie chcialabym sie za duzo moczyc, a sauna calkiem odpada niestety :(
Bede za wami taka kaleka chodzic :-)

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 12 lut 2009, 22:07

ullrike, co jak kaleka? masaż limfatyczny se zrobisz. Pedicure. Ja se zrobię. W zyciu na pedicure nie byłam (no, wstyd, ale jest jak jest). Twarz będzie zdrowa, to tez Cie mogą miziać.
Na razie to ja sie autobusem przymierzam (wygodne, ale jeszcze połączeń nie sprawdzałam). Jak będę wiedziała NA PEWNO kto z Krakowa lub okolic jedzie - to sie możemy wtedy dogadywać.
Planuje w piatek wziąć urlop i tez przyjechac w miarę wcześnie.

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”