Typ figury - jaki podoba się facetom ???

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
monia.pi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 260
Rejestracja: 30 lis 2007, 23:10

Post autor: monia.pi » 24 sie 2008, 20:34

ja, jak juz pisalam, uwazam, ze proporcjonalna budowa jest najmilsza oku. nieskromnie powiem, ze taka wlasnie mam i 168 wzrostu i jest mi z tym dobrze. prawde mowiac nigdy przedtem nie myslalam, ze wzrost moze budzic takie emocje i byc dla kobiety powodem do kompleksow (chyba, ze baaardzo wysoki), dopoki nie zaczelam zwracac na to bardziej uwagi. mialam i mam niskie kolezanki, ale nigdy nie myslalam, ze moglyby miec z tym problem, choc slyszalam wiele razy dziewczyny mowiace, ze chcialyby miec wyzszy wzrost. teraz zrozumialam, slyszac od wielu facetow, ze najbardziej lubia dziewczyny wysokie (tzn. 165-170).
nowy nosek-10.06.2008 :) uszczesliwil mnie

Awatar użytkownika
monia.pi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 260
Rejestracja: 30 lis 2007, 23:10

Post autor: monia.pi » 24 sie 2008, 20:42

a, dziewczyny, wiem,ze to nie ten temat, ale a propos tego artykulu w Dzienniku: pisza, ze w przypadku facetow dlugosc nog nie jest wazna, a ja sie z tym nie zgadzam, bo dla mnie bardzo wazne jest, zeby facet mial proporcjonalne cialo, nogi dlugosci proporcjonalnej do reszty ciala. symetria sie dla mnie liczy
nowy nosek-10.06.2008 :) uszczesliwil mnie

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 25 sie 2008, 19:04

daria_1, moja kolezanka ma jeszcze bardziej wystajacy tyłek od tej laski, jej to bardzo przeszkadza... mowi ze czuje sie jak murzynka i wogole ze mozna jej polozyc kufle z piwem i nie spadna... moim zdaniem troszke przesadza, sama tez mam podobnie (no moze nie tak jak ona), nie jest tak źle, chociaz mi sie zawsze marzyl taki plaski tyłek... za to moj facet ma obsesje na punkcie mojej pupy, wiec chociaz jedno z nas jest zadowolone :-) Zreszta Kochane, kto nam kobietom dogodzi :-D wiecznie bysmy cos poprawialy :-D
TAK!! dla wyzwan, jakiekolwiek by nie byly...

Awatar użytkownika
pszczolka831
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 128
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: pszczolka831 » 25 sie 2008, 19:46

Tak faktycznie... to bez różnicy jak się wygląda, jeżeli nie ma się "tego czegoś". Bez różnicy jaką się ma pupę czy rozmiar stanika ;) Trzeba być kobiecą i seksowną oraz być pewną siebie, a można mieć powodzenie sto razy większe od niejednej super ładnej "laseczki" :-D

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 25 sie 2008, 19:53

100% PRAWDA!! Najważniejsza jest akceptacja własnego wyglądu i bycie sobą w każdej sytuacji :-D za to nas w końcu kochają :-)
TAK!! dla wyzwan, jakiekolwiek by nie byly...

Awatar użytkownika
daria_1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 782
Rejestracja: 08 paź 2006, 21:19
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Post autor: daria_1 » 26 sie 2008, 13:51

mayka to chetnie bym sie z toba zamienila :-D :badgrin:

caradurka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 178
Rejestracja: 18 lut 2008, 23:24

Post autor: caradurka » 26 sie 2008, 14:59

ja też mam wystający tyłek i mój facet go uwielbia
kiedyś nawet zmusił mnie do kupienia spodni, które nie bardzo mi się podobały, bo moja pupa wyglądała ponoć super ponętnie ;)
przydałyby się jeszcze większe cycuchy, dla zachowania proporcji ..

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 26 sie 2008, 18:27

caradurka, no to moj ma to samo, spodnie moga byc (moim zdaniem) super sliczne, ale jak on uwaza, ze tyłek nie jest w nich wystarczajaco sexy to szukamy czegos, co JEMU odpowiada :-) aha i musze wtedy przyrzekać ze ubiore je tylko kiedy on jest ze mna.... :-D
TAK!! dla wyzwan, jakiekolwiek by nie byly...

Awatar użytkownika
clarisss
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 507
Rejestracja: 24 kwie 2008, 11:04
Kontakt:

Post autor: clarisss » 26 sie 2008, 23:44

no wiec nowych naukowcow z fokusa zacytuje :)

"naukowcy stwierdzili, ze we wszystkich kulturach mezczyzni oceniaja kobiety, ktorych obwod w talii stanowi 70 procent obwodu w biodrach, jako najbardziej atrakcyjne. Uwaza sie, ze nieswiadome pierwotne przeslanie, jakie wysyla taka sylwetka w ksztalcie klepsydry, mowi, ze wlascicielka takiego ciala jest zdrowa i plodna, a wiec godna pozadania. Moze to wyjasniac, dlaczego kobiety tak rozne jak Marilyn Monroe, Twiggy, Sophia Loren, Kate Moss, Wenus z milo, sa uwazane za atrakcyjne. Kazda z nich ma proporcje talii do bioder mniej wiecej 0,7. Najwyrazniej, nawet jesli rozmiar nie ma znaczenia, to proporcje maja"

uff... ile pisania :D miarki i kalkulatory w dlon!! :p
280cc eurosilicon low profile
13.08.2008

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 26 sie 2008, 23:52

Poli pisze:a tutaj przyklad ;) :
Mała kobieta z dużym biustem to ideał
http://www.dziennik.pl/kobieta/article2 ... ideal.html
tam jest tez napisane:

"Jak łatwo się domyślać zupełnie inne kryteria obowiązują panów. Idealny przystojniak nie musi się przejmować długością swoich nóg. Ważne za to, aby miał szerokie ramiona i dobrze zbudowany tułów, tak jak najnowszy Batman Christian Bale."

a ja nie cierpie facetow z krotkimi nogami i dlugim tulowiem
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”