Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 paź 2007, 05:57

na razie nie wychodzimy nigdzie bo mamy kucharza w domku wiec z glodu nie umrzemy :-D wiecej fotek jak sie rusze.
Bangkok jest piekny nie mowie ze nie. ma i urok i zapaszek :-D
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 02 paź 2007, 07:18

GAGA pisze:ma i urok i zapaszek :-D
:badgrin: no ma zapaszek, i jakie uderzenie jak się wysiada z samolotu, z czasem można się przyzwyczaić ;)

Gaguś pięknie masz naprawdę, a mnie interesują szczegóły jak załatwiałaś to miejsce, rozumiem że wszystko na własną rękę, wyślij jakieś szczegóły na priva, bo ja kocham Thailand i z chęcią tam wrócę ;)
ps ja tam wiem czemu Ty z domku narazie dużo nie wychodzisz :badgrin: ;)
baw się dobrze ;)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 paź 2007, 08:28

Tureczku masz racje z tym niewychodzeniem.... :-D
jak zalatwilam to miejsce? proste wchodzis w google i wpisujesz luxury villa rent thailand i masz tego do wyboru i koloru, wyslalam zapytania do kilku ktore mi sie podobaly.
moją wille znalazlam na www.samuibeachvillage.com
enjoy
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 02 paź 2007, 11:53

Ale rajskie są te wille...Normalnie żyć, nie umierać :-D

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 03 paź 2007, 06:54

spodoba Wam sie cos :) w domku mam duzo przyjaciol... male jaszczureczki :-) urocze zwierzaczki, wczoraj tak sobie poznym wieczorkiem siedzimy w living room i tak winko sączymy a ja kątem oka widze cos zapierdala po karniszu i schowalo sie na karnisz ze nie widac co, ale jak wchodzilo na zalamanie karnisza to zobaczylam taka podwinietą noge wiec pomyslalam "daj boze zeby to byla wieksza jaszczurka" :badgrin: ale mowie do mojego zabojada ze musimy to sprawdzic bo cos mi nie pasuje a on ze nie ze wszystko ok, a ja ze musze bo mi mozg wyparuje.... no i masz babo placek :!: wchodze na fotel i zagladam zagladam z daleka.... a to skurczysynstwo zapierdala na sciane,,....... wielki jak dlon pająk :!: :!: :!: :!: :!: no i stracilam wątek zaczelam krzyczec w ojczystym jezyku "o ja piedole " :badgrin: akurat tego dnia odwiedzil nas na 2 dni nasz tajski przyjaciel wiec spal w domku goscinnym i zostal wezwany na misje specjalną.... ganial to wielkie bydle po domu a ja uciekalam na fotele i krzyczalam swoją kwestie za karzym razem kiedy to bydle sie poruszalo..... :badgrin: final byl taki ze zostal unicestwiony, a ja chcialam siusiu z tego wszystkiego, poszlam do sypialni z obstawą.... wchodze do lazienki a tam wielki karaluch biegnie prosto na mnie :!:
musialam sie niezle otumanic zeby wogole zasnąc tej nocy i na dodatek snily mi sie pajaki.... a tu jeszcze 3,5 tyg przede mną..... :roll: chyba musze skoczyc po zapas otumaniacza.... :doubt:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 03 paź 2007, 07:11

:badgrin: biedna Gaga, naprawdę współczuję ale wszystko w sumie brzmiało komicznie, choć zdaje sobie sprawę że dla Ciebie niekoniecznie było, a te jaszczurki to i ja pamiętam takie kremowe z wielkimi czarnymi ślepiami, biegały po hotelu całymi tabunami, znajomym przed wyjazdem weszła do walizki a wyskoczyła na lotnisku :roll: ;)
w Tajlandii można wiele przeżyć :badgrin: ;)

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 03 paź 2007, 07:48

Opowiastka gagi jak z horrroru, równiez niecierpie nieproszonych gości, brr są odrażający i straszni :oops: Współczuję ich, a zazdroszczę miejsca odpoczynku 8-)
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

DOMINIC
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 157
Rejestracja: 27 sie 2006, 22:59

Post autor: DOMINIC » 03 paź 2007, 09:27

Ja z rodzinką wybieram się na Dominikane prawdopodobnie wylot mamy 27.12. przed sylwestrem zatrzymujemy sie w Riu Palace Punta Cana czy któraś już może coś powiedzieć na temat tego miejsca :roll: i gdzie najlepiej przesiadka wylatujemy z Warszawy (Berlin Lipsk czy RANKFURT) boje sie troszke tego tułania po lotniskach :evil:

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 03 paź 2007, 09:32

DOMINIC, jedziecie sam czy z biurem? bo jak z biurem to podróż jest juz zaplanowana.
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 03 paź 2007, 09:59

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat Punta Cany, czy kompleksu Riu?
W skrócie:
Punta Cana = rajskie miejsce
Riu = hotele z bardzo dobrą opinią

Będzie bombowo, zobaczysz :-D

Jeśli chodzi o przesiadkę, to nic nie doradzę, ale zastanawia mnie fakt, że możesz sama wybrać miejsce.

Acha, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, wejdź na forum wakacji.pl - mnóstwo informacji. No chyba, że odezwie się bepi - skarbnica wiedzy m.in o Dominikanie ;)

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”