Hmmm....byc moze kontrowersyjny temat - narkotyki

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 05 wrz 2006, 12:24

Wpz ja też nigdy niczego nie próbowałam. Nie palę, nie piję alkoholu i mi z tym dobrze. Na palcach jednej ręki mogę policzyć ludzi z mojego otoczenia, którzy nigdy niczego nie brali. Narkotyki są tak "normalne", że nawet na weselach zdarzają się osoby, które bawią się na amfie. Ja jeszcze kilka lat temu myślałam, że to temat tabu, a biorą osoby w Hollywood. Mój misiek mnie uświadomił i na każdej imprezie pokazywał osoby, które są pod wpływem. Była w szoku, że 90% ludzi bierze, żeby się bawić. Teraz nie robi to na mnie większego wrażenia. Nie znoszę tylko serdecznie ludzi na "kwasie" - wyglądają jak zombie - wytrzeszcz oczu, otwarte usta, jakieś dziwne miny - brrrrrrrrrr są odrażający.
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 05 wrz 2006, 22:29

Mnie najbardziej wnerwia, jak ktoś twierdzi, że UMIE się dobrze bawić, tańczyć itp -ale najpierw musi się nieźle napić i cos mocniejszego brać.
Dla mnie taka osoba, za grosz nie potrafi się bawić (a po czymś sie tylko ośmiesza)Albo ktoś potrafi się bawić, albo nie sprawa prosta.


A tak do tej czekolady -to kiedyś słyszałam, że jak kobiecie brakuje seksu to je słodycze :wink:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 10 gru 2006, 23:08

Probowalam pare razy,roznych narkotykow...ale to jeszcze jak mieszkalam w Stanach za "gowniarza".Pozniej,bardzo dllluuugggiii czas nic oprocz papierosow i alkoholu-okazjonalnie,powiedzmy nie czesciej jak 2 razy w tyg. pare slabszych drinkow 8-) lub jakies piwko.Czasem pod koniec miesiaca "lapie" sie na tym,ze praktycznie nic nie pilam...(chodzi o alkohol)
Moje uzaleznienie to KAWA pod wszelka postacia czyli od parzonej czarnej poprzez expresso,latte,capuccino do mojej najwiekszej milosci,(ktora moge pic litrami :!: :!: 8-) :oops: )- ice coffe :badgrin: ehhhh...porazka normalnie,moj maz sie smieje,ze musi mi w domku maszyne do robienia tej kawki zamontowac,albo kontener tej kawki zakupic i zapchac wszystko do zamrazarki...
Ale...wracajac do tematu...narkotykw to no cuz w ostatnim czasie zdazylo mi sie "wziac"pare "kolorowych pastyleczek",ale to tylko dlatego,ze chcialam sprawdzic co tak naprawde czuje osoba,ktora "bierze",czy to jest az tak "super"pociagajace,ze warto zatracic sie w tym gownie i dla tych "kilku godzin bezgranicznej radosci,swobody,poczucia wolnosci i euforii jaka daje narkotyk warto ryzykowac wlasnym zdrowiem(przede wszystkim psychicznego),bo przeciez to normalnie "wypala" szare komorki-pod wplywem jest zajefajnie,ale na drugi dzien...czlowiek czuje sie jak szmata i tak naprawde problemy,ktore znikaja pod wplywem nark.na te kilka chwil... wracaja pozniej ze zdwojana sila i atakuja psychike,wierca dziure w glowie,a wyczerpany organizm nie jest w stanie reagowac,myslec,bronic sie...wiec najprosciej jest znow wziac zeby zapomniec,nie myslec...itd,itd
Podsumowujac...naprawde nie warto,ja bynajmniej-odradzam,ale z drugiej strony,jestem zdania,ze sprobowac mozna,a nawet trzeba zeby wiedziec...zeby nie kusilo... :evil: ,najwazniejsze w tym wszystkim to zdawac sobie sprawe z nastepstw jakie niesie ze soba uzaleznienie od narkotykow :? 8-)

Tigra21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 73
Rejestracja: 17 paź 2005, 20:25

Post autor: Tigra21 » 11 gru 2006, 10:39

Ja tez probowalam od czasu do czasu i uwazam ze wszystko jest dla ludzi, ale ludzi rozsadnych. Swego czasu uwielbialam sex na tabletach i teraz nawet czasem mi tego brakuje. Trawke palilam okazjonalnie, ale tylko do czasu jak zamiast fazy smiesznej zaczely mi sie muly wlanczac. Teraz nic nie biore juz z 3 lata albo wiecej, nawet nie pije i nie pale, bo nie lubie.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 15 sty 2007, 15:50

Dziewczyny -może wy mi pomżecie, bo już naprawdę nie wiem co robić.
Mianowicie chodzi o mojego chłopaka. Ponieważ preferował styl życia wiecie alkohol i narkotyki niestety teraz nie daje to spokoju. Narkotyki wiem, że działają u niego nadal i działają na jego zachowania także w stosunku do mnie.
Potrafi się zmienić z dnia na dzień, oczywiście uważa, ze jestem najgorsza, wszystko przeze mnie. A ja cierpię -już nie wiem co on tak naprawdę uważa :|
Nie wiem co dalej robić -odpuścić
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
kamelia_26
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 540
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:30
Lokalizacja: De

Post autor: kamelia_26 » 15 sty 2007, 17:28

Michitka pisze:jak kobiecie brakuje seksu to je słodycze
lo matko ale bujda...to ja nie powinnam wiedziec co to czekolada :badgrin:

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 16 sty 2007, 18:31

:badgrin: :badgrin: ja tez nie powinnam....
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”