Wasze ulubione drinki...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 06 lip 2005, 23:49

Uwielbiam Karmi , to bezalkoholowe :wink:

z drinków o ile sie juz zdecyduje to Campari z sokiem pmarańczowym, niekiedy malibu z mlekiem ale w malutkich ilościach, bo szybko muli, walkera z cola tylko jeden bo na wiecej głowy mi brakuje i niebieskiego bolsa z sokiem pomarańczowym. Piwa i czystej takzwanej nie preferuje a jak z tych wszystkich w roku napije sie 2,3 rodzaje to dużo i w malutkich ilosciach. za to za karmi oddałabym zycie, jak kiedys za mleko 3,2%
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

czarnulka21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2006, 05:43
Kontakt:

Post autor: czarnulka21 » 01 lip 2006, 04:16

ja bylam barmanka przez rok czasu i zrobilam tez kurs barmanstwa w Stanach. W Polsce moim ulubionym drinkiem byl cuba libra (czyli whisky z cola i limonka),ale tutaj bardzo lubie pink lady (grenadina,smietanka i gin), bachama mama, long island ice tea, cosmopolitan i pare innych :)

Awatar użytkownika
solein
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:06
Lokalizacja: USA

Post autor: solein » 01 lip 2006, 11:39

moje ulubione to:
-whisky z wódka i lodem
-smirnoff z redbulem
-martini

a na poprawienie humoru malibu z bita śmietana i (lub) lodami albo sex on the beach

czarnulko podałabyś przepis na bachama mama ?? bo bardzo mi posmakował :wink: ale nie wiem jak przygotować :? :(

czarnulka21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2006, 05:43
Kontakt:

Post autor: czarnulka21 » 02 lip 2006, 04:10

soleina jasne ze moge ci podac przepis na bahama mama tylko ze ja nie wiem jakie my tu mamy miarki my liczymy ale to sa chyba 50-tki a wiec:
50 ml light rum
50 ml malibu rum
troszeczke grenadiny
sok ananasowy i pomaranczowy
Jesli chcesz przepisy na cos jeszcze to pytaj :)

elajustyna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 479
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:17
Lokalizacja: Wroclaw/Szkocja

Post autor: elajustyna » 03 lip 2006, 20:53

Cosmopolitan :D :D :D
Niedojrzala milosc mowi:" Kocham cie,poniewaz cie potrzebuje". Dojrzala milosc mowi: " potrzebuje cie poniewaz cie kocham"



***************************************************

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 03 lip 2006, 21:30

ja rowniez cosmopolitan :D ma u mnie 1 miejsce, niestety w niektorych knajpach go nie znają i trzeba mowic co i jak :roll:
po long island trace szybko film wystarcza dwa takie i leże a ja ogólnie mam mega mocny łeb :roll:

lubie tez martini z spritem lub tonikiem...tylko ze oczywiście jeszcze gin dolewam :oops: jako że samo martini z spritem jest dla mnie za słabe a z ginem w sam raz :oops: :wink:

poza tym campari z wódka i sokiem pomarańczowym lub spritem :wink:

wódka z sokiem grejpfrutowym i porzeczkowym na raz= super smaczek i bajer kolor :wink:

do tych wszystkich drinów tylko kruszony lód, uwielbiam dużo kruszonego lodu :D
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 03 lip 2006, 21:49

BMW,czyli Baileys-Malibu-Whisky + smietanka + lod.Ogolnie lubie takie na bazie smietanki.Nie lubie drinkow na bazie sokow owocowych i nieslodkich

Awatar użytkownika
olivia32
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 533
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Lokalizacja: Katowice/Śląsk

Post autor: olivia32 » 03 lip 2006, 21:57

campari z sokiem pomaranczowym,malibu z mlekiem kondensowanym + mleczko kokosowe ,finlandia limonkowa z sokiem pomaranczowym wszystko bez lodu schlodzone mniam
"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie".

Awatar użytkownika
agatek34
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 81
Rejestracja: 26 gru 2005, 13:18
Lokalizacja: Skandynawia
Kontakt:

Post autor: agatek34 » 10 lip 2006, 23:16

Ja polecam Mojito, oryginalny robi sie ze swieza mieta, ale rzadko barmani o tym pamietaja :D PYCHA!
Poor is the man whose pleasures depend on permission of an other ...

fonika
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 40
Rejestracja: 14 mar 2006, 17:25
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: fonika » 28 sie 2006, 13:59

cześc laseczki

ja polecam drineczka dla laseczek o słabych główkach i takich które lubią słodziutkie trunki jest to biały rosjanin.przepis to kahlua jest to likier kawowy +40 ml wódki + mleko skondensowane wymieszać .
czasem pije to bez wodki ,wtedy można bez ograniczeń

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”