muszę się skonsultować z prawnikiem

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Orestes
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2021, 11:23

muszę się skonsultować z prawnikiem

Post autor: Orestes » 01 wrz 2021, 10:25

Bo zanim pójdę do jakiegokolwiek lekarza czy poddam się zabiegom estetycznym, chcę żeby wzięli za to jakąś odpowiedzialność. Wolę uniknąć sytuacji, kiedy podpiszę jakiś papierek, a potem okaże się że to równoznaczne ze zrzeczeniem się przyszłych roszczeń. Albo podobna zagrywka na umycie rąk od popełnionych błędów.
Wiecie, kto się zna na umowach, prawach konsumenta i tym podobnych rzeczach?

martazajac19811
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1694
Rejestracja: 27 sie 2016, 06:59

Re: muszę się skonsultować z prawnikiem

Post autor: martazajac19811 » 02 wrz 2021, 14:39

Tylko wtedy żaden chirurg nie podejmie się operacji.

Orestes
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2021, 11:23

Re: muszę się skonsultować z prawnikiem

Post autor: Orestes » 06 wrz 2021, 08:48

No ale jest różnica pomiędzy ryzykiem podczas zabiegu a popełnieniem błędu, niedbalstwem itd. - prawda?
A co do tych konsultacji, to zdaje się że na
(wymoderowano treści reklamowe)
oferują analizę umów. Może umowami pacjentek(/ów) z klinikami medycyny estetycznej też się zajmują!


Seawinds
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2021, 10:29

Prawnik portale elektroniczne - znacie?

Post autor: Seawinds » 15 wrz 2021, 12:34

Dzień dobry, próbuję znaleźć jakiś elektroniczny portal świadczący kompleksową pomoc w prowadzeniu postępowania windykacyjnego. Zależy mi na prawnikach wyspecjalizowanych w prowadzeniu e-postępowań. Na razie trafiłam na ten:
(wymoderowano treści reklamowe)
Czy moglibyście coś więcej polecić?

Seawinds
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2021, 10:29

Wypadek na bieżni - fitnes

Post autor: Seawinds » 29 wrz 2021, 14:32

No, w końcu się doczekaliśmy otwarcia niektórych obiektów sportowych. Tylko że moja pierwsza przebieżka po stadionowej bieżni skończyła się tak, że teraz mam stopę unieruchomioną na kolejne 3 miesiące: najpierw izolacja, a teraz skręcenie kostki!

Wydaje mi się, że spora w tym wina gospodarza obiektu, który nie przygotował go w wystarczającym stopniu. Myślicie, że mam szansę wywalczyć jakieś zadośćuczynienie z tego tytułu? No całkiem niedawno, ze 3 tygodnie temu...

Co byście zrobili?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”