Branża beuaty w dobie koronowirusa

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

madziulek
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2020, 14:10

Re: Branża beuaty w dobie koronowirusa

Post autor: madziulek » 22 maja 2020, 09:54

Osobiście polecam salon paznokci Magja na al. 29 Listopada niedaleko cmentarza Rakowickiego. Chodzę od ponad roku, i wybieram się kolejny raz w przyszłym tygodniu, zawsze czysto, higienicznie i bardzo sprawnie. Cieszę się, że trafiłam na ten salon, w zasadzie przypadkiem wchodząc wprost z ulicy :D

Malku55
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 21 lip 2020, 09:19

Re: Branża beuaty w dobie koronowirusa

Post autor: Malku55 » 21 lip 2020, 10:05

I jak? Był ktoś po obostrzeniach w kosmetyczki/fryzjera? Jak to teraz wygląda?

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Branża beuaty w dobie koronowirusa

Post autor: bellisanka » 21 lip 2020, 10:12

Malku55 pisze:
21 lip 2020, 10:05
I jak? Był ktoś po obostrzeniach w kosmetyczki/fryzjera? Jak to teraz wygląda?
Byłam u fryzjera zaraz po otwarciu salonów fryzjerskich i miesiąc temu .W salonie w ,którym byłam wyglądało to tak zmniejszona ilość personelu na zmianie i zachowanie odległości między klientami.Przy wejściu płyn do dezynfekcji rak.Fryzjer przyłbica klient maseczka.Na szczęście mogłam ściągnąć maseczkę i cała wizyte byłam już bez.Pelna dezynfekcja wszystkiego co dotyka klient .Kosmetyczka po przyjciu odrazu poproszenie o umycie rąk później psikali płynem do dezynfekcji.cale 2h w maseczce
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Branża beuaty w dobie koronowirusa

Post autor: bellisanka » 21 lip 2020, 15:49

U kosmetyczki wypełniałam ankietę covidowa/ swoje imię nazwisko /numer telefonu za każdym razem na wizycie
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Ronya
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2020, 13:46

Re: Branża beuaty w dobie koronowirusa

Post autor: Ronya » 22 wrz 2020, 14:24

U nas tez noszenie maseczki w poczekalni i ankiety. plus potworne kolejki oczywiscie :D

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Branża beuaty w dobie koronowirusa

Post autor: bellisanka » 26 paź 2020, 22:03

Dziewczyny .Pisza ,że branża beauty zostanie ponownie zamknięta jak zresztą wszystko za chwile.Jak tam wasze nastroje przed przymusowym lock down nr 2??
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: Branża beuaty w dobie koronowirusa

Post autor: linda86 » 27 paź 2020, 11:06

Ja nie korzystam z uslug kosmetyczek, linergistek, salonow spa itp., ale patrze u mnie za granica na zdjecia, ktore wstawiaja salony beauty (oraz fryzjerzy), ktore znam i maseczki pod nosem albo o zgrozo przylbice na brode (te powinny byc zakazane), nieodpowiednie zabezpieczanie sprzetu, brak dezynfekcji po kazdym kliencie i brak dystansu to codziennosc.

U mnie u kosmetyczek ruch jest olbrzymi, zwlaszcza na paznokcie, tak samo u fryzjerow. Najbardziej ucierpial makijaz permanentny, wszystkie znajome linergistki po lockdownie przezywaja kryzys, wiele ma obecnie 1-2 klientki w miesiacu.

ametyst
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 16
Rejestracja: 18 lis 2020, 12:38

Re: Branża beuaty w dobie koronowirusa

Post autor: ametyst » 18 lis 2020, 13:46

bellisanka pisze:
26 paź 2020, 22:03
Dziewczyny .Pisza ,że branża beauty zostanie ponownie zamknięta jak zresztą wszystko za chwile.Jak tam wasze nastroje przed przymusowym lock down nr 2??
Na razie na szczescie sie chyba nie zapowiada bo partia zbytnio boi sie krachu gospodarki.

KittyKat
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 218
Rejestracja: 14 sie 2018, 11:44

Re: Branża beuaty w dobie koronowirusa

Post autor: KittyKat » 23 lis 2020, 14:08

Co do lingerystek, to się nie dziwię. To są drogie usługi. Ze 2 lata temu zapłaciłam 1,5 tys za permanentny makijaż brwi. Taki sam efekt zagęszczenia mogę uzyskać przeciągając po brwiach pomadą benefit, co zajmuje 10 sekund. W moim przypadku była to raczej fanaberia, bo brwi mam całkiem ok, wtedy się w ogóle nie zastanawiałam nad tą kasą, a teraz inaczej wydaję pieniądze i nie zrobiłabym teraz takiego zabiegu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”