Ciacha.net cos dla Kobiet

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: marryme » 21 lut 2010, 18:04

Lilsexy
Nic dziwnego,że taki chłopak ma kogoś,gdyby nie miał,byłoby to podejrzane...
Porządny facet z tego Michała. (clapping
A nie cholera,jakieś małolaty zarywać jak ten na K. (clin
Widzę,że jesteś zaawansowaną kibicką.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: lil sexy » 21 lut 2010, 21:00

Nie da się ukryć. Na pierwszym meczu byłam w 2000 roku. W fazie początkowej byłam mega zaangażowana w to wszystko. Chodziłam na treningi, jeździłam na mecze ligowe z Łodzi do Bełchatowa i mam z tamtego okresu całą kolekcję zdjęć i autografów z siatkarzami. Fajne to były czasy, bo siatkówka nie była tak popularna jak teraz i każdy mógł normalnie z chłopakami pogadać, a teraz tłumy szalonych i piszczących fanek skutecznie ich odstraszają. Dobrze, że teraz to nie robi już na mnie takiego wrażenia jak kiedyś. Wtedy moją wielką miłością był Marcin Prus. Haha, jak teraz sobie pomyślę jaka byłam zakręcona na tym punkcie to od razu mi się humor poprawia.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: marryme » 21 lut 2010, 21:11

Lil sexy
To widzę,że nawet pasjonatką jesteś. (clin
Ja czasami zerkałam na jakiś mecz w tv,jak młodsza byłam,szczególnie na Ligę Światową.
Pamiętam Prusa i jego fryzury. (sun
Siatkówka zrobiła się mega popularna po Mistrzostwach Świata w 2006 roku.
Napisz jakieś ciekawostki z pierwszej ręki.
Widziałaś Bąkiewicza?Czy to też tak miły chłopak,jak się wydaje?
A Kadziewicz(kurcze,coś mnie zaintrygował,pomimo,że taki bobek)? (tongueout
Nie podrywał Cię czasami,kochana?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: lil sexy » 21 lut 2010, 21:20

Ja to jestem ogólnie pasjonatką sportową. Wszyscy moi koledzy mówią mi, że jestem idealną kandydatką na żonę, bo mogę cały dzień oglądać kanały sportowe i na pewno nie będę gderała facetowi nad głową, że mecz ogląda tylko będę mu w tym towarzyszyć.

Ciekawostki? Mogę np. napisać, że mało nie zemdlałam i nie chciałam się myć przez tydzień jak Prus dał mi buziaka w policzek. Poszłyśmy po meczu w Bełchatowie złożyć mu życzenia, bo miał tego dnia urodziny i o dziwo, byłyśmy jedynymi które o tym dniu pamiętały. On się bardzo ucieszył, wycałował nas i pogadał chwilę. Normalnie mało nie padłyśmy ze szczęścia.
Bąkiewicz jest bardzo sympatyczny (jak wszyscy z wyjątkiem Pawła Zagumnego (giggle ) i bardzo skromny, mimo że ma już wiele sukcesów na swoim koncie.
Kadziu też jest bardzo fajny i ze mną flirtował, ale on to chyba inaczej nie umie z dziewczynami rozmawiać, tylko prawie każdą traktuje jak obiekt zainteresowania.

Teraz już takich akcji nie wyczyniam (15 lat też już nie mam), tylko po prostu na mecze chodzę, ale wspomnienia są niesamowite. Muszę poszukać jakiegoś zdjęcia z Prusem (inne były robione jeszcze zwykłym aparatem) i wam tu wkleić.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: marryme » 21 lut 2010, 21:54

lil sexy pisze: Bąkiewicz jest bardzo sympatyczny (jak wszyscy z wyjątkiem Pawła Zagumnego (giggle ) i bardzo skromny, mimo że ma już wiele sukcesów na swoim koncie.
Jednak wrażenia nie mylą,zawsze odbierałam Michała jako skromnego i nieśmiałego faceta.Takich najbardziej lubię,są uroczy.
Ale nie takie maksymalne ciepłe kluchy...(inlove Muszą mieć taką iskierkę psotnika w oku,ach..........
Co z tym Zagumnym nie tak?
Gbur?
lil sexy pisze:Kadziu też jest bardzo fajny i ze mną flirtował, ale on to chyba inaczej nie umie z dziewczynami rozmawiać, tylko prawie każdą traktuje jak obiekt zainteresowania.
Ten cały Kadziu to właśnie taki mi się wydaje.Szukający ciągle potwierdzenia w damskich oczach,ze jest super.
Taki pewny siebie i swojej atrakcyjności,niby to nie są złe cechy,ale irytowałaby mnie to w facecie.
Miałam kiedyś przyjemność być z takim panem w związku,szkoda gadać,historia na niejedną książkę.
Chociaż on mi się podoba wizualnie,a to mnie aż sama zadziwia,bo nigdy nie gustowałam w chudzielcach. (angel
A on taki patykowaty.
Obejrzałam dzisiaj dużo jego fotek,przyznam,że wybranki jego serca jakimiś extra-super laskami nie były.
Więc może nie jest wcale taki próżny. (thinking
lil sexy pisze:Muszę poszukać jakiegoś zdjęcia z Prusem (inne były robione jeszcze zwykłym aparatem) i wam tu wkleić.
Wklej,wklej. (sun
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: lil sexy » 21 lut 2010, 22:01

Znalazłam!
Liga Światowa 2001
Tutaj fajne zdjęcie po meczu:
upload/1266786015_RIMG0042.JPG
A tu ja i moja kuzynka z Marcinem (twarze zamazałam bo w wieku 14 lat jakoś dziwnie wyglądałam (giggle )
upload/1266786092_RIMG0058.JPG
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: marryme » 21 lut 2010, 22:11

To już 9 lat temu...

Jaki on wysoki.Fajny facet,ale z tego co wiem,to kiepsko mu się kariera potoczyła,z powodów zdrowotnych.
Szkoda,ale teraz chyba pracuje jako dziennikarz sportowy?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: lil sexy » 21 lut 2010, 22:19

Nie wiem co dokładnie teraz robi. W dziennikarstwie mu nie poszło. Komentował kilka meczów , ale stare dziadki go wygryzły. W styczniu w Nowym Sączu zorganizował swój pożegnalny mecz, żeby, jak sam powiedział, definitywnie rozpocząć nowy etap w życiu. Szkoda, że kontuzja wyeliminowała go kompletnie z gry i nie miał szans na powrót.

On jest niski w porównaniu z niektórymi zawodnikami. Gdybym miała skaner wrzuciłabym zdjęcie z Marcinem Nowakiem, któremu do pasa sięgam. (rofl
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: marryme » 21 lut 2010, 22:24

Lil sexy
Jak byłam baaaaaaaaaaaardzo młoda,to mnie fascynowali tacy wysocy,dwumetrowi faceci. (angel
Nigdy z takim jednak nie byłam.
Teraz sobie myślę,że chyba bym nie chciała,czułabym się jak kurdupel.
Chociaż z drugiej strony jak mała dziewczynka,u boku swojego misia.
Sama nie wiem.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Ciacha.net cos dla Kobiet

Post autor: lil sexy » 21 lut 2010, 22:29

Ja się dobrze czuję przy wysokich facetach. Mam 158 cm i dziwnie się czuję przy facecie który ma mniej niż 180 cm.
Tak na marginesie to muszę się wziąć do roboty i zakręcić koło jakiegoś siatkarza, bo jak miałam 13 lat to moją kuzynką złożyłyśmy przysięgę, że nasi mężowie będą siatkarzami. (rofl
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”