Ewa Minge

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Ewa Minge

Post autor: alicjachrupek » 28 kwie 2016, 16:30

Choroba chorobą ale 50 letnia kobieta bez zmarszczek przy okazji to tez dziwne.

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Ewa Minge

Post autor: niebieska » 28 kwie 2016, 20:18

ee nie takie dziwne.
ja na przyklad hoduje kwiatki na parapecie a nie zmarszczki

Awatar użytkownika
Ofca
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 203
Rejestracja: 24 gru 2008, 14:22

Re: Ewa Minge

Post autor: Ofca » 29 kwie 2016, 15:23

Według mnie ona w przeszłości miała podany w twarz silikon, teraz on się grudkuje i przemieszcza, a z tego co wiem nie da się go całkiem usunąć. Podobny problem ma Pete Burns.

http://www.likesharetweet.com/wp-conten ... 29965a.jpg
22.03.2017 - CKN dr Zawisz

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Ewa Minge

Post autor: niebieska » 29 kwie 2016, 16:37

cos w tym moze byc.
minge to madra kobieta i nie stanowiloby dla niej problemu pozbycie sie kwasu hialuronowego, naciagniecie skory i ponowne delikatne wypelnienie.
z nieznanych powodow tego nie robi.
trudno powiedziec na ile jest swiadoma swojego wygladu, z telewizyjnych wypowiedzi wynika, ze ma do siebie dystans, niemrawo tlumaczy sie choroba.
a czy robi to, zeby ukryc prawde, czy chce tylko jakos wybrnac z fali hejtu to juz zagadka.

szati
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 02 kwie 2014, 12:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Ewa Minge

Post autor: szati » 17 sie 2016, 20:07

(shake
Pani Minge się jakiś czas temu przyznała,że stosowała sculptre, na moje oko to są jakieś przerosty w tkance. Inna sprawa,że jest mega nabotoksowana chociaż się wypiera, przecież wszystkie Jej zdjęcia pokazują ,że Ona ma nawet trudności z uśmiechem, twarz cała jak maska,wciąz ta sama mimika a raczej jej brak. Mnie zastanawia co zrobiła z ustami-kiedyś były szerokie a teraz takie krótkie???
aneta1000 pisze:
marryme pisze:Jest o wiele gorzej niz bylo... (thinking (tmi

Chyba zaczynam wierzyc,ze to jednak jakas choroba,bo to jest niemozliwe aby tak wygladac!!!
Absolutnie nieprawdopodobne..."


To,że się szybciej starzeje może być konsekwencją choroby ale jej twarz to na moje oko kilka nieumiejętnie i równocześnie podanych ampułek sculptry i tkanka narosła tam gdzie chciała. Nawet ta broda to nie jest kwas moim zdaniem tylko sculptra. żeby coś takiego zrobić kwasem to chyba ktoś musiałby jej go pół litra wstrzyknąć i to jeszcze po ciemku. Implantów brody też chyba nawet takich dużych nie ma.
Nawet przyszło mi do głowy,żeby ją pokierować na to forum na którymś portalu społecznościowym (jeśli oczywiście prowadzi je osobiście). Może pomogłoby jej to w znalezieniu specjalisty, a nie partacza który ją krzywdzi. Szkoda mi jej... Mogłaby przecież wyglądać orginalnie, jeśli tego jej artyzm potzrebuje ale na Boga nie jak potwór.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ewa Minge

Post autor: marryme » 17 sie 2016, 20:37

Mloda Ewa
https://www.instagram.com/p/BHIg5wxh_Zx/" onclick="window.open(this.href);return false;

Miala naprawde ladny owal twarzy,nos robila na 100% bo teraz ma pozapadane skrzydelka.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Ewa Minge

Post autor: alicjachrupek » 17 sie 2016, 20:55

Czy ja wiem, nos podobny. Nos niestety często z wiekiem się zmienia i rzadko na plus.
Ostatnio widziałam ja w jakiś programach i juz lepiej wygląda i tych grud nie było widać na policzkach.

gossa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 173
Rejestracja: 06 sty 2015, 19:49

Re: Ewa Minge

Post autor: gossa » 17 sie 2016, 21:10

No to , jeśli miała robiona sculptrę to wszystko jasne. Nie wszyscy lekarze chcą to w ogóle robić. Każda iniekcja, nawet , pobranie krwi z żyły w efekcie daje zbliznowacenie. Sculptra- Kwas polimlekowy wyżera! Nomen omen, właśnie położyłam go sobie na nagniotki. Kupiłam butle w sklepie z odczynikami.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ewa Minge

Post autor: marryme » 17 sie 2016, 21:11

Na moje oko byl robiony,czesc chrzestna wyglada inaczej.
https://www.instagram.com/p/BGkXcOFnCgK/" onclick="window.open(this.href);return false;
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Ewa Minge

Post autor: alicjachrupek » 17 sie 2016, 21:26

Moim zdaniem nos może się tak zmienić. Mojego partnera mama miała jako młoda kobieta zgrabny nosek, teraz ma ponad 60 lat nos na czubku jakby się przeciął a skrzydełka takie dziwne wywiniete potężne coś jak minge.
Samo dotykanie nosa przy czyszczeniu smarkaniu 60 lat ciekawe czy ma jakiś wpływ. Zobaczcie na osoby co nos podcieraja do góry zaraz robi się taki zadarty a jak naprawdę namiętnie to robią to i taka kreska jest za czubkiem (giggle

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”