Ewa Minge

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 17 lip 2005, 12:07

Zgadzam sie z Gaga, to samo dotyczy Agaty Buzek i Agaty Mlynarskiej, Mlynarska podobno ma za soba przygody ze skalpelem.

Skoro mowimy juz o osobach publicznych to popatrzcie na twarz Ewy Minge - coraz bardziej staje sie podobna do M. Jacksona, mam gdzies jej zdjecie przed operacjami, wygladala slicznie, jak brazylijka, teraz wyglada jak manekin ze swojego butiku, pytana o operacje - zaprzecza...

http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... ackson.JPG

Jak znajde jej stare zdjecie to wkleje.

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 17 lip 2005, 15:33

Tutaj jest Ewa przed i po, kiedys piekna teraz eh :roll:

http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... i/ewa2.JPG

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 18 lip 2005, 12:24

Gucci pisze:Tutaj jest Ewa przed i po, kiedys piekna teraz eh :roll:

http://www.kamilo.net/forum/images/uplo ... i/ewa2.JPG
piękna? :shock: Ok, o gustach się nie dyskutuje ;) Ona ma szeroko rozstawione oczy, dlatego IMHO tak dziwnie wygląda.

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 18 lip 2005, 12:38

Kiedys byla naprawde piekna kobieta!!
Byla opalona, miala zupelnie inne rysy twarzy niz teraz. Dzis jest blada nosi peruke i wyglada jak porcelanowa chinska lalka :roll:

xenia114
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 53
Rejestracja: 19 lut 2005, 09:09

Post autor: xenia114 » 19 lip 2005, 07:50

Eva Minge nie nosi peruki! Zarówno te ciemne krótkie jak i te długie są prawdziwe. Co najważniejsze całe życie nosiła właśnie te długie i rude, potem na krótki czas je zcieła i dostała przez to depresji dlatego szybko je znów zapuściła i ufarbowała na kolor hibiskus farbą matrixa, oglądałam z nią program "Pytanie ne śniadanie" na tvp 2 o depresjach. Wydaje mi się również że na obu zdjęciach wygląda tak samo poprostu na jednym jest opalona i tyle. Od kiedy sięgnę pamięcią miała proste i bardzo wysoko podciągniete brwi oraz skośne małe oczy jak japonka lub chinka, usta nadęte od wypełniaczy też pamiętam od zawsze więc dla mnie osobiście nic się w niej ostatnio nie zmieniło. Po za kolorem cery. Jest osobą ze świata mody i wiele jej pasuje więc ta "dziwna" twarz nienaturalna wygląda u niej dobrze i inaczej już jej sobie nie wyobrażam , ale od stwierdzenia że jest piękna to bym się raczej powstrzymała.... A co do peruki to najlepszy przykład na to jak łatwo rodzą się plotki

Awatar użytkownika
lalinda
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 769
Rejestracja: 21 mar 2005, 07:56

Post autor: lalinda » 19 lip 2005, 14:08

a mi się właśnie podoba lalkowata twarz E.minge :D tez tak sie ponaciągam

xenia114
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 53
Rejestracja: 19 lut 2005, 09:09

Post autor: xenia114 » 19 lip 2005, 14:14

Powiem Ci szczerze, że mnie też podobają się tak naciągnięte brwi i tak duże usta, nie podobaja mi się natomoast takie małe skośne oczka. Myślę, że właśnie przez te chińskie oczka Eva wygląda tak dziwnie ale brwi bomba :lol:

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 19 lip 2005, 16:58

Jej wlosy to peruka :!:

xenia114
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 53
Rejestracja: 19 lut 2005, 09:09

Post autor: xenia114 » 19 lip 2005, 17:41

:shock: Zapewniam Cię Gucci, że to nie jest peruka. Z takimi właśnie włosami rozpoczynała karierę dobre pare lat temu, potem dokładnie 2 lata temu je obcięła i ufarbowała na brąz, nie podobało sie jej i zapuściła znów i wróciła do rudego koloru. Nie tak dawno widziałam jej fotkę w gali i miała takie same rude ale znacznie krótsze niż teraz na oststnich fotografiach. A jak wszyscy wiemy peruki nie rosną, po za tym staraj sie nie robić faktów z własnych obserwacji bo to może być troche krzywdzące, chyba nie chciałbyś by ktoś zapewniał wszystkich,że nosisz perukę mimo iz masz własne włosy. Abstrachując od tego możesz mi powiedzieć po co młodej kobiecie w jej wieku peruka?Mam troche wiecej latek od Ciebie i pamiętam jak Minge stawiała pierwsze kroki i uwierz mi miła takie właśnie długie rude włosy...

Awatar użytkownika
amelia19a
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 52
Rejestracja: 20 lut 2008, 21:48
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Ewa Minge

Post autor: amelia19a » 24 lut 2008, 15:34

Jestem ciekawa kto jej robił operacje noska: oto jej wypowiedz dla jednej z gazet:
Przyznaję się do jednej operacji. Poddałam swój nos korekcie. Moja chrząstka po prostu się rozwarstwiała i lekarz kazał mi ją zoperować, ponieważ pękały mi naczynia krwionośne. Ale operacje plastyczne są absolutnie dla ludzi. Przyjdzie z całą pewnością taki moment, że skorzystam z chirurgii plastycznej. Nie omieszkam czegoś poprawić, bo jestem estetką.

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... c0b32b.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”