Ewa Minge

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 06 mar 2008, 20:47

dokladnie... chcesz wygladac jak eva woskowa minge zacznij od botoxu w wieku 25-30 lat...

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 07 mar 2008, 10:21

A ja się z tym botoxem nie zgodzę- dermatolodzy estetyczni zalecają botox jak najwcześniej, szczególnie jeśli ma się żywą mimikę twarzy, żeby zmarszczkom zapobiegać. Ostatnio nawet w Urodzie był artykuł o odmładzaniu młodych, czytałam też o tym w innych źródłach. Tylko zastanawiam się czy na botox nie wytwarza się tolerancja... :roll:
A co do Minge to uważam, że jakby ją teraz podreperować w odpowiednim kierunku to jeszcze byli by z niej ludzie ;)
No i w wieku 40 lat chciałabym mieć taką gładką buzię, tylko może nie tak woskową ;)

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Post autor: GoniaL » 07 mar 2008, 11:04

Dokładnie viriell. Trzeba znać zasadę działania botoxu! Jak się już ma zmarszczki to botulina ich nie zlikwiduje... Myślę, że gdyby image Ewy był mniej jaskrawy jej twarz nie wzbudzałaby takich emocji u innych :roll: Na pewno wspomaga swoją skórę aby zachować jej kondycję ale być może natura była dla niej tak łaskawa że dała jej w prezencie tzw. ,dobry gatunek skóry,. :?: Podam przykład- Siostra mojego męża ma 45 lat i rewelacyjną twarz, której może pozazdrościć jej niejedna trzydziestolatka. Wszystkiemu wine sa geny, a jedyne co przy sobie cudowała to botox na lwią zmarszczkę i peel na przebarwienia.

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 07 mar 2008, 22:21

ja widzialam wczoraj program w tv... bohaterką byla 25 cio letnia brytyjka.. najpierw zasiegnela opini fachowca czy potrzebuje botoxu a potem chodzila aninimowo po miejscach gdzie to robią... fachowiec orzekl oczywiscie ze jest za mloda i niczego nie potrzebuje gabinrty zas ze jak najbardziej hehe... ale do rzeczy.. powiedzial ze 25 lat to zdecydowanie za mlody wiek na takie zabiegi...

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 07 mar 2008, 23:30

Na usuwanie zmarszczek owszem, bo za bardzo ich jeszcze nie ma, na zapobieganie im jak najbardziej odpowiedni. Taka jest opinia właśnie fachowców- dermatologów estetycznych. Zresztą to jest nawet logiczne, biorąc pod uwagę zasadę działania botoxu...

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 08 mar 2008, 08:21

virriel, czyli ja już powinnam się wybrać?
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 08 mar 2008, 12:08

Groszku- ja ekspertem nie jestem; powtarzam tylko to co przeczytałam ostatnio w dziedzinie przeciwdziałania zmarszczkom, a nie ich usuwania. Ale teoretycznie możesz, ja też mogę ;) Tylko jednak bym się dobrze zastanowiła i zebrała jak najwięcej informacji przed... Ważne żeby sobie nie zaszkodzić ;)

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 08 mar 2008, 18:11

virriel pisze:Na usuwanie zmarszczek owszem, bo za bardzo ich jeszcze nie ma, na zapobieganie im jak najbardziej odpowiedni. Taka jest opinia właśnie fachowców- dermatologów estetycznych. Zresztą to jest nawet logiczne, biorąc pod uwagę zasadę działania botoxu...
dokladnie. na zmarszczki juz odcisniete na skorze botox nie pomoze. za to jesli sie go odpowiednio wczesniej zastosuje, zapobiegnie ich powstaniu ;)
jak juz mowila virriel, jest to jak najbardziej logiczne, znajac dzialanie produktu ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 08 mar 2008, 23:34

a ja wracajac do Ewy,,,to chcialam tylko powiedziec ze jej nie lubie,nie cierpie jej sposobu bycia a jej wyglad jest dla mnie poprostu smieszny...
natalya pisze:dokladnie. na zmarszczki juz odcisniete na skorze botox nie pomoze.
naprawde tak jest?
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 09 mar 2008, 17:09

Tego to ja nie wiem za bardzo- niech się wypowiedzą dziewczyny które już stosowały botox ;)
Ale wydaje mi się, że na istniejące zmarszczki mimiczne też pomaga- w końcu tyle ludzi go używa właśnie w tym celu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”