Ewa Minge

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: dyduska » 06 lut 2015, 11:14

Racja, każdy ma prawo robić ze sobą to na co ma ochotę i chyba zdecydowana większość forumowiczy tak wlasnie robi. Ja jednak nie wciskam moim znajomym sprzed lat, że z usta mi urosły od diety (giggle Nie robię z siebie idiotki bo nikt durny nie jest i widzi i pamięta. To samo jeśli chodzi o piersi. Oczywiscie nowemu towarzystwu już nie muszę się tłumaczyć bo znają mnie w nowej wersji (giggle Celebryci niestety nie mają tego komfortu bo są pod stałą obserwacją. Na ich miejscu powiedziałbym mój wygląd moja sprawa, a nie wciskała kit bo wydaje mi się, że to właśnie drażni ludzi najbardziej. Całkiem inny stosunek ma się do osób, które otwarcie się przyznają, brukowce od razu dają im spokój.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Ewa Minge

Post autor: cyryl-bea » 06 lut 2015, 11:52

a nie wpadlo wam do glowy ze ona faktycznie nie miala operacji plastycznych na twarz

kobieta najwyrazniej widzi roznice pomiedzy operacjami plastycznymi a zabiegami medycyny estetycznej i dlatego bronila swojej wiedzi przed jakims lekarzem ktory powinien roznice znac

bo wstrzykiwaniki w gabinecie lekarza medycyny estetycznej (i tu nie wazne czy udane czy nie) chodzi o sam fakt
operacjami absolutnie nazwac nie można! (emo


poza tym nawet gdyby sie przyznala ze jest z marsa to i tak nikt jej zyc nie da
nie lubi sie kobiet samodzielnych zaradnych niezaleznych finansowo bez faceta pana jednego i do tego z mozgiem
a ze na tym polu nie sety zarzucic jej sie nic nie da to wsysyscy czepili sie jej twarzy
czy ktos kiedys choc raz napisal ze baba ma super figure ze jest inteligentna nie i pewnie nigdy nie napisze
bo zasada kija i marchewki kreci nas tylko na polu kija

poza tym to ze sie ludzie nie przynaja do zabiegow to wina spoleczenstwa w ktorym zyjemy ktore ocenia i uwielbia liczyc pieniadze w cudzym portfelu
doprowadzajac do wyrzutow sumienia u osob robiacych porzytek z wlasnej kasy dla siebie samych,
bo dzieci gloduja w afryce, a ona robi sobie cycki jak jej nie wstyd itp

codziennie dostaje prosby o zmiane nicka bo sasiadka weszla kolezanka z pracy i mnie rozpozna
dac moze linka do dylematow etycznych?
albo do tematow co zrobic zeby nikt nie poznal ze zrobilam
wiecie jaka jest najczesciej prosba pacjenta przed operacja
niech pan/pani zrobi tak zeby nikt nie poznal a potem jest wylewanie zalu ze nie ma roznicy (devil

a wiec pytanie dlaczego na kobiecie wymuszacie zeznania ze ma przyznac przed swiatem co robila! skoro wilcza czesc uzytkownikow forum kolem lamana bedzie przysiegac ze to geny kremy maski i modlitwa uczynila z nich piekne kobiety!

ps
nasze spoleczenstwo uwielbia piętnować i robic nagonke
byle to nie nas napietnowali ale my chetnie wezmiemy udzial w kazdej jesli tylko mamy okazje komus dowalić to czemu nie
czujemy sie wtedy tacy wazni bo wyrazilimy wlasny osąd (headbang
a najczesciej robimy to nie bedac ekspertami w dziedzinie
przeciez kazdy z nas jest lekarzem prawnikiem mechanikiem ekspertem w zarzadzaniu jesli tylko mozemy cos powiedziec to klepiemy a co i wiemy wiecej od fachowca

i mozna to tylko usprawiedliwic po czesci, bo obserwujac fachowcow ktorzy nie posiadaja nieraz wiedzy elemntarnej z wlasnej dyscypliny wymuszaja takie zachowania na laikach

ale nie kazdy jest kiepskim wachowcem a laik i tak nie zauwazy roznicy (emo

a wspolnym mianownikiem dosc czesto jest po prostu najnizsze ludzkie uczucie - zazdrosc! jesli sie komus uda
i dzika satysfakcja jak im nie wyjdzie
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Ewa Minge

Post autor: niebieska » 06 lut 2015, 12:42

dyduska pisze:Całkiem inny stosunek ma się do osób, które otwarcie się przyznają, brukowce od razu dają im spokój.
taa, szulim do dzis wypominaja cycki, ze je sobie dla faceta zrobila, chociaz po facecie papiery rozwodowe do podpisu zostaly.
polskie spoleczenstwo jest zasciankowe, skoltuniale, schlopiale i najgorsza rzecza, ktora moze zrobic celebryta jest przyznanie sie do operacji.
a tak napisza pudelkowi znawcy: za duzo botoksu.
lepsze to, niz rozbieranie na czynniki pierwsze przez osoby nie majace pojecia i jak pisze cyryl wyrywajace sie do oceniania.
pewnie sami zrobiliby co nieco, gdyby nie pracowali na smieciowkach za 1500.

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: bbpp77 » 06 lut 2015, 17:58

chyba żeście się nieco zagalopowały w swoich osądach.
Nie krytykuję wyglądu pani Minge dlatego, że zazdroszczę jej pozycji, niezależnosci, kasy, figury, talentu ani tez nie dlatego, ze pracuję na śmieciowej umowie za 1500.
Gdybym chciała mogłabym wpompować sobie w gębę hektolitry kwasu, tłuszczu, botoxu jednak, primo, wolę tą kasę zainwestować, secundo zwyczajnie nie podobają mi się opuchnięte gęby.
Taka dola i niedola osoby publicznej, ze z bycie na świeczniku ma dobre i złe strony. Złą jest to, że ludzie oceniają.
Być może pani Minge liftu nie robiła co nie zmienia faktu, ze wypełniona jest tak, że zachodzi ryzyko pęknięcia czoła i nie jest to spowodowane tatarskimi genami, a ingerencją.
Ma prawo mi się to nie podobać i mam prawo o tym mówić, tak samo jak nie wszystkim muszą się podobać moje sztuczne cycki, a tematyka tego forum oraz fakt, że siedzę tu już prawie 10 lat i jestem po różnych zabiegach nie zobowiązuje mnie do tego aby podobało mi się wszystko co sztuczne i spod skalpela.
Wszak podczas moich operacji nikt mi ani oczu, ani mózgu nie wyciął.
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Ewa Minge

Post autor: ullrike » 06 lut 2015, 18:05

bbpp wezmij przestan ,bo zaraz dostaniesz etykiete babci za swoje niepostępowe i nieempatyczne poglady (giggle

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: bbpp77 » 06 lut 2015, 18:10

no jestem trochę konserwa, wiem ;)
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Ewa Minge

Post autor: cyryl-bea » 06 lut 2015, 18:32

dobrze wiedziec kto majetna konserwa a kto nie
rozumiem ze jak bede poszukiwac osob na ostrzykiwanki tu chentnych raczej nie znajde, bo trafilam do grupy starzejacych sie konserwatywnie i majętnych (happy

w sumie to ja wam zazdroszcze bo jak wam beda ustepowac miejce w autobusie, ja nadal bede stac (emo (giggle

ps ktos kto ma kase i moze ja dowolnie wydawac na urode nie znaczy ze ma wiedze gdzie wydac ja korzystkie jak po bohaterce widac
niech sie zglosi do mnie to jej chetnie pomoge (angel
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: dyduska » 06 lut 2015, 19:22

bbpp7 (clapping (clapping (clapping
Nikomu nie zazdroszczę tak samo jak i nie cieszę się, że komuś się nie powiodło i nie chcę żeby fakt iż mi się ta czy tamta nie podoba był zawsze w ten sam sposób podsumowywany. Już kiedyś w wątku o Dodzie wypowiedziałam swoje zdanie i jak zwykle ta sama gadka: zazdrość!!!! Ja pierdziu??? Wtedy po prostu przestałam wątek śledzić ale nie mam zamiaru zawsze udawać, że mi to pasuje. Skąd wiecie co ja osiągnęłam? Nie każdy chce być piosenkarką i skandalistką więc nie każdy jej zazdrości. Nikomu niczego nie zazdroszczę. Nie jestem anonimowym hejterem, który wylewa pomyje nie przebierając w słowach ale swoje zdanie mam prawo mieć. Co do pani Minge to bardzo podziwiam ją za jej sukces i super, uwaga: nie zazdroszczę OMG ale się cieszę i wręcz dumna jestem przechodząc koło jej butiku w Milano mówiąc, że to Polka. Więcej o jej sukcesach, które mi imponują, nie będę się rozpisywać bo to chyba forum na temat wyglądu….. Nie podoba mi się jednak to, że primo - wypiera się i secundo to co ze sobą zrobiła.
I ja rozróżniam operacje plastyczne od zabiegów medycyny estetycznej ale nie ważne czy ktoś spartolił swoją twarz przy pomocy skalpela czy przy pomocy igły.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Ewa Minge

Post autor: niebieska » 06 lut 2015, 19:47

bbpp77 pisze:chyba żeście się nieco zagalopowały w swoich osądach.
Nie krytykuję wyglądu pani Minge dlatego, że zazdroszczę jej pozycji, niezależnosci, kasy, figury, talentu ani tez nie dlatego, ze pracuję na śmieciowej umowie za 1500.
ja nawet nie wspomnialam o zazdrosci, szczegolnie w odniesieniu do forumowiczek.
mialam na mysli szara mase ludzka, co to nic nie wie, strzykawki z kwasem na oczy nie widziala, ale wrazo osadza.

bbpp77 pisze:Ma prawo mi się to nie podobać i mam prawo o tym mówić...
ma prawo Ci sie nie podobac, mozesz mowic, a moim prawem jest lekka konsternacja co do rygorystycznych osadow forumowych kolezanek.

bbpp77 pisze:Wszak podczas moich operacji nikt mi ani oczu, ani mózgu nie wyciął.
hihihihi (clin

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Ewa Minge

Post autor: cyryl-bea » 06 lut 2015, 19:57

ciesze sie ze tu sami urodowi eksperci
jak mniemam pomoc wam nigdy w niczym urodowym nie bedzie potrzebna,
bo wy nigdy zadnego bledu urodowego nie popelnicie
brawo!

a co do slowa zazdrosc radze przeczytac cala sekswncje, a nie jedno slowo!
bo jest ono powiazane z dzika satysfakcja
i odnosi sie do narodu
a nie do forum
ale uderz w stol .............
dlaczego zawsze bronia sie niewinni hm (angel

jakby ktos pisal o zółwiach i chcial je porownac z kobietami w zuciu bym sie nie odezwala bo nie pomyslalabym ze to do mnie (angel
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”