Victoria Beckham

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
krysia27
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 46
Rejestracja: 27 gru 2009, 21:22

Re: Victoria Beckham

Post autor: krysia27 » 29 sty 2011, 16:20

jsia ,wez sobie dziewczyno zobacz w google obraz: david beckham watching cheerliders,zobaczysz gdzie David ma oczy,a potem sie wypowiadaj!!!tutaj brukowce sa bezlitosne dla gwiazd jak w USA,zdradzil ,a po zdradzie byl przez caly czas obserwowany przez media...stad takie fotki,ma oczywiscie prawo ogladac sie za kobietami( kazdy facet to robi),mi chodzilo o to ,ze beckhamowa jest przerazliwiona na punkcie swojego wygladu,a zdrada meza,ktory w dodatku jest uwazany za takie ciacho,jeszcze bardziej ja mobilizuje do dbania o siebie,stad moze u niej to przesycenie,detalizm.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Victoria Beckham

Post autor: lil sexy » 30 sty 2011, 12:43

blue tylko jak urodzi się w końcu dziewczynka to będzie mieszana drużyna piłkarska (giggle

krysia jak dla mnie nie ma się czym podniecać. brukowce ze wszystkiego zrobią aferę. nawet jeśli patrzył na tyłek cheerleaderki to co z tego? też patrzę jak idę na mecz i fajne dziewczyny tańczą.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
krysia27
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 46
Rejestracja: 27 gru 2009, 21:22

Re: Victoria Beckham

Post autor: krysia27 » 30 sty 2011, 16:14

lil sexy ,pewnie ,ze nie ma czym sie podniecac,samo zycie...:)chcialam troszke wybronic Beckhamowa,ze moze taka "sztywna","idealna",po pierwsze zonka slawnego pilkarza,a po drugie tez miala z nim "powazny "problem,co dziala na psychike/zachowanie kobiety.Nie przepadam jakos za nimi ,ale mysle ,ze sa fajna parka i zycze im wszystkiego dobrego.Podoba mi sie jej elegancja,pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
krystynas
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 64
Rejestracja: 18 wrz 2010, 21:54

Re: Victoria Beckham

Post autor: krystynas » 02 lut 2011, 12:35

A ja tam uwielbiam ten jej na maxa w górze biust (nod Baaarzo mi się to podoba

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Victoria Beckham

Post autor: cytryna88 » 02 lut 2011, 16:13

Mam wrażenie, że ona jest zrobiona z plastiku... (worried

Awatar użytkownika
kalina1108
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 64
Rejestracja: 13 lis 2008, 19:40
Lokalizacja: Raj

Re: Victoria Beckham

Post autor: kalina1108 » 02 lut 2011, 18:42

alexis777 pisze:Implanty już wyjęła podobno.
i dobrze bo jej cycki wyglądaly koszmarnie jak dwie plastikowe pólkule, ble (puke

Awatar użytkownika
krystynas
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 64
Rejestracja: 18 wrz 2010, 21:54

Re: Victoria Beckham

Post autor: krystynas » 02 lut 2011, 19:35

oj oj oj już dajcie spokój tej Victorii (giggle Podobno jest w ciąży więc dajmy jej spokój, bo jak tak obgadujemy to ją policzki pieką (giggle i na dziecko to szkodzi jak ona się denerwuje, a niech urodzi tą dziewczynkę jak tak bardzo chce (happy

Awatar użytkownika
Barbikit
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 208
Rejestracja: 05 lis 2010, 21:52

Re: Victoria Beckham

Post autor: Barbikit » 09 maja 2011, 16:44

Moim zdaniem niektóre dziewczyny troszkę przesadzają;-)) Co do implantów się zgodzę - koszmar. Mi się podobają piersi zblizone do naturalnych;))
Ale Victoria jest bardzo ładną kobietą... Co w niej cenie to to ,że zawsze jest elegancka i sexowna...
Pozatym ma świetną figurę pomimo tego ,że wydaje mi się być malutka...Ale przecież filigranowe kobiety też są urokliwe;))
29.04.2011 Nos A.Broma - do poprawki... mam nadzieję we Wrześniu.
Nos poprawiony!! Jest cudownie!!

27.02.2013 425 XH Silimed Maximum <3<3 szczęśliwa;))!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”