Lindsay Lohan- ciekawa uroda czy kicz ?

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mendes_lol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1042
Rejestracja: 01 sty 2008, 18:19
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: mendes_lol » 12 sty 2008, 22:14

ja jakos za nia nie przepadam, taki ma zdzirowaty wyglad, nogi jak kolki, ale moj kumpel szaleje po prostu za nia, widzialam program o niej i musze przyznac, ze jak ja odpicowali, to callkiem calkiem, ale tak odpicowany przez samych specjalistow to i mutant by dobrze wygladal ;)

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 13 sty 2008, 00:18

mendes_lol pisze:ale tak odpicowany przez samych specjalistow to i mutant by dobrze wygladal
:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 13 sty 2008, 00:32

A ja nie wiem co oni widza w tej dziewusze :badgrin: dla mnie zwykla przecietna i juz. Mieszkam w Szkocji i pelno takich jak ona,a brytyjczycy nie naleza do ciekawych z urody :roll: Ona jest brytyjką taa?
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 18 sty 2008, 23:46

Londyjka pisze:A ja nie wiem co oni widza w tej dziewusze dla mnie zwykla przecietna i juz
ja tez nie wiem, co oni w niej widza :roll: przygladam sie jej i przygladam i nic nadzwyczajnego nie zauwazylam. normalna dziewczyna jak miliony innych.
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 19 sty 2008, 00:04

natalya pisze:
Londyjka pisze:A ja nie wiem co oni widza w tej dziewusze dla mnie zwykla przecietna i juz
ja tez nie wiem, co oni w niej widza :roll: przygladam sie jej i przygladam i nic nadzwyczajnego nie zauwazylam. normalna dziewczyna jak miliony innych.
dla mnie tak samo,nic ciekawego,zwykla dziewucha do tego cpunka

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 19 sty 2008, 18:16

Strasznie przeciętna,uroda. Nie ma w sobie kompletnie tego czegoś,co mogło by ja wyróżnić. Może jedynie zajeła by pierwsze miejsce,gdy by było konkurs na sprzedawczynie w" Żabce"
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 19 sty 2008, 19:22

No ja mowie Wam, az oczy wi wyszly jak czytam,ze dla kogos tam jest JAKAS i szukam i szukam w niej tej Wielkiej urody ale pod tonami charakteryzacji i makijazu nie widze nic specjalnego. Popytajcie sie czy Brytyjki sa ciekawe z urody,bo ona jak nic niczym sie nie rozni od tych,ktorych pelno na kazdej ulicy i w sklepach tutaj. I to takich samych. Brytyjki wogole sa urody nudne,bo jedna od drugiej sie nie rozni. I ubieraja sie tak samo. My Polki-kazda z nas jest na swoj sposob niepowtarzalna PDT_Love_05
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Post autor: dona7 » 29 lut 2008, 13:05

Londyjka pisze:Brytyjki wogole sa urody nudne,bo jedna od drugiej sie nie rozni. I ubieraja sie tak samo
dokładnie londyjka wiem o czym mowisz bo mieszkam w londynie, one sa naprawde jak odbite na ksero i to jeszcze nędznym tuszem
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
joja123
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 65
Rejestracja: 10 sie 2008, 18:41

Post autor: joja123 » 12 sie 2008, 12:21

Nie opowiadajcie ona jest piękna i tyle !!!! A ten jej nosek marzenie. Cud, miod !

Awatar użytkownika
ola108
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 683
Rejestracja: 18 sty 2008, 22:43

Post autor: ola108 » 12 sie 2008, 19:38

Sabrina napisała:
Może jedynie zajeła by pierwsze miejsce,gdy by było konkurs na sprzedawczynie w" Żabce"
:badgrin: zgadzam sie w 100% - przecietnie ładna nawet z toną makijażu i w dodatku taka ...nudna
nowy nosek od dr ÂŁÂątkowskiego (12.06.08)
"Nie ma takiego marzenia, ktorego wola i rozum ludzki nie zdolalyby zamienic w rzeczywistosc..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”