Lindsay Lohan- ciekawa uroda czy kicz ?

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Lindsay Lohan- ciekawa uroda czy kicz ?

Post autor: cytryna88 » 01 mar 2011, 14:06

Dokładnie dona7, zgadzam się. Ma również niesamowity potencjał aktorski- niestety go marnuje. Miejmy nadzieję, że jakoś z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Lindsay Lohan- ciekawa uroda czy kicz ?

Post autor: katelg » 03 mar 2011, 12:22

Jak dla mnie to się nie stacza aktorsko, wszędzie piszą że nic nie robi a miała ostatnio parę niezłych produkcji, o ile odstawiła narkotyki to powinno być dobrze (clapping
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

Awatar użytkownika
krysia27
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 46
Rejestracja: 27 gru 2009, 21:22

Re: Lindsay Lohan- ciekawa uroda czy kicz ?

Post autor: krysia27 » 18 lis 2011, 04:14

nie powala uroda,ale nie mozna powiedziec ,ze jest brzydka...ja jestem (giggle (rofl (devil

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Lindsay Lohan- ciekawa uroda czy kicz ?

Post autor: Dessert » 09 gru 2011, 00:05

Ja uważam, że jest nijaka. W blond włosach w ogóle się nie wyróżnia, w brązowych wyglądała całkiem ładnie, ale ciągle gdy widzę jej fotki wydaje mi się, że jest brudna i brzydziłabym się jej dotknąć. Mam takie wrażenie, że jakiegoś parcha roznosi. Nie chodzi mi o jej styl życia, tylko ta uroda taka hmm brudaski. Niby ładny zrobiony nos, niby oczy też ok, włosy, ale wszystko do kupy - nijako.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”