sławne osoby na forum ;)

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Ola10
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 160
Rejestracja: 02 mar 2005, 09:35
Lokalizacja: ÂślÂąskie

Post autor: Ola10 » 14 cze 2005, 06:55

Aneta1981 pisze:Dzięki temu forum nie wylądowałam u Wielgusa na stole i dowiedziałam sie naprawde ciekawych rzeczy i chociaz tryle jestem Wam dłużna że dam zdjecia. Normalne jest to ze liczysz sie ze słowami krytyki od innych i nie sa one miłe, ale pomyślcie same kto te słowa wypowiada, nie musze tego tłumaczyć napewno.


Do Anety 1981
Bardzo się cieszę że dzięki moim zdjeciom uniknełaś pójścia pod nóż rzeźnika, a w zasadzie unikniesz, bo jesteś jeszcze przed. Ten Pan rzeczywiście zrobił coś okropnego tym dwóm dziewczynom, dlatego zaraz jak się o tym dowiedziałam zrezygnowałam z jego usług. Ja jestem dzisiaj zadowolona z moich piersi, dla mnie sa super i dlatego nie wiesz jak bardzo przykro mi sie zrobiło jak przeczytałam to co napisałaś w wątku "Czarna lista lekarzy". Popłakałam się.
To że napisałaś że moje mają najładniejszy efekt (spośród tych trzech)nie jest dla mnie żadnym pocieszeniem, wręcz przeciwnie - porażką.

A teraz oczom nie moge uwierzyć jak czytam co piszesz na temat krytykowania. PODKREŚLIŁAM TO. To któ wypowiada te słowa krytyki???

Miałam uaktualnić moje zdjecia i wstawić je do galerii, ale szczerze, teraz muszę się głęboko zastanowić. Jestem bardzo wrażliwa i takie słowa mnie dobijają.

Pozdrawiam
Ola

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 14 cze 2005, 09:30

Je tez napewno wysle swoje zdjecia po Op zastanawiam sie tylko czy wyslac przed. Boje sie krytyki, ale wiem ze pewnie pomogly by one wielu dziewczyna zastanawiajacym sie nad powiekszeniem biustu. poniewaz w galerii nie widzialam zadneych zdjec z piersiami po karmieniu 2 maluchow. W galerii sa zdjecia pieknych szczuplych dziewczyn, a co z tymi przecietnymi? Moze dlatego nie chca dawac zdjec do galeri. Wiec moze ja jako pierwsza sie odwaze. Ale mam jeszcze czas na zastanowienie bo Op w grudniu. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 14 cze 2005, 09:43

Moki za niedługo zobaczysz po karmieniu 3 ( łącznie 56 miesięcy)i myślę, że takiego stanu nie ma żadna z Was. Za jakieś dwa dni mój obecny stan będzie się już nadawał do pokazania (bo do tej pory byłam cała w siniakach), to się będziecie mogły pocieszyć. Jeśli z moich wyciągniętych naleśników całych w rozstępach można było zrobić cycorki, to dobry lekarz zrobi je z każdego stanu :wink:.

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 14 cze 2005, 09:44

Witam,

Chcialabym zrobic piersi wrzesien/pazdziernik, nie wiem czy uda mi sie do tego czasu uzbierac kase, ale jesli tak to zobaczycie moje piersi (przed i po operacji) po karmieniu dwoch maluszkow.
Wcale nie bede miala z tym problemu.... :wink:

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 14 cze 2005, 09:46

wow kamila,a u kogo byś robiła?

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 14 cze 2005, 09:55

Kate juz nie moge sie doczekac bo pewnie z naszego efektu wyjsciowego osiaga sie inny efekt koncowy jak z Tych dziewiczych jedrnych piersiatek :lol:

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 14 cze 2005, 10:00

Paula, tuataj jest najwiekszy problem, jeszcze sie nie zdecydowalam ostatecznie...mam ich az trzech :lol:

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 14 cze 2005, 10:03

Moki pisze:Kate juz nie moge sie doczekac bo pewnie z naszego efektu wyjsciowego osiaga sie inny efekt koncowy jak z Tych dziewiczych jedrnych piersiatek :lol:
ja napewno nie miałam dziewiczych piersiątek,też karmiłam dwa lata,a efekt-dla mnie OK :D

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 14 cze 2005, 10:06

Wiem Paulo tylko ja szukam wszedzie jakis podobnych do moich przed i jak po wygladaja a tu tylko natrafiam na takie wlasnie "dziewicze". Paula a czy Twoje fotki sa w galeri?

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 14 cze 2005, 10:09

Są ale tylko po,bo przed nie robiłam-za pózno trafiłam na forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”