sławne osoby na forum ;)

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 03 kwie 2008, 21:11

Dziewczyny dobrze mówią ;)
A może Dodzia już tu jest tylko że incognito? :p :badgrin: :roll:

karolinka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1092
Rejestracja: 14 lip 2005, 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: karolinka » 03 kwie 2008, 21:57

ojej, dziewczyny, no co wy? odstawic forum, przez jedną osobę :roll: w zyciu :!: :badgrin:
to my tworzymy poziom :!: ;)
8-)

Awatar użytkownika
eleganceshop
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 01 mar 2009, 12:18
Lokalizacja: szczecin

Re:

Post autor: eleganceshop » 04 mar 2010, 22:25

mara pisze:jak tak sie stanie przestane tu zagladac. wybaczcie, to nie moj poziom.
Dokładnie mara trafiłaś w samo sedno.Podpisuję się

marta_55_556
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 130
Rejestracja: 05 kwie 2009, 00:37
Kontakt:

Re: sławne osoby na forum ;)

Post autor: marta_55_556 » 04 mar 2010, 23:08

A gdyby Anka Mucha...! (angry to tym razem ja przestaje tu zaglądać.To jest dopiero wulgarne i chamskie babsko...a jakie wyniosłe (wow

Awatar użytkownika
chiquita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1681
Rejestracja: 10 cze 2007, 19:17
Kontakt:

Re:

Post autor: chiquita » 08 mar 2010, 22:28

viriel pisze:A może Dodzia już tu jest tylko że incognito? :p :badgrin: :roll:
Uśmiałam się (giggle , raczej trudno byłoby Jej się powstrzymać od jakiegokolwiek komentarza no chyba,
że ma "pietra" przed bykami ortograficznymi (emo
czas jest bezwzględnym rzeźbiarzem ludzi ...
14.11.2007 Dr. Skupin okrągłe 400hp MENTOR pod mięsień

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: sławne osoby na forum ;)

Post autor: Lilith » 08 mar 2010, 23:14

Ja nie mam nic przeciwko Dodzie ani Musze na forum. Moze juz tu sa? Ale nie rozumiem jednego. Czemu jest galeria zmknieta? Skoro to ma sluzyc wyborowi chirurga, jak mam go wybrac zamieszczajac fotki juz po? Przeciez i tak tworzymy jedno spoleczenstwo, wiemy o sobie niemal wszystko, wspieramy sie i komplementujemy i takie naraz panstwo w panstwie.Nie jestesmy juz na zielonym forum od lat i taka galeria zamknieta to dla mnie troche musztarda po obiedzie. Ja mam 75d i chce powiekszyc. Jak to zrobie, na pewno pokaze i wiem,ze kazdy bedzie wiedzial, ze to moje. Ale wtedy po co mi wstep do galerii zamknietej, zeby zazdroscic innym ladniejszych ?Nie krytykuje tej ideii ale po prostu nie rozumiem. Tworzymy razem nasza spolecznosc, umieszczamy nawet zdjecia naszych twarzy, a tu galeria zamknieta, daj fotki, to poogladasz inne dziewczyny. Tylko wtedy po co?Moze zle glowkuje, to z gory przepraszam, nie chce byc niegrzeczna, pozdrawiam wszystkie "zamkniete"
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
olifczur
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 705
Rejestracja: 21 sty 2009, 23:42
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: sławne osoby na forum ;)

Post autor: olifczur » 08 mar 2010, 23:32

Nie każdy życzy sobie żeby jego fotki były ogólnie dostępne. Jest to również ze względu na Wasze(nasze ) bezpieczeństwo, żeby żaden zbok nie wchodził do galerii i oglądał sobie Waszych cycków., chyba tego byś nie chciała, co?
Po drugie to proponuję poczytać jak uzyskać dostęp do GZ i regulamin, bo wcale nie jest powiedziane że dostęp dostaniesz po przesłaniu fotek po op. Swoje zdjęcia przed wysyłamy po to żeby udowodnić że naprawdę chcemy przeprowadzić op i dostęp dostajemy po około 4 tygodniach od wysłania wszystkich potrzebnych informacji. Po operacji wysyłamy fotki po i wszystko jest jak ma być.
Z resztą to nie ten temat i nie wiem skąd Cie wzięło na takie refleksje właśnie tu.
dr Łątkowski 3 marca 2009

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: sławne osoby na forum ;)

Post autor: Lilith » 09 mar 2010, 11:01

Akurat w tym watku byl ten temat poruszany i nie zauwazylam, zeby komus zwracano uwage wiec sorry jesli napisalam nie tam gdzie trzeba, nie chcialam namieszac (shake W pozostalych kwestiach sie zgadzam i dziekuje za rozjasnienie umyslu. A wracajac do tematu, mysle, ze sa tu jakies celebrytki ale sie nie ujawnia, bo jednak poruszamy calkiem intymne tematy na naszym forum. Ktos moglby upublicznic sprawy tej osoby, a przeciez gwiazda czy nie, tez potrzebuje pogadac, poradzic sie itp. bez ryzyka czytania o sobie w brukowcach. Wiec moze to forum jest juz "zagwiazdzone" hi,hi (star
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: sławne osoby na forum ;)

Post autor: dona7 » 15 mar 2010, 22:13

marta_55_556 pisze:A gdyby Anka Mucha...! (angry to tym razem ja przestaje tu zaglądać.To jest dopiero wulgarne i chamskie babsko...a jakie wyniosłe (wow
nie trawie jej.... (punch
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”