sławne osoby na forum ;)

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 15 cze 2005, 11:14

Ja mam teraz nalesnikowate B, przed ciazami mialam pelne B podczas ciaz i karmienia CiD. Wiec skora troche sie rozciagnela. Zamierzam zrobic C albo D( pod miesien i ciecio okolobrodawkowe), zobacze co Dr Latkowski doradzi.Jak wyslalam mu moje zdjecia to powiedzial, ze nie bedzie problemu. Pozdrawiam :) .

Awatar użytkownika
sysia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 485
Rejestracja: 11 maja 2005, 11:06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: sysia » 15 cze 2005, 14:50

Ja teraz mam A. W ciąży miałam tak jak Ty C do D. I jak tu nie mają zostać naleśniki. Zastanawiam sie czy samo powiększenie wystarczy. Chciałabym mieć brodawke na środku lub ciut powyżej, no i jeszcze chcę zmniejszyc brodawki bo też są rozciągnięte i wielkie, cięcie też okołobrodawkowe. Jeszcze na żadnej konsultacji nie byłam bo nie mam jeszcze pełnej kwoty, ale bardz chciałabym wiedzieć na czym stoję i myślę że w w akacje odwiedzę Skupina i Chęcińskiego. Najgorsze jest to że od przyszłego tygodnia zaczynam nową pracę i w najbliższych miesiącach nie będę miała mmożliwości wzięcia urlopu :cry: To najbardziej mnie martwi.

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 15 cze 2005, 14:59

Sysia, zawsze możesz wziąć zwolnienie lekarskie od chirurga. Szkopuł w tym, że na pieczątce będzie napisane Chirurgia Plastyczna :?
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
Moki
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 684
Rejestracja: 04 maja 2005, 22:18

Post autor: Moki » 15 cze 2005, 17:47

Ja tez nie mam jeszcze calej sumy ale na konsultacje jade na poczatku lipca. :)

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: megan75 » 09 sie 2005, 07:56

Dziewczyny zobaczcie moje piersi ostatnie w galerii otwartej te od Stanczyka jakie miałam przed operacja ale dałam zdjecia zeby pokazac co można zrobic z takich flaków mysle ze Ewinia to ktos znany i dlatego nie chcec pokazac robiłysmy u tego samego lekarza on robi zdjecia pezd i po 7 dnich w dniu zdjecia szwów i wysyła emailem mi tak przysłał bez problemu ale ja nie mam nic do ukrycia
Magdalena

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 09 sie 2005, 11:11

dzizas, tak trudno zrozumiec, ze ktos nie chce dac fotek? od razu teoria spiskowa dziejow sie robi...maxi, my naprawde dobrze wiemy, ze ty nie masz nic do ukrycia ale zrozum, ze nie wszyscy chca dac tu fotki i nic w tym zlego.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 09 sie 2005, 11:21

Wiesz co maxi teraz mnie wkurzasz! tyle razy Ci pisala ze mozesz sie jego psytac ,poprosic o moje fotki,nawet podalam Ci moje dokladne dane jakby Stanczyk nie chcial pokazac a tak moglabys powiedziec ze no nie wiem ze sie znamy na przyklad ale nie...prosciej jest zawsze domniemywac :?
I will be perfect

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: megan75 » 09 sie 2005, 11:28

Ale nie denerwuj sie nie zrobiłam tego złosliwie nie chcesz dac zdjec do galerii to nie ok ja nie mam pretensji wczesniej mi zależało bo chciałam zobaczyc jak on robi a poza tym głupio mi było prosic jego zeby pokazał mi twoje zdjecia owszem pokazywał mi rózne w komputerze ale nie wiem czy by mi powiedział po imieniu czyje sa ale to nie istotne nawet jesli jestes jakos sławna osoba to co z tego ja lubie owiewać sie tajemnica i nie ujawniac kim jestem wiec nie wkurzaj sie ale jesli cie to uraziło to PRZEPRASZAM
Magdalena

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 09 sie 2005, 12:24

Nie urazilo tylko nie wiem czy co po niektore osoby maja tu problemy ze wzrokiem i nie potrafia czytac tresci pisanej :? pisalam Ci przeciez ze prosilam go o przeslanie mi fotek ale do tej pory tego nie zrobil
a co do pokazania fotek to zrobilby to jesli podalabys dokladne nazwisko ,wiem bo tez tak robilam :)
a co mojej osoby no coz czas sie przyznac...to ja Jordan :oops: :lol: :lol:
I will be perfect

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 09 sie 2005, 12:41

:lol: :lol: No co Ty Doda... Nie udawaj ze jestes Jordan :P :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”