Gaga w CKM-ie maj 2007

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Jennys
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 516
Rejestracja: 21 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Jennys » 24 maja 2007, 13:07

Cześć dziewczyny,
Ja pierwszy raz tutaj, ale uwierzcie, że dziś od razna wyslałam tylko dwa służbowe maile i cały czas czytam ten wątek (począwszy od pierwszych postów). Ciekawce, kiedy mnie odetną informatycy i szef wpadnie z awanturą ;-)
Ale ad rem. Czytam, czytam, no i powiem jedno - takie dziewczyny z klasą, inteligencją i dużą świadomoścą własnej wartości, jak GAGA, są wzorem do naśladowania i zdecydowanie bardziej je cenię niż małostkowe kobietki. Abstrahuję od wyglądu, choć, mówiąc szczerze, ciałko Gagi robi wrażenie....
To komentarz do ostatniej wymiany zdań.
A poza tym, to niesamowite, że naprawdę tu można bardzo wzmocnić swoje ego. Fajne jest to, że powstrzymujecie się od negatywnych komentarzy na temat swoich kumpeli z forum. Bo jasne, że można mieć swoje zdanie, ale przecież to właśnie jest miejsce, gdzie możemy odsapnąć od uśmieszków i kpin na temat naszych komplesów i walki z nimi.
Ja miałam okropny nos, z wielkim garbem i długi, a jak go zrobiłam, większość znajomych dziwiła się, czemu (sic!).
Dobra, to tyle na razie marudzenia.
CKM trzeba przejrzeć, to fakt.
Przez ¿ycie trzeba przejœÌ z godnym przymru¿eniem oka, daj¹c tym samym œwiadectwo nieznanemu stwórcy, ¿e poznaliœmy siê na kapitalnym ¿arcie, jaki uczyni³, powo³uj¹c nas na ten œwiat. (S.J. Lec)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 24 maja 2007, 15:15

Gosiu, jesli są zdjecia z nazwiskiem to po co je wymieniac? kto bedzie chcial zauwazyc to zauwazy a nie chce by ktos kto wejdzie na ostatnią strone wątku i przeczyta jedno zdanie mial na tacy podane strony internetowe gdzie jestem i nazwisko. Osoby ktore tu są dlugo i sledza cala historie nie zauwazyly imienia i nazwiska wiec jednak ślepy sie nie sprawdzil. :roll: dociekliwi moze i tak ale nie wszystkich to interesowalo.
A Anetas zadzwonila i zapytala czy moze to zrobic....

poza tym mozna mnie bylo zapytac o nazwisko na pm....

Dagusia dziekuje za zrozumienie.

Dla informacji strona internetowa z prawdziwego zdarzenia jest w trakcie przygotowania. tamta jest rzadko uaktualniana.

Jennys dziekuje za mile slowa.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 24 maja 2007, 16:16

Dolaczam jedne z moich ulubionych fotek Gagi(chyba mi pozwolisz ?)Troche mi sie za bardzo zmniejszyly
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /gaga1.jpg
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /gaga2.jpg

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 24 maja 2007, 16:18

Gosiu nie bylo mnie w polsce od miesiaca ponad juz.... nic nie wiem na temat programu- musialabym zadzwonic do producenta i zapytac. Pewnie jak ze wszystkim zanim dojdzie do montazu, ustalenia co do ramowki telewizyjnej, i wybor odpowiedniego terminu na najlepsza ogladalnosc, wszelkie inne czynniki. moze to potrwac jeszcze kilka miesiecy nawet. na razie mam tyle atrakcji ze przestalam sie tym interesowac :-D jak bede cos wiedziec dam znac, choc nie jestem tam urocza i slodka :badgrin: :evil: :-D

Maxi - Ty bezwstydnico... takie rzeczy wklejac 8-) :-D
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 24 maja 2007, 19:24

hmmm ja chyba wolę jak ktos pokazuje charakterek - od nadmiaru słodyczy tez może zemdlić;) Zatem trzymam kciuki za wszelkie Twoje realizacje i jak cos to daj newsa na forum:)
18.12.2006 - tego dnia na nowo obudzi³a siê moja kobieco¶Ã¦:)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 25 cze 2007, 13:10

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na moją nową prywatną strone www.imienazwisko.com
strona dziala od 3 dni wiec jeszcze wiele jest do zrobienia, niemniej jednak oglny jej wygląd zostanie zachowany. Serdecznie zapraszam.
PS.Czarna- zdjecia z CKM na stronie pojawią sie niebawem ale te ktore obiecalam nie z gazety- ich prawdziwy wyglad ;)
Pozdrawiam
gaga
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 25 cze 2007, 17:39

GAGA pisze:jak bede cos wiedziec dam znac, choc nie jestem tam urocza i slodka :badgrin: :evil: :-D
Moim zdaniem to dobrze ;) Tak wiec zgadzam się z Gosią- słodkie panienki są mdłe... ;)
A strona bardzo przejrzysta, bez zbędnych udziwnień.

Awatar użytkownika
agatha_s
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 851
Rejestracja: 01 cze 2005, 08:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agatha_s » 25 cze 2007, 21:13

dziewczyny, wipiszcie sobie w adresie imie i nazwisko gagi + com otworzy się jej strona

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 26 cze 2007, 09:22

wszystko hula nie wiem co robicie ze nie dziala. powinnam uporac sie z nią do konca tygodnia i zrobic porzadek ze zdjeciami. zrobie tez nową sekcje na linki znajomych. :-D
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 26 cze 2007, 17:54

Stronka bardzo fajna, zdjęcia super.
Gaga Ty powinnaś również zrobić jakąś stronkę ze zdjęciami ze swoich podróży :-)

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”