anetas w CKM-ie

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1102
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 11 mar 2007, 10:57

nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, sama stale poszukuje jakiegos sposobu na powiekszenie ust ale szczerze powiem ze to, czy mam ochote wytknac komus ze jest po operacji plastycznej zalezy tylko i wylacznie od tej osoby - jak ktos nagle zaczyna zadzierac nosa i ma innych za zazdrosne szaraki a sama siebie uwaza sie za osmy cud swiata - wrecz nie moge sie powstrzymac zeby dowalic... natomiast jesli ktos jest ,,normalny", ok - ciesze sie wraz z nim udana operacja, bo jasne ze jest to i wydatek i bol.

Awatar użytkownika
anetas
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 525
Rejestracja: 29 cze 2005, 21:21

Post autor: anetas » 11 mar 2007, 11:55

Nicole pisze:nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, sama stale poszukuje jakiegos sposobu na powiekszenie ust ale szczerze powiem ze to, czy mam ochote wytknac komus ze jest po operacji plastycznej zalezy tylko i wylacznie od tej osoby - jak ktos nagle zaczyna zadzierac nosa i ma innych za zazdrosne szaraki a sama siebie uwaza sie za osmy cud swiata - wrecz nie moge sie powstrzymac zeby dowalic... natomiast jesli ktos jest ,,normalny", ok - ciesze sie wraz z nim udana operacja, bo jasne ze jest to i wydatek i bol.
nikol, mało uważnie czytasz moje wypowiedzi, dlatego nie widzisz do czego piję i co budzi moją totalną dezaprobatę,

ps.
natomias jeżeli uważasz, że operacja piersi potrafi zmienic ogólny wygląd i wizerunek, to Twoja sprawa, masz prawo tak uważać, a ja nie muszę się z tym zgadzać 8-)
więc nic nie napiszę bo to nie na temat :?
made by-dr SZCZYT, 650cc

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 11 mar 2007, 12:35

to ja wyrażę swoją myślę w miarę wyważoną opinię, więc pewnie dostanie mi się od wszystkich ;)

Anetas zgadzam się, że operacja piersi, żadna operacja nie zmienia całego wyglądu. Wizerunek czasem tak, ale to inna sprawa, nie czepiajmy się szczegółów.

Nie wiem już sama o co się tu sprzeczacie. Nikt nie napisał, że Twoje zdjęcia, to "tylko fajny sztuczny cyc". Bo prawda jest taka, że mimo, że bez dzieł Szczyta nie byłoby tych fot, to one bez właściwej oprawy nic by nie znaczyły.

Pozdrawiam
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Post autor: -asia » 11 mar 2007, 18:45

A ja tam uważam, że Anetas w CKM i Gaga na innych zdjeciach, ktorych tu na forum było troszkę, wyglądaja wspaniale. Mają świetne figury, interesujące buzie i to "coś" w sobie, co sprawiło, ze zwracają na siebie uwagę i że jakis profesjonalny fotograf od razu je zauważył.
Bo sama uroda to nie wszystko. I nie da tego także żaden program komputerowy, czy operacja plastyczna... i tyle.....

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 11 mar 2007, 19:35

powiem wam tyle od siebie- photoshop nie zastapi modelki. ja sama robie zdjecia i wiem, ze jak sie trafi drewno, to chocbym sie bardzo starala to i tak cudu nie dokonam. i to bez roznicy czy sa po operacji czy nie. mozna zoperowac cialo ale tego "czegos" zoperowac sie nie da. tyle ode mnie i skonczcie te ciagle klotnie bo naprawde ytwierdzacie wszystkich w tym, ze feel free to tylko kula u nogi forum.


hehe i cyryl bedzie miala argumet zeby dzialu sie pozbyc ( cyryl-bea)
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
silvia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 505
Rejestracja: 14 paź 2006, 18:06
Lokalizacja: Francja

Post autor: silvia » 11 mar 2007, 21:37

... a ja z innej beczki, mam pytanko do anetas - Ty robilas restylan u Szczyta, a Twoje usta wygladaja niesamowicie i apetycznie :p czy masz jakies foty przed i po, ale takie, na ktorych te usta nie sa do gory nogami, a Twarzyczka przekrecona w bok i nie profesjonalnie fotografowane... bo tu nie za bardzo je widac, a przyznam ze wzbudzily moja uwage :p a moze juz gdzies sa wklejone?

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 14 mar 2007, 01:10

moze nie widzialam poniewaz nie czesto zagladam na forum, ale z ciekawosci pytam czy sa gdzies tutaj "anatas" fotki nie ckmowe? np, w naszych fotkach?
Love em, my sweet 325CC made my life complete!

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 17 mar 2007, 16:44

dziewczyna wygląda bajecznie, a jeśli ktoś twierdzi, że się nie podoba to wynika to tylko ze zwykłej zazdrości

ANETA JEST PIĘKNA i tyle :-D
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 17 mar 2007, 23:41

Wy wciąż o jednym :roll:
A wszystko można skwitować starym łacińskim przysłowiem
"De gustibus non est disputandum" i zazdrość nie ma nic do rzeczy ;)
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 18 mar 2007, 02:42

kiedykolwiek ktos zaczyna cokolwiek argumentowac zawsze jest to kwitowane podejrzeniem zazdrosci, skad takie przypuszczenia, to ze nie wszystkie dziewczyny sa w gazetach nie znaczy ze sa mniej atrakcyjne!
Love em, my sweet 325CC made my life complete!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”