Ania Przybylska

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: Ania Przybylska

Post autor: kejsii » 11 maja 2010, 22:35

Jeśli chodzi o wagę to obstawiam 55kg ja mam podobna do niej figurę tyle że jestem wyższa mam 175 i waże 60 kg więc jeśli ona ma rzeczywiście 168 to max55
Kurcze ciekawe u kogo robiła te cycki ponoć w Poznaniu robiła (może u mojego doktora ciekawe czy jak go spytam czy mi powie (giggle (giggle (giggle


Kiedyś pamiętam w jakimś wywiadzie czytałam że jej największym kompleksem są stopy a dokładnie palce i nigdy nie chce ich pokazać (giggle

Ale jest śliczna (heart
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ania Przybylska

Post autor: marryme » 11 maja 2010, 22:47

Kejsi
To tak, jak ja obstawiasz-55 kg.
O stopach słyszałam,nie lubi ich,bo są za w/g niej za małe.
Widziałam jej palce w butach peep toe kiedyś i były ok,więc nie wiem co ona sobie uroiła. (thinking
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ania Przybylska

Post autor: marryme » 21 sie 2010, 16:23

Wczoraj natrafiłam na wywiad z Anką,przytoczę taki fragment tylko:

Jechałam samochodem z dwuipółletnią córeczką. Dodatkowo byłam w ciąży. Na drodze totalny korek. Za mną stał Opel Kadett z polskimi Bobami Budowniczymi na pokładzie. Pewnie wracali z roboty z Niemiec. Z samochodu wysiadł facet w bardzo dekatyzowanej katanie i bardzo dekatyzowanych spodniach. Wysiadł, żeby się wysikać. Był wysuszony jak papieros. Widziałam go dokładnie w bocznym lusterku. I raptem! To, co się wysypało i zawisło w rejonach kolan po prostu mnie przeraziło. Zamarłam. Zaczęłam sobie wyobrażać, choć bardzo nie chciałam, jak to coś wygląda w zwodzie. Ten pan musiał wtedy tracić przytomność. Od razu zrobiło mi się żal wszystkich przydrożnych tirówek. Już do samego domu widziałam tylko tego dyndającego kutaska, który mówił do mnie: „Skręć w prawo” albo „Skręć w lewo”

Jaka ona durna (headbang
Tak bardzo,że aż jest przykra.
Szufladkuje ludzi i po prostu gardzi nimi.
Zobaczyła faceta pierwszy raz na oczy i już wie gdzie pracuje i ,że korzysta z tirówek. (thinking
Od razu-Bob Budowniczy z Niemiec.Nawet jeśli,to nie każdy ma okazję zarabiać pokazując gołą c..ę w gazetach i telewizji. (giggle
I ten tekst o prostytutkach...boże,niech ona lepiej pilnuje swojego mężulka,czy aby przypadkiem nie dorabia jej rogów.

Za wszelką cenę kreuje się na taką wyluzowaną i bezpruderyjna osobę,ale jest w tym żałosna.

I jeszcze jeden cytat z tego samego wywiadu:

Konrad Niewolski niedawno mi powiedział: „Anka, co byś nie zrobiła, ciebie i tak wszyscy będą lubić”.


Otóż,ja jej nie lubię i to nawet bardzo. (devil
Jest okropnie głupia i mało inteligenta,lepiej niech wcale nie otwiera buzi,bo nigdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
Life is a journey,not a destination.

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: Ania Przybylska

Post autor: karolka69 » 21 sie 2010, 17:02

ja tez bym nie chciala widziec jak jakis pan zalatwia swoje potrzeby na moich oczach (giggle

a ja ją lubie (rofl
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Ania Przybylska

Post autor: jsia » 21 sie 2010, 17:13

marryme pisze: Jest okropnie głupia i mało inteligenta,lepiej niech wcale nie otwiera buzi,bo nigdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

A można być "okropnie głupią" i bardzo lub choćby średnio inteligentną jednocześnie? (giggle
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Ania Przybylska

Post autor: marryme » 21 sie 2010, 17:23

jsia pisze:
marryme pisze: Jest okropnie głupia i mało inteligenta,lepiej niech wcale nie otwiera buzi,bo nigdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

A można być "okropnie głupią" i bardzo lub choćby średnio inteligentną jednocześnie? (giggle

Można.
Głupota to głupota,a inteligencja to inteligencja,ja to zawsze rozróżniam.
Głupota kojarzy mi się z zachowaniem a inteligencja z wiedzą.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
monimo
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1672
Rejestracja: 11 sie 2008, 09:55
Lokalizacja: wrocław

Re: Ania Przybylska

Post autor: monimo » 22 sie 2010, 09:09

marry masz po prostu inne poczucie humoru niz ona,ja nie uwazam ze to co powiedziala jest glupie a nawet sie usmiechnelam pod nosem (giggle
Ja tam ją lubie (yes)
15.X.2008-400cc Niemkiewicz
12.X.2009 Nos (cz.chrzęstna) Węgrzyn-brzydki!
28.XI.2012 CKN Skupin
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=890" onclick="window.open(this.href);return false;
04.03.14 poprawka cz.chrzęstna Skupin
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 30#p934730" onclick="window.open(this.href);return false;
2 lata póżniej:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=300" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marlenev
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 52
Rejestracja: 30 paź 2013, 14:30

Re: Ania Przybylska

Post autor: marlenev » 12 lis 2013, 18:00

A mnie zastanawia, skąd to się wzięło, że Przybylska generalnie jest uznawana za "naturalną pięknosc", i to zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Może i pięknosc, ale czy naturalna? Moim zdaniem miała sporo poprawek, wydaje mi się, że nos, biust i ze regularnie korzysta z medycyny estetycznej (wypełniacze na pewno), do czego się chyba gdzieś ostatnio przyznała. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale skąd to powszechne przekonanie, że Przybylska jest taka "swojska" i naturalna? Na zdjęciach najczęściej widzimy ją w swobodnym ubraniu i lekkim makijażu i może to sprawia, że postrzegana jest jako "naturalna". Poza tym, ona wydaje się byc taką prostą, nieco wulgarną kobitą...

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Re: Ania Przybylska

Post autor: GoniaL » 12 lis 2013, 19:12

bo ludzie chcą wierzyć że istnieje coś takiego jak naturalne piękno. I jesli jakaś celebrytka zna umiar w ulepszaniu i nie wypływa z niej nadmiar wypełniacza to okrzyknięta zostaje cudownym dziełem natury (happy

Awatar użytkownika
marlenev
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 52
Rejestracja: 30 paź 2013, 14:30

Re: Ania Przybylska

Post autor: marlenev » 13 lis 2013, 10:31

Coś w tym jest. Przykładowo Monica Bellucci, Salma Hayek czy Halle Berry też są uznawane za "naturalnie piękne", a nie wierzę, by kobieta z takimi możliwościami jak te aktorki nie korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej i chirurgii... "naturalnych piękności" trzeba by szukac wśród osób ubogich, tam większa szansa, że napotkana pięknośc będzie naturalna ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”