Ania Przybylska

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sharlee
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2005, 18:25
Lokalizacja: Warszawka
Kontakt:

Ania Przybylska

Post autor: Sharlee » 25 gru 2006, 20:27

Niedawno widziałam Anię, muszę przyznać, że wygląda rewelacyjnie, tysiąc razy lepiej niż telewizji!!! Wiem, że poprawiała" sobie nosek, strasznie ciekawa jestem u którego lekarza? Może wiecie?...
Wydaje mi się, że ktoś już o tym pisał na forum, ale nie mogę jakoś do tego dotrzeć. :(

Awatar użytkownika
gucia
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 123
Rejestracja: 05 cze 2006, 17:34
Kontakt:

Post autor: gucia » 25 gru 2006, 23:38

Ona to sobie chyba nie tylko nosek poprawiala. Według mnie cala jej twarz jest 'zrobiona' -ostatnio chyba impalnty w policzki. Kiedys widzialam jej zdjecia z czasow gdy nie byla jeszcze slawna, jak dla mnie drastyczna zmiana. No ale coz wyglada slicznie, nie ma co. Tez jestem bardzo ciekawa kto ja operowal. 8-)
Nowy nosek made by dr Broma:)

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 26 gru 2006, 01:26

w reklamie podkladu astora jej nos wyglada okropnie :x jakis taki dziwny ksztalt a zawsze uwazalam ze jest b. ladna :roll:

szpileczka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2006, 01:11

Post autor: szpileczka » 26 gru 2006, 12:37

Ania Przybylska - fajna laseczka, bardzo mi się podoba, jak na mamusię dwójki dzieci super wygląda. A co do noska, pewnie ciężko będzie się dowiedzieć, tak jak w przypadku autora cycków doroty rabczewskiej ;)
Szpilka

Awatar użytkownika
Sharlee
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2005, 18:25
Lokalizacja: Warszawka
Kontakt:

Post autor: Sharlee » 26 gru 2006, 19:58

Ania nosek ma naprawdę baaaaardzo ładny. Malutki, prosty, bardzo zgrabny. Miałam szanse chwile się na nią pogapić, więc wiem co mówię. :-D Sama bije się z myślami odnośnie operacji, gdybym wiedziała u kogo robiła operacje poszłabym bez wahania do tego samego lekarza.

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 28 gru 2006, 15:33

kiedys na stronie www.foksal.pl mozna bylo zobaczyc zdjecia Ani przed operacjami, rzeczywiscie wtedy byla ladna dziewczynka ale nie seksownym wampem, na jakiego zrobiono ja pozniej, niestety stronka chyba juz nie dziala... co do nosa - tez nie podoba mi sie w tej reklamie, jest jakos tak nienaturalnie splaszczony, jak rozdeptana rurka z kremem. Usta ma fajne ale podobno gorna warga robiona. Ja podziwiam wszystkie te osoby ktore decyduja sie na powazniejsze operacje, mnie niedawno usuwano pieprzyk z plecow i goi sie juz miesiac, co doopiero poprawiac nos, wciskac implanty w policzki - podziwiam :oops: :oops:

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 28 gru 2006, 15:42

Ania zawsze była ładniutka:) poznałam Anię jak miała 15 lat i była dziewczynką która "bawiła" się w modeling z moja szwagierką:) potem Ania pojechała na casting do ciemnej strony wenus i zaczęła grać w filmach... pamiętam ją jako szaloną nastolatkę, która mówiła to co jej w duszy akurat zagrało ale ja ją odbierałam jako bardzo sympatyczna dziewczynę... co do operacji to moim zdaniem usta ma na 100 % swoje - zawsze miała piękne ponętne duże usta, uwagę zwracały tez jej duże oczy z dłuuugimi rzęsami nie mam doświadczenia w operacjach twarzy ale moim zdaniem nos może być wynikiem retuszu a nie operacji
18.12.2006 - tego dnia na nowo obudzi³a siê moja kobieco¶Ã¦:)

Awatar użytkownika
aniaania
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 01 sty 2006, 02:11
Lokalizacja: szczecin

Post autor: aniaania » 28 gru 2006, 16:18

gosiu 29!! jestem calkowicie tego samego zdania ! uwazam ,ze ania wcale nie byla operowana,ze wyglad na reklamach firmy kosmetycznej zawdziecza retuszom komputerowym!jest bardzo,piekna dziewczyna,i byla nia zawsze.a juz jak slysze o implantach w policzkach to mnie krew zalewa!!jest matka,kobieta i wydoroslala,twarz nabrala,powagi ,rysy sie lekko zaostrzyly ,pozatym ma kontakt z charakteryzatorami itd,przez wiele lat grania w filamch nauczyla sie modelowac swoja twarz w taki sposob ,by uwydatnic swoje piekne kosci policzkowe.dziewczyny bierzcie pod uwage oswietlenie przy sesjach itd! pozatym czy myslicie ze jak reklamuje tusz do rzes,to tez sa jej rzesy?troche wyobrazni.blagam :( ania przybylska-jest 100% naturales!
300cc,high profil,round,siltex(Mentor),DR DMYTRZAK,SZCZECIN

Awatar użytkownika
Sharlee
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 06 paź 2005, 18:25
Lokalizacja: Warszawka
Kontakt:

Post autor: Sharlee » 28 gru 2006, 22:35

Oczywiście, ze nos miała robiony i co do tego nie mam wątpliwości!!! Widziałam ją osobiście kilka razy z bardzo bliska, więc nie piszę tutaj o wyretuszowanych zdjęciach a o żywej osobie. Nos miała maleńki wręcz spłaszczony a teraz ma prosty, wąski, wręcz szpiczasty - taka zmiana jest na tyle radykalna, nie da się w przeciągu 2 lat zmienić na twarzy, szczególnie z płaskiego nosa w szpiczasty. :D :-D :-D

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 29 gru 2006, 12:13

Nie będę wchodzic w polemike bo jak pisalam Anię pamietam raczej z okresu jej lat nastu oraz z okresu jej 1 ślubu - nie widzialam jej na zywo w ostatnim okresie więc nie mogę porównywać.
18.12.2006 - tego dnia na nowo obudzi³a siê moja kobieco¶Ã¦:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”