Ewa Sonet

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Fofifek
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 517
Rejestracja: 15 mar 2006, 17:18
Kontakt:

Post autor: Fofifek » 06 sty 2009, 08:09

Agnieszka- dokladnie tak
ja tez gdyby mi bozia dala to nie robilabym silikonow tylko swoje duze miala.

A odnosnie rozmiaru to musze powiedziec ze jednym pasuja duze piersi (obojetne
czy naturalne czy robione) a innym mniejsze.

Ale cycuchy sa ogolnie super sprawa i cholewcia mnie bieze jak laski na forum
moga sie wypowiadac o wymionach itd....
Kazdy ma swoj problem w zyciu i na pewno zadna z nas nie jest zadowolona na 100%
ze swojej figury...niestety.

Ewa ma w/g mnie bardzo duze piersi , jak jej z tym dobrze to niech je ma
to jej sprawa , a jak bedzie chcial zmniejszyc to to zrobi i to juz nie nasza sprawa.

Pozdrawiam serdecznie dumne posiadaczki naturalnych i wylepszonych we wszystkich rozmiarach.pa
Ślicznie tutaj !!!

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 06 sty 2009, 09:46

myslę, że tu jednak nie chodzi o krytykę samego wyglądu, ale o sposób eksponowania jego walorów. wiemy że dzisiejsze sesje rozbierane znanych postaci na łamach czasopism nie psują dobrego smaku, są przedstawione z klasą i miło oko zawiesić, ale niestety niektórzy wolą w internecie wstawic foty z butelka od szampana między cycami i niestety :roll: wygląda to obleśnie... i o tym właśnie tu jest mowa
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 07 sty 2009, 18:38

po pierwsze: kto to jest ewa sonet !??? :badgrin:

a po drugie: proponuje zmienic topik na "naturalne kontra silikony" :p
...bedzie ciekawiej !!! 8-)

jadzik sie wyczuwa w co niektorych postach... :roll: (...strach cokolwiek napisac ! :badgrin:)
...a przeciez byla mowa o cyckach pani ewy ...a nie o innych... :roll:

niestety, mnie ani pani ewa ani jej piersi tez nie urzekly... :|
wrecz przeciwnie: obrzydza mnie ta kobieta i wole na nia nie patrzec...

...groszku, dobry post ! 8-)

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 07 sty 2009, 22:06

Nie potrafie pisać długich postów a co za tym idzie wyrażać swoich emocji w sposób zrozumialy, często mi to przeszkadza. Tym razem postaram się.
Tak jak chodzi o sposób w jaki pani Sonet przedstawia swoje walory, a nie jest on smaczny , tak samo chodzi o sposób w jaki opiszemy jej biust. Epitety typu " wymiona" itp mogą kogoś urazic , sama trafiłam na to forum ponieważ chciałam aby mój biust wyglądał jak 10 lat temu, niestety po ciążach i z wiekiem nie jest juz tak jędrny jak bym sobie tego życzyła. Potrafiłam jednak zaakceptować ten stan rzeczy i na dzień dzisiejszy nie myśle nawet o operacji. Większość kobiet akceptuje też taki stan rzeczy a te które podejmują decyzje o operacji są w świecie rzeczywistym wyjątkiem. Tak samo ma się rzecz w drugą stronę i zupełnie lub prawie "płaskie" dziewczyny stosunkowo rzadko decydują się na operacje. Tutaj na forum mamy zdecydowanie zaburzone proporcje w stosunku do świata realnego i większość uważa operacje za normę.Trafiłyśmy tu z powodu kompleksów często wywołanych kąśliwymi uwagami pod adresem naszych wad.Mamy tych uwag wystarczająco dosyć. Nie musimy ich jeszcze czytać na forum. Wyobrażcie sobie teraz odwrotną sytuację na forum trafia dziewczyna z kompleksem małego biustu , powiedzmy że miseczka A ,codziennie sie zastanawia czy warto sie operować i czyta wątek o Fraszyńskiej i w nim opisy że "nie wiadomo czy to chlopak czy dziewczyna" , "plaska że wstyd sie pokazywać i jak ona sie nie wstydzila wystąpić nago w filmie" , " już bym ją pod nóż położyła bo obrzydliwa, niedobrze się robi ""wygląda jak kosmita" itp.
Nie wiem czy udało mi sia wreszcie napisać to co chciałam , pomyślcie czami kiedy czytacie moje posty z reakcjami na takie wypowiedzi ze nie pisze tego bo chce wywołać awanturę tylko dlatego że doskonale rozumiem dziewczyny przed operacją podniesienia biustu i tylko nie potrafię wam przekazać swoich emocji.
I jeszcze jedno nie uważam że biust Sonet jest piękny i zdecydowanie nie zamieniła bym się z nią, uważam jednak że nie jest obrzydliwy i cieszę się że (szkoda że tak wulgarnie) przełamuje stereotypy i pokazuje że można być dumnym z takiego wyglądu , pomaga to dziewczynom z naturalnym dużym biustem przełamać się ,nie myśleć że skoro moj biust nie sterczy pod niebo jak wszystkim modelkom w gazetach, to musze siedzieć w domu ubrana po uszy i nie zakładać bikini , nie ubierać kusych bluzek itp A jezeli chce normalnie funkcjonować to musze moje wielkie , obwisłe cycki zoperować .Bardzo często sa to dziewczyny z ładnym biustem tylko po wielu komentarzach w życiu , madiach itp. myślą że są jakimś wyjątkiem a normą są biusty Dody.






'
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: k_asiaczek » 08 sty 2009, 10:00

szpaczek, doskonale rozumiem i popieram 8-)
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Ewa Sonet

Post autor: Dessert » 09 gru 2011, 19:15

Stary temat, ale muszę to napisać. Ewa ma bardzo ładną twarz, a piersi gdyby miała takie jak w avatarku powyżej miałaby wg mnie idealne. Te z avatarka są prześliczne! Zazdroszczę k_asiaczek :D
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”