A gdzie robiła Doda? cz.II

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: lil sexy » 27 lut 2010, 23:14

Nie zgodzę się z Tobą wiele gwiazd go ma, tylko niewiele biega z tyłkiem na wierzchu. Poza tym na 100 innych zdjęciach jej tyłek jest ok i nie ma cellulitu który widać w każdej pozycji. Z tymi barami obrośniętymi tłuszczem to chyba też lekka przesada. Ona ma po prostu mocną budowę i jak nie ćwiczy to wygląda szczuplej, a jak zaczyna ćwiczyć to od razu trochę puchnie. Poza tym na żywo jest dużo drobniejsza niż w telewizji i naprawdę zgrabna.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: karolka69 » 27 lut 2010, 23:14

Raczej chyba każda gwiazda ma (clin Nie sugeruj sie okladkami oblanymi photoshopem, a normalnymi zdjeciami, jest tego pełno w necie. Nawet modelki, chude jak pożal sie boze, mają cellulit (wow

W kazdym badz razie, wyglada oryginalnie i nie kiczowato, wg mnie (clapping
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
carmen20
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 601
Rejestracja: 02 lip 2009, 02:40

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: carmen20 » 27 lut 2010, 23:43

Nie wiem, czemu niektórzy się czepiają jej urody czy figury... Kiedyś była bardziej obrośnięta w tłuszczyk, widać, że sporo schudła. Jest zgrabna, ma ładną twarzyczke. Ciekawa jestem jak wyszczupliła policzki i u kogo biust robiła...
02.06.2010 nos- dr Łątkowski

Syllvcia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 214
Rejestracja: 27 gru 2009, 13:55

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: Syllvcia » 27 lut 2010, 23:44

http://e1.pudelek.pl/p384/5bd33f79001f91194b87aa64" onclick="window.open(this.href);return false;
"Poza tym na żywo jest dużo drobniejsza niż w telewizji i naprawdę zgrabna."
Wiesz każdy inaczej różnie rozumie słowo zgrabny. Dla mnie i dla wielu zresztą osób zgrabna laska, to nie laska bez bioder i tali, którą ratują tylko ładnie zrobione cycki, bez których ma budowę faceta.. Ale to jest oczywiście moje zdanie, z którym nie muszą się wszyscy zgadzać, tak jak ja zawsze mam swoje zdanie (kiss
A co do tego, że nie wygląda kiczowato, to już w ogóle no koment. Królowa tandety i kiczu, a kasa to nie wszystko i nie sugeruję się absolutnie okładkami gazet, bo wiem ,że photoshop to ogromny oręż w rekach tych naszych pożal się gwiazd w tych czasach, który może baaardzo wiele. I nie każda "gwiazdka"ma cellulit ,mogąc stosować bez ograniczeń finansowych wszystkie zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe i ujędrniające, fitness z trenerem itp.itd.
19.04.10- nos + broda dr Łątkowski

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: karolka69 » 27 lut 2010, 23:50

Ja nie mowie, ze wszystkie kobiety mają cellulit, a większość i niestety, ale żadne zabiegi tu nie pomogą. Tak już kobieca natura (giggle


A co do jej stylu, chodzilo mi o jej sceniczną kreację, przynajmniej ma jakiś pomysł, coś sie dzieje w tym naszym szarym szołbiznesie (giggle
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Syllvcia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 214
Rejestracja: 27 gru 2009, 13:55

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: Syllvcia » 28 lut 2010, 00:11

Ale ja wiem, że większa część naszej pięknej płci go niestety posiada, ale z nim można walczyć i wiele sposobów jest skutecznych. A jeżeli ktoś bez rozumu i bazujący tylko na drogich ubraniach i megatapecie uważa się za ideał to musi tez się liczyć, że jak wystąpi z cellulitem to będzie on komentowany, bo wiele " lasek bez kasy" go nie ma i nie za każdym razem jest to kwestia genetyki.
A co do jej scenicznych kreacji, są czasami ok, ale dlaczego ktoś ma się podniecać laską, która gardzi innymi i się po prostu z nich śmieje? Nastolatki tego nie widzą, że ona po prostu patrzy tylko na siebie i glosują na nią - wokalistka 10-lecia- uważacie, że nie jest to przesada i ona na to zasługuje?? Edyta Górniak na przykład ma talent i urodę na skalę światową, ona nie. To prawdziwy dar od Boga..
19.04.10- nos + broda dr Łątkowski

Awatar użytkownika
eleganceshop
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 01 mar 2009, 12:18
Lokalizacja: szczecin

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: eleganceshop » 28 lut 2010, 00:34

Dziewczyny a dlaczego ona nosi zielona nitkę na ręku?Wiecie ?

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: lil sexy » 28 lut 2010, 08:56

Syllvcia pisze:Wiesz każdy inaczej różnie rozumie słowo zgrabny. Dla mnie i dla wielu zresztą osób zgrabna laska, to nie laska bez bioder i tali, którą ratują tylko ładnie zrobione cycki, bez których ma budowę faceta.. Ale to jest oczywiście moje zdanie, z którym nie muszą się wszyscy zgadzać, tak jak ja zawsze mam swoje zdanie (kiss
Wiesz, mi też się nie podobają laski które mają budowę faceta, ale Doda takiej nie ma. Nie twierdzę, że jest ideałem, ale tego że ma fajną figurkę odebrać jej nie można. Jest proporcjonalnie zbudowana, ma ładne ciało i ogólnie wygląda ok. Oczywiście, że każdy może mieć swoje zdanie. Ja po prostu nie lubię niepotrzebnej krytyki. Większość kobiet ma cellulit, Doda też. C Napisałaś, że może sobie pozwolić na wszystkie wypasione zabiegi i mogłaby być mega zgrabna. Czyli co? Ma sobie powycinać żebra i dać ręce ociosać, żeby lepiej wyglądać? Bez sensu.
Z mojej strony koniec tematu, bo fanką Dody nie jestem i nie będę się tu emocjonować niepotrzebnie.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
eleganceshop
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 01 mar 2009, 12:18
Lokalizacja: szczecin

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: eleganceshop » 28 lut 2010, 12:15

Dziewczyny czy wiecie dlaczego ona zieloną nitkę nosi na ręku czy nie wiecie?Bo moje posty są ignorowane:(
Kochane ona ma włosy farbowane balejage czy na całość odrost?Bo na tych zdjęciach z imprezy widać że z tyłu ma ciemniejsze (chyba swoje naturalne).Może tylko u góry farbuje jak myślicie?

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: karolka69 » 28 lut 2010, 17:16

podpisuje sie pod lil_sexy (clin
a cellulit mają np te gwiazdy:

Cameron Diaz, ktora jest przeciez wysportowana i zadbana
upload/1267373613_CAM_CELL1.jpg upload/1267373622_CAM_CELL2.jpg
Jennifer Love Hewitt, młoda, z kasą, a jednak cellulit ma (smirk
upload/1267373698_G2170_photo09.jpgupload/1267373709_G2170_photo10.jpg

eleganceshop co to zielonej nitki, chyba nikt nie zna odp ;) A co do włosów, to ma mase podoczepianych i mi się wydaje, że robi tylko odrosty.
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”