Cuda wizażu, stylizacji i fotografii czyli BRITHNEY SPEARS!

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
anja177
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1032
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:28
Lokalizacja: Glasgow/ PL

Post autor: anja177 » 21 lut 2007, 20:30

ponoć jak poszła do tego studia, gdzie się ogoliła, cały czas powtarzała, zeby jej nikt nie dotykał. Czytałam, ze podejrzewają, iz padla ofiara gwałtu. :?
:)

Awatar użytkownika
pola28
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2080
Rejestracja: 19 lip 2006, 09:25

Post autor: pola28 » 23 lut 2007, 07:53

zaczynam sie o Brit martwic,naprawde cos sie dzieje strasznego w jej zyciu..
http://www.pudelek.pl/artykul/2190/brit ... e_zabic/.i chyba to nie sa juz tylko plotki bo powod jej stoczenia,zachowania i czynow jest z jakiejs przyczyny

Awatar użytkownika
izunia86
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 265
Rejestracja: 11 lut 2007, 21:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: izunia86 » 23 lut 2007, 08:56

http://www.youtube.com/watch?v=neweNjMUO_s

Tu jeszcze filmik. Mysle ,ze Britney przechodzi powazny kryzys. Nigdy nie bylam fanka jej muzyki ale teraz poprostu szkoda mi jej jako czlowieka. Na pewno nie pomagaja jej w dojsciu do siebie plotki z brukowcow , ciagly atak paparazzi. Bardzo szkoda mi jej dzieci. Mysle ,ze teraz potrzebny jej jest ktos kto wspieralby ja w tych chwilach.Postepowala glupio to fakt ale i tak mi jej szkoda.
30.03.07-podniesienie piersi.
3.08.07-powiekszenie,460 cc-dr.Stañczyk,juz po :D

Awatar użytkownika
pola28
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2080
Rejestracja: 19 lip 2006, 09:25

Post autor: pola28 » 23 lut 2007, 08:58

mi tez :(

Awatar użytkownika
izunia86
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 265
Rejestracja: 11 lut 2007, 21:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: izunia86 » 24 lut 2007, 00:00

http://www.idontlikeyouinthatway.com/ Tutaj filmik o Brit , temat "Britney Spears Gets Nuts" . Szczerze mowiac to nie dziwie sie jej :(
Swoja droga jak Brit miala wypadek w wyslizgnieciem sie dziecka (moge to wywnioskowac po obejrzanym filmie) wszyscy normalni ludzie maja odruch pomocy a co robili paparazzi ... zdjecia :( , tu filmik :

http://www.youtube.com/watch?v=w8-ypdmhqV4

http://www.youtube.com/watch?v=JIyiglbpWxo
30.03.07-podniesienie piersi.
3.08.07-powiekszenie,460 cc-dr.Stañczyk,juz po :D

Awatar użytkownika
anita111
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 14 sty 2007, 15:45

Post autor: anita111 » 24 lut 2007, 01:07

briney przechodzi zalamanie nerwowe ,powinni zajac sie nia specjalisci zeby nie stalo sie nic strasznego, nie wiem czy to prawda ale uz czytalam ze chciala niedawno popelnic samobojstwo.. do tego te narkotyki.. ona nie jest w stanie podejmowac sama racjonalnych decyzji co widac zreszta. trzymam za nia kciuki zeby wyszla z tego i wrocila do dawnej formy.

Awatar użytkownika
miju
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 116
Rejestracja: 15 lis 2006, 15:35
Kontakt:

Post autor: miju » 24 lut 2007, 19:49


Awatar użytkownika
Aleksandra84
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 45
Rejestracja: 06 lis 2006, 09:08
Lokalizacja: Katowice

hehe

Post autor: Aleksandra84 » 25 lut 2007, 19:05

mocne zdjecie mocne...wiecie co sama zreszta jak pewnie kazde z nas mam czasem ciezkie chwile no ale do golenia glowy i cpania to mi jeszcze oj bardzo daleko i mysle ze to nie reakcja na stres ona po prostu popadla w jakas paranoje podobno kiedys lazila po hotelach bez dowodu i pieniedzy i dziwila sie ze nikt jej nie da pokoju i powtarzala ze nikt jej niechce juz:p to po prostu dol po skonczeniu kariery bo badzmy szczerzy na szczyty juz chyba nie wroci no chyba ze juz wszystko w klipach z siebie zrzuci (po uprzednim upiekszaniu i odchudzaniu) i trafi na ogromna rzesze zboczonych fanow...zucila kariere dla zycia prywatnego a to jak widac jeszcze gorzej jej wyszlo...podobno jej ojciec blaga justina zeby ratowal jej corke...ponizajace...
I am beautiful nomether what they say...

...meyby it's good thing but I can't belive it...

Awatar użytkownika
izunia86
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 265
Rejestracja: 11 lut 2007, 21:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: izunia86 » 25 lut 2007, 19:47

Ja tez jestem zdania ,ze to co robi nie usprawiedliwia jej , nawet biorac pod uwage stres ale to nie zmienia faktu,ze ma wielkie klopoty ze swoja psychika i jest mi jej strasznie zal.Okropna jest rowniez ta wieczna nagonka na Brit ,zreszta czy im sie to juz nie nudzi...ilez mozna .
Niestety prawda jest taka ,ze jak byla gwiazda to inni na tym zarabiali ,jak teraz juz nia nie jest i tak chca na niej zarabiac nawet kosztem zdrowia ,psychiki,zycia prywatnego ...dzieci :(
30.03.07-podniesienie piersi.
3.08.07-powiekszenie,460 cc-dr.Stañczyk,juz po :D

Awatar użytkownika
Violet
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 264
Rejestracja: 05 mar 2006, 09:11
Lokalizacja: somewhere

Post autor: Violet » 26 lut 2007, 12:23

izunia86 pisze:Okropna jest rowniez ta wieczna nagonka na Brit ,zreszta czy im sie to juz nie nudzi...ilez mozna
Jezeli chodzi o paparazzi to raczej im sie to nie znudzi. Ona codziennie dostarcza nowego materialu na pierwsze strony, dajac sie prowokowac. Im bardziej oni naciskaja, tym bardziej jest nadzieja, ze Brit zrobi jakies kolejne glupstwo i bedzie mozna uwiecznic to na fotce. Przykre, ale prawdziwe.. Wcale jej sie nie dziwie, ze wpadla w furie, jest jakas granica ludzkiej wytrzymalosci.. :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”