plotki,ploteczki cz.5

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

plotki,ploteczki cz.5

Post autor: savanna » 06 lip 2006, 22:09

A tak o ploteczkach..
Gaga,Mara znacie Sylwie Skarbinska?
Jest w ckm-ie z lipca 2006 :shock:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 06 lip 2006, 22:15

to ta co byla na malcie? ja ja kojarze tylko z tego ckm'u, laska jakiegos pilkarza- tyle wiem. nawet szczerze przyznam, ze nie widzialam jej fotek nigdzie...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 06 lip 2006, 22:20

Musisz zobaczyc ckm..
To jest laska ktora startowala na Miss Polonia w 2003 roku z Zachodniopomorskiego...znam ja osobiscie
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 06 lip 2006, 22:48

ckm mam w domu bo natka siwiec w nim jest. tej sylwii wogole nie kojarze, na zdjeciach ma podejrzane cycki- retusz czy chirurg?

a wracajac do opietych na duuuzych 14-letnich tylkach jeansow w rozmiarze xs... wiecie co jest najciekawsze? ostatnio chcialam kupic jeansy, zwykle, wranglery megany- ultraniskie. nosze rozmiar 25 ale z braku moze byc 26. niestety, ostatnie 26 wziela laska majaca w biodrach z 93cm przy wieku 15 lat... i gdzie ja mam teraz spodnie kupic? no gdzie? ok, ok, ja tez mialam pietnascie lat ale jak ja pokazywalam swiatu posladki to jeszcze cellilitu nie mialam, brzuch byl plaski a talia waziutka. ja cierpie latem jak musze patrzec na te wrzynajace sie w cielska spodnie albo nie daj boze szorty... bylam wczoraj wieczorem w pubie z kolazanka. saczac danielsa z cola zobaczylam jak bramkarz wpuscil 3 nieletnie rozchichotane. spodnie za ciasne, bluzki za male, pod czarna bluzka bialy stanik, z biodrowek wystajace stringi w jakims blizej nieokeslonym kolorze a do tego klapki basenowki. jestem chora do dzis choc drinki wypilam tylko 3... ja wiem, ze jestem wstretna ale tak to we mnie siedzi, ze musialam sie wygadac, wyzalic i wogole otworzyc. zal mi wydac na psychoanalityka to wam sie wyzale ;)



aha, jeszcze cos- czemu tak sie dzieje? czy powodem jest to, ze prowadzimy fastfoodowe zycie? czy moze dziewczyny lustra w domu nie maja? majac nascie lat mamy inna przemiane materii, ja nie mowie, ze jestem doskonala ale latwiej bylo byc szczuplym kiedys niz majac lat escia... czy to jest wina tych dziewczyn? czy rodzicow? czy moze moja bo jestem nienormalna i sie czepiam? a moze takie mamy czasy poprostu?
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 07 lip 2006, 09:16

a ja ogólnie jestem przerażona "starymi malutkimi" - czytaj dziewczętami czasem nawet malutkimi dziewczynkami ubierającymi się (lub ubieranymi przez mamuśki) jak 20-tki, negliż, obcasy i inne akcesoria które pasują do kobiety a nie do dziecka:( to jest straszne - normalnie odbiera się im dzieciństwo i potem taka jedna z druga będzie sobie to rekompensować zakładaniem ciuchów dla dziecka/młodziezy w wieku lat 40. O braku samokrytyki u grubszych dziewcząt nie mówię... normalnie taka idzie z d...ą jak szalupa, fale jej ze spodni wypływają i ma bluzeczkę ledwo za cycki... ech co ja mówię ona idzie i cała faluje... z jednej strony fajnie że jest odwazna z drugiej zastanawiam się czemu ona sobie krzywdę robi nie patrzac w lustro przy ubieraniu...
A z innej beczki ja mam tak jak Mara - cięzko dostac ciuchy bo tych najmniejszych zazwyczaj nie mają, choć Marunia jest lepsza w rozmiarze spodni bo ja kupuje z reguły 26 a czasem i 27 ale ja to już mam pewnie więcej latek i dwoje dzieci...
A savvanaplace moja kuzyneczka(kiedys prosiłam was o głosy na nią jeszcze w etapie lokalnym) stratuje w tym roku w Miss właśnie doszła do półfinałów w Wawce... I kurka póki co idzie bez pana z 50-ka i S-ką ;)

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 07 lip 2006, 09:47

gosia, jak nie zjem sniadania to i w 24 sie wcisne. ale takich nie ma bo jak byly w sklepie to kupila jakas madra by moc ubrac na jedno udo...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 07 lip 2006, 11:27

mara pisze:ckm mam w domu bo natka siwiec w nim jest. tej sylwii wogole nie kojarze, na zdjeciach ma podejrzane cycki- retusz czy chirurg?
Szczerze -mysle ze chirurg no albo dobry retusz-bo bynajmniej w koncu chodzilysmy tez w bikini i byla deska
Poza tym ma jakies 168 cm :roll: a nie 173... :roll:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 07 lip 2006, 11:44

to wlasnie jest najlepsze... na stronie agencji 173 a live max 168- rzeczywistosc ;)
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
greta
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 481
Rejestracja: 12 sty 2005, 22:43

Post autor: greta » 07 lip 2006, 12:48

sory ze tak bez sensu sie wcinam ale widzialyscie brodzikowa ostatnio?robi sie coraz grubsza i coraz wstretniejsza:/.cycki ma wielkie.kiedys napewno miala mniejsze.mysle ze ma naturalne ale ogolnie jest zalana tluszczem.mam jej fajne zdjecie z pudelka z czasow mlodosci total koszmar musze poszukac i wklejehttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... c_even.jpg o jest! innych fotek nie moge wstawic bo sa za duze a nie jestem u siebie i nie moge znalesc programu do zmniejszania.ale wejdzcie na pudelka i zobaczcie jaki z niej knurek

xenia523
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 827
Rejestracja: 26 maja 2006, 13:22

Post autor: xenia523 » 07 lip 2006, 13:15

Tylko nie mow, ze na tym zdjeciu to ona :shock: :shock: :shock: :?

Teraz wyglada tak :?
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... a523/p.jpg
23.03.07 Kubasik 400cc HP

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”